Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Od piątku w szpitalu. Może wyjdę w poniedziałek, mam nadzieję. 

 

Niestety Rabuś ma zabieg usunięcia kamienia, kolejny, we wtorek. Jeśli nic to nie da, to wzorem Radka będzie musiał być pobrany wycinek w kierunku plazmocytarnego, a później usunięcie wszystkich zębów.

 

Przy okazji zabiegu robimy pełne badania krwi, "na zaś". A oprócz paszczy nic mu nie dolega. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2018 o 18:28, Bębenek napisał:

U mnie bida teraz, całą jedną puszkę pieskową znalazłam kontrolując zapasy, to włożyłam ze szmatkami do budki, bo u nas raczej psinki w najbliższym czasie nie przewiduję, a u Was się zuzyje.. 

Ale tak na przyszłość - ja tam do Ciebie PET'sy wysylalam, czy tylko miałam w planie to uczynić? Nadają się jako ekonomiczne (albo chociaż zapasowe)? Jedzą to? 

Dora dzwoniła do mnie i prosiła aby podziękować za te szmatki jak piszesz. Bardzo się przydały dla kotków.

Link to comment
Share on other sites

Suczka amstafka ma dom w Lublinie. Nie ma wydarzenia tylko została ogłoszona przez Adopcje Zamość. 

Zwrócono się do nas z prośbą o zamieszczenie apelu o pomoc dla młodej, kilkunastomiesięcznej amstafki. Z powodu sytuacji rodzinnej suczka z domu trafiła na łańcuch przy budzie, na szczęście właściciel chce ją oddać. Sunia mieszkała z innymi psami, nie jest agresywna. Prosimy o pomoc w znalezieniu dla niej nowego domu lub choćby o dom tymczasowy. Tel. kontaktowy: 605998518

Obraz może zawierać: pies, na zewnątrz i przyroda
Adopcje-Zamość
Społeczność
Wyślij wiadomość
 
Komentarze
Gosia Gruszecka
Napisz komentarz...
 
 
 
 
Adopcje-Zamość
Adopcje-Zamość Zawada koło Zamościa
Zarządzaj
 
 · Odpowiedz · 5 d
Jerzy Wyszynski
Jerzy Wyszynski a mozna cos wiecej info o tej suczce?
Zarządzaj
 
 · Odpowiedz · 5 d
Renatka Miodek
Renatka Miodek Jerzy Wyszynski Proszę dzwonić i pytać o szczegóły pod nr tel. : 605998518. Takich informacji nie udziela się w komentarzach. Telefon do niczego Pana nie zobowiązuje ☺️
Zarządzaj
 
 · Odpowiedz · 5 d
Jerzy Wyszynski
Jerzy Wyszynski Renatka Miodek juz zona rozmawiala :)jutro maja dac znac bo obecnie sa na sprawdzaniu jakiegos domku dla tej suczki
Zarządzaj
 
 · Odpowiedz · 5 d
Gosia Gruszecka
Napisz odpowiedź…
 
 
 
 
 
Justyna Zdrojewska
Justyna Zdrojewska Bardzo szybko lista chętnych zmaleje jak doczytaja ze adopcja
Po kastracji. Ja adoptowalam sunie rottka, chętnych było pełno dopóki nie powiedziano im że jest kastrowana. Wtedy, A to przemyśle, porozmawiam z żoną...mężem...itd. pseudo hodowle tylko cze
Zobacz więcej
2
Zarządzaj
 
 · Odpowiedz · 4 d
Anna Hasiec
Anna Hasiec Ma podobnego pieska (trochę mniejszego stafika) i wszystkim którzy obawiają się przygarnac amstafa powiem tyle że pozory mylą i w większości są to bardzo łagodne i kochane psy.
Zarządzaj
Obraz może zawierać: pies, na zewnątrz i przyroda
6
 
 · Odpowiedz · 5 d
Jadwiga Szlicht
Jadwiga Szlicht Anna Hasiec to prawda są kochane
Zarządzaj
Obraz może zawierać: pies
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sue napisał:

Przekazuję podziękowania od Dory dla malagos - za polarki dla kotów

:)

Cieszę się :) Powiedz Dorze, bo nie mam numeru telefonu do Niej, ze wkrótce przyjdzie paczka z Zoolpusa z jedzonkiem dla kotów.

A ja mam kolejnego psa na bdt, malizna wielkości kota, ale dzikusek...na razie w kojcu koło naszej lecznicy:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2019 o 19:45, malagos napisał:

Cieszę się :) Powiedz Dorze, bo nie mam numeru telefonu do Niej, ze wkrótce przyjdzie paczka z Zoolpusa z jedzonkiem dla kotów.

A ja mam kolejnego psa na bdt, malizna wielkości kota, ale dzikusek...na razie w kojcu koło naszej lecznicy:(

Trzymam kciuki za dobry do dla małego. Przynajmniej już nie głoduje i ni błąka się po zaśnieżonych polach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2018 o 15:41, DORA1020 napisał:

A to sa fotki zrobione przez p.Justynę w lecznicy w Izbicy/koszt paliwa 40zl/

wszystkie do adopcji

dwa "moje"  ale nie wiem które:(

 

https://adobe.ly/2GAPk9y

Rozliczenie...to co pamietam

40zl  koszt paliwa za dojazd i zrobienie fotek

50zl  koszt paliwa za dowiezienie kotka do lecznicy

102zł faktura za karmę

razem 192zł -  30zł stała od sharki,bardzo dziękuję:)

na minusie 162zł   /to co pamietam,pięniądze pożyczone..../

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję bębenek za polarki i puszke dla psiaka:),dokarmiam kilka psiakow,zniknęła w mgnieniu oka

wielkie dzięki malagos za poduszeczki i polarki dla kotków:)

sharce za stałą 30zł:)

bakusiowej za saszetki dla kotków:)  niestety dużo już nie zostało

Baltimoore wielkie dzięki:) za wszystko:) dużo musiałaby pisać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...