Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Jak może niektórzy wiedzą, mam w tej chwili dwa kocurki na tymczasie. Koty w nocy przebywają w pomieszczeniu, które mają tylko dla siebie, są tam legowiska, kuwety itd - taka mini kociarnia. Problemem jest tylko brak ogrzewania, więc na szybko wymyśliłam dogrzewanie grzejnikiem elektrycznym, bo trzeba grzać już - na przyszły rok pomyślę może o czymś innym. Niestety grzejnik który miałam był nie dość że słaby, to jeszcze dziś się zepsuł. Nabyłam taką nagrzewnicę za niestety pożyczone pieniądze, założyłam zrzutkę na ten cel

https://zrzutka.pl/a9btjs

Mam ostatnio sporo wydatków na koty i choć trochę sobie pomagam bazarkami, i tutaj chciałabym Was prosić o pomoc - z góry dziękuję :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sue napisał:

Dzięki pomocy nieocenionej Baltimoore dziś do Warszawy pojechała bura Kizia z Izbicy. Miała jechać Mizia, ale niestety jest chora. 

Bez pomocy Baltimoore byłoby trudno

trzeba wszystko ogarnąć

kontakt a DS

kontakt z kierowcą

kontakt z lecznicą

wszystko trzeba dograć,godzine wyjazdu,przyjadu,odbiór kotka,odesłanie kontenerka/tutaj był problem,ale dobrze sie skończyło/

no i w koncu...jest...dojechała:)

bardzo Ci dziękuję Baltimoore:)

dziekuję również yossarianie za zrobienie wizyty pa:)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Zajrzałam do tej nagrzewnicy.Czy ona będzie bezpieczna dla kotów? Nie wsadzą łapki ?

sue, podaj nr swojego konta, wpłacę bezpośrednio 20 zł.

Opisana jest jako bezpieczna i w ogóle, ale ja będę im nagrzewać wieczorem i później ją zabiorę. Bałabym się nie tylko wsadzenia łapki, ale też możliwości przegryzienia kabla. Przez niemalże dwadzieścia lat niemało naoglądałam się kociej pomysłowości :)

Dziękuję za chęć pomocy, wysyłam pw z numerem :) 

Link to comment
Share on other sites

Bura koteczka Kizia pojechała przede wszystkim dzięki ogłoszeniu Sue

I dzięki rozmowie Sue - zamiast Mizi która jest bardzo chora (prawdopodobnie FIP :(((((  )

pojechała do domku jej siostra Kizia- też trochę na doleczenie  ale Domek się zdecydował :))

Wizytę pa w Warszawie zrobiła moja koleżanka z Miau, która z uwagi na różne hece na Miau  woli pomagać anonimowo :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z nowymi zdjęciami byłby kłopot, bo musiałabym prosić któregoś z synów, a przy ich trybie pracy jest to problematyczne. Te fotki, które są, są całkiem ładne, nic lepszego nie będzie, bo mała jest w ciągłym ruchu. Może w grudniu coś się ruszy z adopcjami.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dobremu duszkowi za wyróżnienie ogłoszeń kotów na OLX:) 

Dziękuję sharce i Poker za wpłaty na zakup nagrzewnicy, razem uzbierało się już 100 zł. 

Sprzęt już u mnie, trochę wolno się rozpędza (od włączenia do odpowiedniego rozgrzania się zeszło ok. pół godziny) ale gdy już się rozpędzi, grzeje fajnie, znacznie lepiej niż mój poprzedni grzejniczek. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sue napisał:

Ponieważ Mizia jest chora, a Kizia znalazła dom, mam trzy wyróżnione ogłoszenia do podmiany. 

Jedno będzie dla Gracji https://www.olx.pl/oferta/piekna-gracja-czeka-na-dobry-domek-CID103-IDBj39h.html

Myślę jeszcze nad ogłoszeniem jej synka, bo z tego co wiem dalej szuka domu, i jeszcze jedno zostaje wolne. 

Ja mam też Grację na mój nr telefonu, na Kraków, ale do tej pory nie było żadnego zapytanie w jej sprawie. Może Warszawa będzie szczęśliwsza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...