Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

8 godzin temu, Baltimoore napisał:

Niestety mam zablokowane konto na olx

A co z tym idzie moje ogłoszenia są niedostępne. 

Dzisiaj idzie do DS w Warszawie kociak zLecznicy w Izbicy ogłaszany jako Fineasz.

To był ostatni odzew na ogłoszenie przed blokadą. 

Szczęściarz z niego z tym domkiem :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

DT który w poniedziałek czy wtorek zgodził się bezproblemowo na oddanie Fineasza (był w dt od soboty) dzisiaj oddawał go z bólem serca i pani od razu mi napisała, żeby zdjąć ogłoszenie Marcysia(2), bo go nie odda :))

 

Fineasz w nowym domu zwiedza i szaleje :))

Alez to wspaniałe wieści są !!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, malagos napisał:

A tak oglądamy seriale w TV, to nasze cudne wspólne chwile! Szara Koteńka na kolanach, Lili na krzesełku, na którym opieram nogi. I tak sobie siedzimy... :)

20181016_200952_resized.jpg

20181016_201034_resized.jpg

20181016_202005_resized.jpg

malagos:)  serce podskakuje  jak widze takie fotki:) jak szczęśliwa jest Lilunia,a nie tak dawno była na śmietniku ze swoimi dziećmi,uratowałaś ją:) widzę jak kochaną jest koteńką:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się złapać,ale tylko na chwilę:( nie zmknęłam dobrze łapaka i kicia uciekła:(

ale niestety jest kolejny wyrzucony kotek:( ile jeszcze?:( przeciez nie nadążam zgarniac z ulicy:(

darł się niemiłosienie,i dopiero na rękach sie uspokoił,kocurek.ok. 4-5 miesięczny

a na ogłoszenia Bonifacego i Fredzia....cichutko:(  nic:(

co roku te miesiące są mało adopcyjne,a kotków wyrzuconych przybywa:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sharka napisał:

niestety dałam radę wyróżnić tylko kilka ogłoszeń; ogłoszenia jeszcze niewyróżnione można zobaczyć wchodząc na "wszystkie ogłoszenia tego użytkownika"

Tak myslałam,ze  Ty wyróżniłaś

bardzo Ci dziękuję:) zwiększa to  szansę na znalezienie domków dla kotków

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Świerzb jeszcze nie koniec świata :)  

a ja się pochwalę, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jedna kociczka z patologii niebawem będzie jechać do mnie :)  to też zalecam trzymanie kciuków mocno :) 

Chyba dziś chrypialam zdrowo komuś z tego wątku do telefonu... tak, to ja..

a póki co - ktoś może kojarzy jaki w razie co byłby koszt od pani która się tym tematem zajmuje do Zamościa taksówki nocną / zwykłą taryfą? Bo dogadalam wstępnie z panem który ma firmę busowa i z którym już jechalam, że weźmie siersciasta pasażerkę do mnie bez ludzia towarzyszącego.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bębenek napisał:

 

a póki co - ktoś może kojarzy jaki w razie co byłby koszt od pani która się tym tematem zajmuje do Zamościa taksówki nocną / zwykłą taryfą? Bo dogadalam wstępnie z panem który ma firmę busowa i z którym już jechalam, że weźmie siersciasta pasażerkę do mnie bez ludzia towarzyszącego.

Ja nie wiem......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...