Jump to content
Dogomania

Jaki kosmetyk/kosmetyki dla maltańczyka do dobrego rozczesywania włosków?


LadyBunnly

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

[quote name='Gosia9712P']A to dotyczy wszystkich intensyfikujących kolor, czy tylko z tej firmy?[/QUOTE]


Bezpośrednio to miałam do czynienia tylko z ring 5, ale wiem że i allsystem mocno włos niszczy.
Najlepiej na co dzień używać innych szamponów np nawilżającego, a tych wybielających tylko od święta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Bezpośrednio to miałam do czynienia tylko z ring 5, ale wiem że i allsystem mocno włos niszczy.
Najlepiej na co dzień używać innych szamponów np nawilżającego, a tych wybielających tylko od święta.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź. W takim razie zamówię coś innego ;)

Link to comment
Share on other sites

ja uzywam szamponu dr seidla champion i moj york ma piekne zdrowe wloski
pozatym co pasuje jednemu psu to wcale nie musi pasowac innemu
z kosmetykami jest tak samo jak z karma jednemu sluzy a drugiemu nie
wiec trzeba testowac/probwac i patrzec na efekty

tak samo z kosmetkami dla ludzi jednemu pasuje dany kosmetyk a drugiemu nie i trzeba testowac i znalesc odpowieni dla siebie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co do [B]szamponów [/B]Championa to... nie polecam. Miałam dla psów o białej szacie, ale u nas włos był bardziej jak siano po tym szamponie. Za to z całego serca polecam Beaphara [url]http://www.beaphar.pl/produkty/zobacz/44.html?category%5B0%5D=&category%5B1%5D=&name=[/url] . Pies po tym jest na prawdę biały (stosowałam różne szampony dla białej sierści, po której była albo żółta albo szara), dobrze się pieni, a pies jest później puszysty jak przytulanka, a włos mięciutki w dotyku. I szampon ułatwia rozczesywanie.
Co do [B]kołtunów[/B], to mamy spray Championa, tyle, że stoi on sobie na półce, bo poza tym, że ładnie pachnie, to nic takiego nie daje.
I co do [B]oczu[/B] mamy płatki [url]http://animalia.pl/produkt,14861,8in1_Chusteczki_czyszczące_do_oczu.html[/url] , po dwóch tygodniach używania nie zauważyłam szczególnej zmiany. Mamy zamówione Angels Eyes zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co za nachalna autoreklama...[quote name='MaciejK']Dla maltańczyka polecam preparat Angels Eyes. Włos się pięknie wybarwia i rośnie mocniejszy.
[url]http://allegro.pl/angels-eyes-120g-na-zacieki-pod-oczami-wolowina-i1526623303.html[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Homer - ślepy staruszek w schronisku, dajmy mu szansę na spokojną starość![/B][/CENTER]
[LEFT]Homer niedawno trafił do tarnowskiego azylu, prawdopodobnie większość swojego 15-letniego życia spędził na łańcuchu.. Teraz jest stary, ślepy, nie ma swojego człowieka ani należytej opieki.. Nie pozwólmy mu umrzeć w samotności, w betonowym boksie bez ciepłego kąta.. [B]Czy ktoś zaopiekuje się nim na stare lata? Pragnie tak niewiele: pełnej miski, dotyku człoweka, ciepłej budy..[/B] Marzy mu się adopcja, ale każda deklaracja również jest na wagę złota - na dom tymczasowy. Link do wątku Homera:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204323-ONek-stary...-i-ślepy.....-(-Bez-szans"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2043.....-(-Bez-szans[/COLOR][/URL]...
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Przede wszytkim post łamie regulamin (reklama i off topic), poza tym ten specyfik,znany mi z USA zawiera nieobojętny dla zdrowia psa antybiotyk.[/QUOTE]

A twój to nie offtop ? Żadna reklama. Pisałam wyżej, że zamawiałam [quote]I co do oczu mamy płatki [url]http://animalia.pl/produkt,14861,8in...e_do_oczu.html[/url] , po dwóch tygodniach używania nie zauważyłam szczególnej zmiany. Mamy zamówione Angels Eyes zobaczymy, co z tego wyjdzie.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaciejK']Dla maltańczyka polecam preparat Angels Eyes. Włos się pięknie wybarwia i rośnie mocniejszy.
[url]http://allegro.pl/angels-eyes-120g-na-zacieki-pod-oczami-wolowina-i1526623303.html[/url][/QUOTE]

z tego co ja rozumiem w regulaminie to jest zabronione reklamowanie czegos tak jak podawanie linkow srt internetowych i zachecanie do kupna

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego reklama, dlaczego łamie regulamin i dlaczego to off topic?? Mshume, a podawanie nazw i firm szamponów wybielających to nie reklama??
Produkt jest ten specjalnie dedykowany do psów rasy białej z maltańczykami na czele. Sam używam tego preparatu do Westa i też widzę że efekt jest już po 2 tygodniach podawania. Produkt ten podaje od roku i nigdy nic złego się z pieskiem nie działo (odpukać). Włos jest śnieżno biały i lepszej struktury przez co lepiej się rozczesuje (nie kołtuni się tak bardzo).
Kto będzie chciał to kupi kto nie to nie.

Link to comment
Share on other sites

Ależ zapraszam do przestudiowania regulaminu, chyba ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem, co podpisałeś przytępując do tego forum...[quote name='MaciejK']Dlaczego reklama, dlaczego łamie regulamin i dlaczego to off topic?? Mshume, a podawanie nazw i firm szamponów wybielających to nie reklama??
Produkt jest ten specjalnie dedykowany do psów rasy białej z maltańczykami na czele. Sam używam tego preparatu do Westa i też widzę że efekt jest już po 2 tygodniach podawania. Produkt ten podaje od roku i nigdy nic złego się z pieskiem nie działo (odpukać). Włos jest śnieżno biały i lepszej struktury przez co lepiej się rozczesuje (nie kołtuni się tak bardzo).
Kto będzie chciał to kupi kto nie to nie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Powołujesz się na regulamin i na to, że go łamię to proszę Cię przytocz mi pkt regulaminu które złamałem.
Czy ja napisałem kup u mnie!!i tylko u mnie!!! Po prostu polecam preparat i tyle. Czy jak bym polecił ten preparat ze strony germapolu gdzie jest niebotycznie drogi to było by wszytko w porządku??

P.S. Taka już Plaków natura że oskarżenie jest rzucone i to niewinny musi udowodnić swoją niewinność a nie oskarżenie winię.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bardzo dobrym szamponem do takiej sierści jest detangling. Po nim sierść bardzo łatwo się rozczesuje, a do tego ma w składzie olejek z drzewa herbacianego, który odstrasza owady, co w tę porę roku jest bardzo przydatne. No i nie jest drogi, na e-karma.pl kupisz go za niecałe 40 zł. A na pewno zaoszczędzi Ci on dużo czasu przy rozczesywaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A korzystaliscie z kosmetykow francuskiej firmy Biogance.Sa rewelacyjne gdyz osobiscie je uzywam i jak do tej pory nie zawiodly,.szczegolnie szampon i odzywka kokosowa.Efekt super.A co do bialej siersci maja szampon White ,ktory uwydatnia kolor i rewelacyjnie rozdziela wlos,ale to trzeba osobiscie sprawdzic ;).Maja tez szampon na sucho White i do rozsczesywania Gliss Liss Tangle Remover.Skutecznie rozbija koltuny,a nawet filc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...