Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Panią Alą I okazało się że przygarneła Huskiego jakiegoś przybłęde gdzies chyba wracali i się zatrzymali przed spożywczym , a tam siedział ten psiak i okazało się że pies jest bezpański więc go wźeli :D
Suczka jest cała biała i ma jakoś 3 lata

Link to comment
Share on other sites

Biedaczek z tego malucha , ale drugra przykra wiadomośc widziałam dziśaj rano Lilkę z labradorem i ratrierkiem :(
A dobra wiadomość jest taka że dziśaj Pani Herbut podał mi numer Pani która pisze te gazety np. expres bolesławiec tego typu i podał mi jej numer telefony i mówił że morzna zadzwonić umuwic się na rozmowe , opowiedzieć o naszych psach z Zp i ona by to dała do gazety .
Morzna historie jakąś opowiedzieć o wyprowadzaniu czy coś , nieiwem o zakazie na psiaki czy coś w tym stylu

Link to comment
Share on other sites

Dziśaj na terenie szkoły na piąta lekcje zadzwonił dzwonek i idę z Weroniką do klasy i nagle podbiega Mateusz i mówi że tam pies zdych my podbiegamy koledzy z klasy głaszczą psiaka
A ja szybko sprawdzałam czy pies jest przytomny okazało się że był i wźełam go na ręce i poszliśmy do SM
Tam go pani wźeła , ale suczka była mówiąc krótko w złym stanie była wychudzona było widać odchody od pchieł i taka przymullona
Podobna do Łatki mojim zdaniem musi ją weterynarz zbadać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...