Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basiu 34 , ta hasia to -Klucha:eviltong:- jest u mnie - jako 3 pies .Znalazłam ją i właściciel się nie zgłaszał, mimo ogłaszania itd.......Było jej zdjęcie mies . w internecie , na bolesławieckim portalu i nic . - nie odnalazł się wlaściciel , lub nie chciał się odnależć :mad:.........a nie chciałam jej oddawać do przechowalni (HUSKy nie wytrzymują i wyją ).. Nie miała czipa , ani obroży ....
Teraz nie wiem co robić i jej nie ogłaszam .........
No ,chyba ,żeby super dobry dom się znalazł gdzieś w Bolesławcu lub pobliżu ......................
Ona jest b grzeczna ...........tylko na kury muszę uwazac czyjeś :diabloti:
dzięki Natalia .;)

Link to comment
Share on other sites

Widziałam z bliska boksię .jest o wiele drobniejsza . i b. wychudzona .,niż to na zdjęciu widać ..
Dałam jej kurzych łapek i ciastek - . Jest też wystraszona bidna. Potrzebuje socjalizacji i kontaktu z człowiekiem:-(.
i zdjęć do ogłoszeń ..
Na jej wątku zebrało się sporo ludzi .......

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tej Bokserki :( , ale dzisaj jakoś koło godziny 12 wracałam z Weroniką z miasta zaraz koło świateł na ul.Jeleniogórskiej zauważyłam lerzacego psa na ulicy podeszłam tam żeby zapytać co się stało stał tam pan i taka starsza pani powiedzieli że pies został potrącony przez samochud sprawdza przyznał się i zadzwonił na straż niestety juz się go nie udało uratować odszedł za TM :(
Chwile rozmawiałam z starszą panią i troche się dowiedziałam że pies a właściwie suczka należy do alkocholików i że ma około 18 lat jest kundelkiem i najwidocznie slepym .
Chwile puźniej właścićel przechodził drugą stroną pani zawołała go i powiedziałą
- patrz twoja sunia :(
a on kiwną reką i poszedł :(
Po paru minutach przyszedł kot bez tylnej łapki pani znowu zaczeła opowiadać o nim okazało się że kota zkrzywdził jakis chłopak juz nieco starszy po prostu jakos wyrwał mu ta tylnia łapke i mleczne ząbki :(
nagle przzy jechała straż miejska ja juz nie mogłam patrzec na tą nie już nie żyjącą psine :( bardzo mi było smutno bo ona tez miała prawo żeby sobie żyć :(
I po prostu poszłam :(:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

jacyś ludzie dzwonili dzis w sprawie Łapki . Ale mają 3letnie dziecko . Nie wiem ,czy ona się nadaje do domu z takim małym dzieckiem .Jest po przeejściach , nie mam pojęcia , jak się zachowa do takiego dziecka . Psy z reguły uważają male dzieci za jakies stworki piszczace itd. i reakcja może byćź różna . Właściciele powinni zapoznawać psa z dzieckiem stopniowo .
Ona była nieufna i wystraszona . Może się ktoś wypowie .kto z nią na spacery chodził........

Link to comment
Share on other sites

Łatka to też zadziorka do innych psiaków, szczególnie suczek. Nas jak poznała, to przecież do głasakania była pierwsza. Dziewczynki ją wygłaskiwały. Do obcych nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona.Nie mam pojęcia jak do małych dzieci.

Informacje o Dorze (Bajce). Dziewczynka szczeka na całego, nie wychodzi poza teren podwórka nawet jak furtka jest otwarta.
Biega za kurami, ale nie w celach morderczych- po prostu chce się z nimi bawić.

Link to comment
Share on other sites

Prosze, podpiszcie list otwarty :

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214904-List-otwarty-w-spr.-wstrzymania-transportu-ps%C3%B3w-z-mieleckiego-schroniska-do-Niemiec/page2#"]http://www.dogomania.pl/threads/214904-List-otwarty-w-spr.-wstrzymania-transportu-ps%C3%B3w-z-mieleckiego-schroniska-do-Niemiec/page2#[/URL]

[URL]https://www.facebook.com/event.php?eid=290698670944895[/URL]

[QUOTE]w dniach 7-8 października z mieleckiego schroniska przy ul. Towarowej 11 ma wyruszyć transport ok. 70 psów do Niemiec. Domagamy się wstrzymania tej akcji, przynajmniej do czasu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i obaw z nią związanych oraz rozważenia zasadności wysyłania psów do Niemiec.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...