Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dziękuję sharko :)

Tak bardzo cieszyłam się,że czarno-biała kotka ma już domek w Otwocku,jutro miała jechać z moim tz,a tymczasem odkryłam na jej sierści łyse plamy...

Jestem załamana,bo obawiam się,że to może być grzybica. Kotkę odwiozłam z powrotem do lecznicy,znowu biedulka została zamknięta w klatce i to nie wiadomo,na jak długo...

Nie wiem,jak to się stało,że weci oddali kotka w takim stanie (:

Jutro jedzie tylko szczeniak z dt w Szczebrzeszynie. Nie mam pojęcia,co dalej z tą kotką będzie;jeżeli okaże się ,ze to grzybica, to czeka ją kilkutygodniowe leczenie...

Link to comment
Share on other sites

Niedawno wróciliśmy z tz z tej wyprawy. Sunia została w dt u wolontariuszki Ani z Psa Na Zakręcie.Dzięki wielkie dziewczynom z PNZ i Tobie Becia,że przekonałaś je.poprosiłaś o pomoc :) :) :)

Cieszę się,że chociaż suńka pojechała,bo kicia, ta czarno-biała po sterylce z lecznicy , nie miała tyle szczęścia,chociaż wczoraj wieczorem znajomy kudaltaja zdecydował się wziąć małą na dt. Niestety,człowiek ten wraz z córeczką ulegli dość poważnemu wypadkowi  i znaleźli się w szpitalach ...

Kotka zatem spędziła dzisiejszy dzień w samochodzie o głodzie, chociaż dawałam jej jedzenie i wodę,była tak zestresowana,że niczego nie ruszyła...

W drodze powrotnej postanowiłyśmy  z Becią, Teresz10 i kudlataja ,że zawieziemy ją do kliniki weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Becia poprosiła Lubelską Straż Ochrony Zwierząt o "wstawiennictwo" w kwestii kosztów i w ten sposób koteczka została umieszczona właśnie tam.

I bardzo dobrze się stało,ponieważ przy okazji badania skóry weterynarze stwierdzili niepokojące zrosty na szwie posterylkowym; kotka być może jutro będzie musiała zostać zooperowana...

Link to comment
Share on other sites

Chyba mogę już oficjalnie oświadczyć, że jutro rano młody piask w typie Husky, wyjedzie do SOS Husky. Na FB zgłosił sie do mnie mężczyzna, który zaoferowal bezpłatny transport z Biłgoraja na Śląsk, ponieważ wybiera się tam ze swoim psim zaprzęgiem na zawody :) Trzymajcie ksiuki, żeby jutro wszystko sie udało :D :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Chyba mogę już oficjalnie oświadczyć, że jutro rano młody piask w typie Husky, wyjedzie do SOS Husky. Na FB zgłosił sie do mnie mężczyzna, który zaoferowal bezpłatny transport z Biłgoraja na Śląsk, ponieważ wybiera się tam ze swoim psim zaprzęgiem na zawody :) Trzymajcie ksiuki, żeby jutro wszystko sie udało :D :)

 Dzięki Becia za załatwienie i tej sprawy :) Jesteś nieoceniona :) Jutro rano kudlataja ma zawieźć psa do Biłgoraja,przekazałam jej namiary na tego człowieka. Koniecznie trzymajmy kciuki  ! 

Jeżeli ktoś mógłby podarować jakieś fanty na bazarek,lub może go zrobić na na opłacenie długu za koty w lecznicy i klinice w Lublinie  oraz paliwo dla kudlatej  na jutrzejszy wyjazd  (ok.140km w dwie strony ), to byłybyśmy bardzo wdzięczne.

Link to comment
Share on other sites

W Skierbieszowie...

Ania,jedna z tych suczek to może jest ta,o której mówiła Agada ?

One mają właściciela,czy tylko ktoś je  dokarmia na ulicy ?

Wiesz coś więcej ? Masz może namiar na osobę,która zrobiła wydarzenie na fb?

Od paru tygodni usiłuję jakoś pomóc bezdomnej suczce,prawdopodobnie ciężarnej już w tym momencie,ale okazało się,że nie mogę liczyć na nikogo stamtąd. Wybieramy się w piątek z kudlataja na jej poszukiwania,dałam też ogłoszenie w lokalnej prasie...
 

Link to comment
Share on other sites

Ania,jedna z tych suczek to może jest ta,o której mówiła Agada ?

One mają właściciela,czy tylko ktoś je  dokarmia na ulicy ?

Wiesz coś więcej ? Masz może namiar na osobę,która zrobiła wydarzenie na fb?

Od paru tygodni usiłuję jakoś pomóc bezdomnej suczce,prawdopodobnie ciężarnej już w tym momencie,ale okazało się,że nie mogę liczyć na nikogo stamtąd. Wybieramy się w piątek z kudlataja na jej poszukiwania,dałam też ogłoszenie w lokalnej prasie...
 

Te pomyślałam, że tak może być. Tylko Agada chyba mówiła, że tamta jest czarna na dłuższych nóżkach, czy ja źle pamiętam?

Trzeba wziąć od chłopaka nr tel.

Link to comment
Share on other sites

Te pomyślałam, że tak może być. Tylko Agada chyba mówiła, że tamta jest czarna na dłuższych nóżkach, czy ja źle pamiętam?

Trzeba wziąć od chłopaka nr tel.

 Ania,tamta suczka chyba nie była czarna o ile pamiętam relację Agady.

Dałam ogłoszenie w prasie,jutro się ukaże,może ktoś zadzwoni,tak jak w przypadku suczki z lasu w Chomęciskach.

Modlę się o to.

Link to comment
Share on other sites

Czarno-biała kotka została zdiagnozowana w klinice w Lublinie,nie ma grzybicy ,a  wypadanie sierści spowodowane jest stresem . Kicia potrzebuje spokojnego dt lub najlepiej ds.

W środę ma zostać zabrana ze szpitala,tylko gdzie ?!

Zostałyśmy z kudlataja same z tym problemem i nie wiem,co zrobimy pojutrze ...

Nie wspominam na razie o dwóch kocurkach,które cały czas przebywają w szpitaliku w Zamościu...

Link to comment
Share on other sites

I JESZCZE SĄ KOTKI POZOSTAŁE NA DZIAŁCE, JA PRACUJĘ CODZIENNIE DO PÓŹNA,
ALE POSTARAM SIĘ W PIĄTEK ŁAPAĆ KOLEJNĄ, CHOCIAŻ NIE WIEM O KTÓREJ BO MAM TEŻ SZKOLENIE W TEN DZIEŃ..
PROBLEMEM JEST GDZIE TE KOTECZKI PÓŹNIEJ UMIESZCZAĆ..CZARNULKA JUTRO DO ODEBRANIE W LUBLINIE,MAMY DUŻY KŁOPOT Z ALĄ, KOTKA JEST ADOPCYJNA, ALE POMIMO OGŁOSZEŃ NIKT NIE DZWONI:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...