Jump to content
Dogomania

MP - czy to dobry pomysł?


Agu.

Recommended Posts

[quote name='AdrenalinaxD']Zmiana ręki to nie problem.Gorzej jak już mówiłam z równoległymi akrobacjami:p
Mam pytanie.Czy lepszy jest duży pies czy raczej mały??[/QUOTE]
Wiesz nad małym masz większą kontrole ale potem to duży pies, wygląda tak... bardziej elegancko według mnie a szczególnie Chart Afgański i Cocker Spaniel Angielski

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[COLOR=#800080][SIZE=4][B]Cześć.[/B][/SIZE][/COLOR]
[I]Również mam pytanie co do MP. Mam 12 lat (zaczęłam w lutym) i chciałabym zgłosić się na Młodego Prezentera z psem rasy Cane-Corso w wieku 2,5 lat. Gdzie i jak mam się zgłosić?
Zależy mi również na tym aby gdzieś poćwiczyć, zna ktoś jakąś szkółkę dla psów w Łodzi lub w tych okolicach? Bardzo proszę o odpowiedź.[/I]
[COLOR=#800080][B]Pozdrawiam,
Dominika.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

 Od jakiegoś czasu interesuję się JH i chciałabym w końcu spróbować swoich sił w konkursie MP. Problem w tym, że u mnie ciężko jest z transportem i mogę jeździć tylko na najbliższe wystawy (mieszkam koło Torunia). Zastanawiałam się nad zgłoszeniem do Włocławka (11 września). Niestety zgłoszenia można wysyłać do poniedziałku :shake: A ja nie jestem zdecydowana, bo nie mam ani załatwionego psa, ani nawet podstaw praktycznych. Czy wobec tego warto próbować? Nie wiem, czy zdążę nauczyć się wszystkich figur no i poćwiczyć z psem w tak krótkim czasie. Co jeśli zgłoszę się z psem X, a później okaże się, że jednak nie będę miała możliwości go zaprezentować? Będę mogła zmienić psa? Mam duże wątpliwości co do Włocławka. Ale niestety następna wystawa, jaka wchodzi w grę to Walentynkowa w Bydgoszczy (dopiero w lutym 2011) :-( Z jednej strony fajnie, bo duuużo czasu na przygotowania, ale z drugiej strony chciałabym już zdobyć jakieś doświadczenie. Co radzicie?

Uważam, że zawsze warto spróbować :) Ja na swoim debiucie nie umiałam nic, bo nie wiedziałam co umieć :D A Ty przynajmniej masz jeszcze czas na naukę ;) Pies zawsze się znajdzie, ja szukałam już nawet na wystawie. Psa zawsze możesz zmienić, zazwyczaj sędziowie nie robią z tym problemów < przynajmniej ci, których ja znam > . Do Walentynkowej w Bydgoszczy byś się podszkoliła i będzie ok :3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...