Jump to content
Dogomania

Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinkmoon']Lika, spokojnie, damy radę :)

Kolejny bazarek dla Szarusia, tym razem coś smacznego :razz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192557-Smakowity-bazar-dla-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-fast-food%C3%B3w-%29-na-Szarika-do-14.09-22.00?p=15352021#post15352021[/url][/QUOTE]

Juz lece i bede podnosic :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie jestem w domu :)
Podróż zupełnie bezproblemowo, Szaruś pięknie jechał samochodem, cichutko i bez kłopotów.
Na miejscu muszę powiedzieć że serce mi się ścisnęło, kiedy spuściliśmy go ze smyczy na jego wybiegu (50 m2 trawki i malutkie oczko wodne :loveu:), i doszło do mnie, że on przecież od 2 lat nie chodził luzem - zawsze tylko łańcuch, albo jeśli już to spacer na smyczy. On też musiał być oszołomiony, ale od razu obszedł całe swoje ranczo, obsikał wszystkie ściany.
Boże, gdybyście zobaczyły jak on zaraz się zmienił jak go puściliśmy luzem, jak mu oczy zabłyszczały, uszy i ogon do góry, zupełnie inny pies! Nawet trochę się uśmiechał :) I jakie inne podejście - pamiętam jak w Lęborku zamieral ze strachu, kiedy tylko choćby na horyzoncie zobaczył innego psa - ogon pod siebie i z paniką wiał do budy. A tutaj, sąsiedzi obszczekiwali go przez kraty, a Szaruś tylko zamachał ogonem i bez żadnego lęku poszedł się z nimi obwąchać i przywitać. Byłam w szoku! Oczywiście był spokojniutki i nie pyszczył do nich, więc po paru minutach szczeki ustały i psy się zakumplowały.

Ciagle mi się wierzyć nie chce że wreszcie na stare lata Szarik ma już zapewniony dobrobyt do konca życia - bo albo jakiś cud adopcji, albo po prostu godna emerytura w Szczecinku. Myślę, że szybko się tam otworzy, skoro już teraz widać było taką poprawę nastroju. To wszystko dzieki wam, osobom pomagającym finansowo, rzeczowo, albo chociaż radą i dobrym slowem :) :) :)

Zapłaciłam 200 zł za pierwszy miesiąc (mam potwierdzenie zapłaty, jeśli ktoś chce, mogę zeskanować i pokazać), koszt benzyny zasponsorowany przez Fiks i pana Jacka, który nas zawiózł :)

Fiks ma piękne zdjęcia i filmik, więc jak ogarnie się po podróży (ma do domu troszkę dalej niż ja ;) ), to nam pokaże.

Ogólnie, wszystko poszło jak z płatka. Uff!

Link to comment
Share on other sites

Nie macie pojecia jak sie ciesze.:multi: Nie moglam spac przez niego jak sie dowiedzialm ze najpierw jakis sk....yn chcial go upotopic a pozniej siedzial na lancuchu na parkingu. Juz byl najwyzszy czas zeby pojechal na wywczasy:loveu:

Ciesz sie zyciem Szariczku Kochany:loveu: Az mi sie lezka zakrecila w oku .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...