Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Hmmm, a jakby zasponsorować mu na święta budę. Myślisz, że postałaby? W sensie że nie rozbiorą, nie spalą i nie sprzedadzą?

Mysle,ze tak.Tzn...postoi.....

Chociaz rok temu ala123 dala im drewniany podest,zeby  psiak nie lezal na betonie to spalili'

Ale 6 lat temu dostali ta bude,ktora widac na zdjeciu i nie spalili.

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze sobie pomyślałam, może im powiedzieć, że buda jest dla psa :wypożyczona" i że ma być w dobrym stanie jakby nie daj Boże psu się coś stało...Żeby nie było tak, że pies umrze za rok czy dwa, a buda zostanie porąbana na kawałki i spalona...

 

I jeszcze jedno, przeglądałam sobie budy różne, są naprawdę super i relatywnie tanie ALE większość do samodzielnego aczkowiek prostego montażu. Myślicie, że Ci ludzie dadzą radę w kilka minut złożyć taką budę? Chyba, że Doro macie jakiś sklep/fachowca na miejscu co taką budę by zrobił i od razy "zamontował"?

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze sobie pomyślałam, może im powiedzieć, że buda jest dla psa :wypożyczona" i że ma być w dobrym stanie jakby nie daj Boże psu się coś stało...Żeby nie było tak, że pies umrze za rok czy dwa, a buda zostanie porąbana na kawałki i spalona...

 

I jeszcze jedno, przeglądałam sobie budy różne, są naprawdę super i relatywnie tanie ALE większość do samodzielnego aczkowiek prostego montażu. Myślicie, że Ci ludzie dadzą radę w kilka minut złożyć taką budę? Chyba, że Doro macie jakiś sklep/fachowca na miejscu co taką budę by zrobił i od razy "zamontował"?

Ocvzywiscie,moge im powiedziec,ze wypozyczona.

Ale sa to osoby niezaradne zyciowo/lagodnie mowiac/ i czasami o cos prosze,a oni maja to  gdzies.

Drewniany podest tez mial sluzyc latami,a juz dawno go nie ma.

Podarowana buda jakos stoi,wiec moze i ta bedzie stala.

To bardzo trudna rodzina,matka tej kobiety zle traktuje zwierzeta,nie przezyl tam zaden pies ani kot...:(

teraz tez sa tam zwierzaki,ale nie wiemy jakie

Kiesys bylysmy z funia i Krystyna,zeby pomoc,to nas wyzwala,oplula i pokazala cztery litery.

Ale jej corka ze wzgledu na to,ze jej pomagam od lat pewnie poslucha co do niej mowie.

Chociaz dwa lata temu kazala mi zabiereac psiaka.

Rowniez w tym czasie byl u niego wet,i stawierdzil,ze ma chore stawy.Dostal wtedy leki,ale to bylo dawno,a wiadomo,ze z wiekiem choroba postepuje,a nie odwrotnie.

To duzy psiak,wielkoscia ON-ka,wiec buda tez musi byc duza

dl 100cm,szer.80cm i wys.80cm

No i z montazem bedzie problem,oni tego nie zrobia

kobieta mieszka sama i 2 dzieci

bede musiala wynajac kogos,kto zlozy ta bude.

Link to comment
Share on other sites

Na Twoje konto Dora przesłałam 131 zł z bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/334006-zakończony-różności-od-1-zł-na-psy-i-koty-ze-szczebrzeszyna-i-zamościa-rozliczany/

 

proszę o potwierdzenie na wątku bazarku kiedy kaska dojdzie :]

Kaska z bazarku 131zl na koncie.Bardzo dziekuje....:) Cala kwota zostanie przeznaczona na dlug w lecznicy za pobyt kotkow.

Link to comment
Share on other sites

Sharka,bardzo Ci dziekuje za paczke.....:)

Napisalas,ze przyslesz troszke,wiec czekalam z niecierpliwoscia,bo kotki nie maja co jesc.

Otworzylam paczke...i patrze...patrze.....wyciagam kawe ,herbate,slodycze....kosmetyki.....

To bardzo mile z Twojej strony......bylam troche zaskoczona,chociaz chyba nie powinnam...

w ubieglym roku rowniez dostalam od Ciebie paczuszke.

Ciesze sie i bardzo Ci dziekuje.......)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...