Jump to content
Dogomania

Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Szarik musi do konca miesiaca uzbierac jeszcze 80 zl. stalych i chociaz 300 jednorazowych. Przeciez nie moze wisiec na lancuchu na parkingu.....................[/QUOTE]

Koniecznie musza byc deklaracje jednorazowe bo to Staruszek i napewno potrzebne beda leki, przeglad u weta itd,itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']:modla::modla::modla:
[B]Szarik bardzo prosi o dotacje,
bo juz nie ma na kolacje
Na sniadanie tez postuje
i obiadu nie gotuje
Lancuch wrzyna mu sie w szyje
dlatego tez duzo pije
Mieszka sobie na parkingu
czuje sie tam jak na ringu
Nigdy nie wie z ktorej strony
Ktos przyleci jak szalony
Szarik potrzebuje kata
bo sie na lancuchu plata
Szarki zbiera na hotelik
I wyglodny w nim fotelik
Zbiera pilnie wszystkie datki
by mial potem na wydatki:):)
[/B][/QUOTE]

Cala prawda o Szariku :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Trzeba watek nadal rozsylac.[/QUOTE]

Rozsylam ciagle ale jeszcze nie pamietam takiej posuchy na Dogo.:shake::shake::shake: Duzo osob pisze mi na PW ze juz nie daje rady .:-(:-(:-(:shake::shake::shake: A tu Staruszek wisi na lancuchu na parkingu :-(:-(:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Rozsylam ciagle ale jeszcze nie pamietam takiej posuchy na Dogo.:shake::shake::shake: Duzo osob pisze mi na PW ze juz nie daje rady .:-(:-(:-(:shake::shake::shake: A tu Staruszek wisi na lancuchu na parkingu :-(:-(:placz::placz::placz:[/QUOTE]
No coz trzeba harasowac dalej, bo brakuje tylko 80 zl. i miejsce juz czeka od wrzesnia. Musimy uzbierac. Po piec zlotych to potrzebujemy 16 osob :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44'][B]Czy ktoś deklaracjami chociaż po 5 zł miesięcznie pomoże kupić mu bilet do lepszego życia?[/B] (Cytat z pierwszej strony )[/QUOTE]

Ja mogę...czyli 5 zł to moja deklaracja stała.
Przepraszam, ale nie stać mnie teraz na więcej (bo to dogomaniackie "zapsienie" po uszy).

Podtrzymuję słowo, że Szarik także dostanie ode mnie wpłatę jednorazową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cioteczki Ranataln i Lika1771 podarowały fanty na bazarek dla Szarika a ja go zrobiłam i serdecznie zapraszam
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191309-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-dla-Szarika-do-31.08.2010-godz-22-00?p=15232446#post15232446[/url][/QUOTE]

Zapraszamy i na ekstra wydatki dla Szarika zbieramy :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...