Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

Maks- ma ok 5 lat, trafił do przechowalni bardzo zaniedbany. Nie szukał kontaktu z człowiekiem.
Powoli otwierał się na ludzi, nie wykazuje agresji, choć ma zadatki na psa stróżującego. Nadawałby się do pilnowania terenu firmy, gdzie miałby własny boks i wolny wybieg.



Laki- ok 3 letni pies, który cudem uniknął śmierci z rąk „kochającego” właściciela.
Laki to radosny, łagodny i ufny pies, który dostał szanse na nowe życie. Pomóżmy mu tę szansę wykorzystać...


Łatka - ok 3 letnia sunia. Energiczny, radosny psiak, a zarazem niesamowity pieszczoch:) Łatka ma stare złamanie przedniej łapki. Czasem kuleje lub biega na trzech łapkach, ale radzi sobie z tym świetnie i nie jednego kompana potrafi na spacerku wyprzedzić:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z moimi psami na spacerze. A Sunia ma teraz cieczkę- ostatnie dni, wiadomo najgorsze. I przyczepiły się do mnie 2 psy. Jednego znam bo to Puszek a drugi to był York. Myślałam, że właściciel jest gdzieś niedaleko i, że zaraz po niego przyjdzie. Psy nie dawały mi spokoju bo cały czas skakały na Sunie, więc postanowiłam pójść do domu. Chyba z 20 minut męczyłam się , żeby wejść do klatki Puszek cały czas wchodził za mną a gdy go wyganiałam to nie reagował. Ale zobaczyłam, że idzie mój sąsiad więc poprosiłam go o to żeby mi pomógł go przegonić. Udało się! Poszłam do domu zaprowadziłam psy i poszłam z mamą do stokrotki a psy cały czas za nami, nie odstępowały nas na krok. Poszłyśmy do domu i słyszymy drapanie w drzwi i piszczenie, zaglądam a to te 2 psy... Wyszłam na klatkę i miałam je zwabić na dwór. Chodziłam dookoła bloku i pytałam się ''przepraszam nie wie pani kogo może być ten york?'', nikt nie wiedział... Ale za chwilę idzie starsza kobieta i woła ''Dropsik''. Podeszła wzięła Yorka na ręcę i mówi do niego '' nie uciekaj, chcesz żeby ZNOWU cię pogryzły psy'' ja mówie jej żeby uważała, że to rasowy pies i ktoś może go ukraść i se poszła...
Ale się rozpisałam

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216535-Bunia-to-staruszka!-Nie-pozw%C3%B3l-jej-odej%C5%9B%C4%87-w-ciasnym-i-zimnym-boksie[/url]... założyłam wątek Buni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia8579']Moja koleżanka mieszka niedaleko Aiszy. Mówi, że często ją widuje ze swoją panią w lesie. Myślę, że Aisza bardzo dobrze trafiła. I ma nowe imię Wega.[/QUOTE].

w każdym razie właściciele zapraszają w odwiedziny u Aiszy..
nie mam teraz głowy .do odwiedzin .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...