Jump to content
Dogomania

Poszukiwana osoba dobrze jezdzaca konno !!!


Paja

Recommended Posts

Witam w związku z tym,ze spadłam z konia i jeszcze długo na niego nie wsiądę(powikłania) poszukuje osoby co chciała by chociaż raz na jakiś czas ruszyć mojego konia(nieodpłatnie).Najlepiej by była to osoba pełnoletnia chciała bym podpisać umowe.

Karino,bo tak sie mój mały zwie jest ponad 3,5 letnim ogierem(na jesien ,ze wzgledu teraz na pogode bedzie kastrowany-do tej pory był obustronnym wnetrem).Jako,ze dopiero poszedł pod siodło nie umie prawie nic.Czasem jest powolny jak slimak a czasem pokazuje swój temperamet.Przy czyszczeniu i zabiegach pielegnacyjnych jest w miare spokojny,pisze w miare bo jak nie chodzi kilka dni potrafi uszczypnac.

Dla konia zapewniam wszystko(szczotki,preparaty,kantary,uwiazy,laze,ogłowie i siodło itp)

Chciała bym ,zeby osoba była odpowiedzialna,dobrze jezdzaca i wiedziała co robi

Mieszkamy jakies 6km od granic Wrocławia w kierunku na Jelcz-Laskowice w domku jednorodzinnym.Zapewniamy miła atmosfere,picie,jedzenie mozliwosc spotkan grupowych(wasi znajomi),grila,altanke,nasze towarzystwo oraz naszych i tymczasowych psiaków.Mozliwosc pozostania kilka dni pod warunkiem własnego namiotu(my dajemy miejsce i wyzywenie 2 razy dziennie,zachcianki opłacacie sami)

w razie pytań prosze pisac w temacie lub na pm

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img23.imageshack.us/i/kajm.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1586/kajm.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img689.imageshack.us/i/kajj.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2189/kajj.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

piękny ogier :)
Z wielką chęcią bym pomogła ale niestety mieszkam na drugim końcu polski :(
Z końmi mam duże doświadczenie, jeźdżę na razie rekreacyjnie, ale mam duże doświadczenie jeździeckie. Szkoda, że Wrocław jest tak daleko, bo bardzo chętnie bym pomogła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apolla']piękny ogier :)
Z wielką chęcią bym pomogła ale niestety mieszkam na drugim końcu polski :(
Z końmi mam duże doświadczenie, jeźdżę na razie rekreacyjnie, ale mam duże doświadczenie jeździeckie. Szkoda, że Wrocław jest tak daleko, bo bardzo chętnie bym pomogła :)[/QUOTE]

Dziekuje za odpowiedz gdybys jednak kogos znała kto mieszkał by blizej i chciał to mu przekaz.Ciebie równiez zapraszam na kilka dni jak bedziesz miec czas :)

Link to comment
Share on other sites

Tak trzymamy go pod domem,a na pastwisko dosyc czesto wychodzi z wałaszkiem sasiada :)
Nie dawałam nigdzie ogłoszen tylko tutaj...Jak mozesz to rozeslij dalej,ja mam zakaz przesiadywania na komputerze(ogólnie przy rzeczach wydajacych fale dzwiekowe) ,dlatego jak wchodze na komputer to dosłownie na pare minut i musze wyłaczac inaczej głowa szwankuje :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ech, szkoda, że nie bliżej... dawno jakoś mi się nie złożyło, żeby odwiedzać konie (trochę ta rozrywka droga się zrobiła, w większości mnie nie stać). Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, mam nadzieję, że udało Ci się kogoś znaleźć :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie udało mi sie nikogo znalesc i w domu jest rozwazana sprzedaz Karina,tak bardzo mnie to boli ,ze nie potrafia uszanowac mojego marzenia na ktore sama zarobiła..niestety choroba jest w tej chwili silniejsza odemnie ja przy karinie oprucz jedzenia nie robie nic..o wszytsko inne musze prosic sasiadke..Głupie nie załorzenie kasku i jazda konna puki co z głowy :(

zabranie mi Karina to jak zabranie małemu dziecku misia ,ktore nie wie co jest grane i płacze w niebogłosy...

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili jest mniej niz 20% ze wogóle wtym roku na niego wsiade,a szkoda by chłopak sie marnował..mniej niz 50% ze w przyszłym roku na niego wsiade:( we wtorek mam operacje na ucho...w srode po południu juz powinnam zostac wypisana.w piatek mam rezonas głowy z kontrastem dzieki wspaniałej grupie ludzi co pomogli mi na niego zebrac..W obecnej chwili umieram na uch..wiec zaraz zjem i pojde spac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

a wysłac go na łąki na jakiś czas? co prawda drugi koniec Polski, ale mogę zapytac znajomego, czy by nie wziął konia na trochę... rozważ współdzierżawę... domyslam się, jaki to musi byc ból...ja mooich mend w zyciu bym nie umiała pożegnac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emhokr']a wysłac go na łąki na jakiś czas? co prawda drugi koniec Polski, ale mogę zapytac znajomego, czy by nie wziął konia na trochę... rozważ współdzierżawę... domyslam się, jaki to musi byc ból...ja mooich mend w zyciu bym nie umiała pożegnac...[/QUOTE]

Od kilku dni przychodzi jakas dziewczyna co sie zgłosiła przez internet.Ma pojecie,ale ze kary ma swoje chumorki to testował jak jak tylko mozna.Ale kazałam byc dziewczynie stanowczej,bo Kary umie ładnie chodzic a przy niej jak taki osołek sie zachowuje i ciagnie nogami ze swojej powolnosci.

Link to comment
Share on other sites

nie umiem znaleść z jakiej daty są posty ;)
nadal aktualne? znam jedną taką we wrocku przebywającą, poszukującą konia do jazdy, mogła bym dać namiary.
Osoba ta jest inż zootechniki, obecnie na magisterce, z własnym samochodem ;) więc jest możliwość dojazdu do stajni.
No i oczywiście umie jeździć ;) a raczej jest zapaleńcem hihihi.. z czystym sumieniem mogę polecić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przychodziła jakis czas dziewczyna ,ale chyba sie rozmysliła (albo nie lubi zimy).
Karino stoi cały czas wychodzi tylko na padok i je.Całe jego zycie ;)
Moze juz na wiosne bede mogła sama go troche po lążowac i z nim popracowac ,ale tylko z ziemi...:(
Niby czuje sie juz dobrze,ale lekarze twierdza co innego i nie pozwalaja sie nadwyrezac....

Link to comment
Share on other sites

życzę powrotu szybkiego do zdrówka! I jeszcze więcej zdrowia! A co takiego Ci dolega?:shock:
jejku jak ja żałuję, że nie mieszkam bliżęj...
cały czas szukam fajnych koni/stajen w okolicy. A w zimie uwielbiam jeździć, nie przeszkadza mi nawet -20
Więc jeżdżę dorywczo... nigdzie tak bardziej na stałe.

Link to comment
Share on other sites

Myslę że jest mnóstwo osób w okolicach Wrocławia które z chęcią by Ci pomogły. Zajrzyj na stadniny.pl tam jest sporo takich ogłoszeń. Może przjedź się do okolicznych stadnin, popytaj. Ja jestem pewna że ktoś się zgłosi bo sama żeby jeździć pojechałabym na koniec świata ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...