Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kora78']ksiaz wielkopolski, to calkiem gdzie indziej :)
nasz walbrzyski zamek Ksiaz i dzielinica malutka, jest slynny w calej polsce, bo to drugi co do wielkosci, po malborku, zamek w polsce :D
my na dolnym slasku[/QUOTE]

Kora, przepraszam i dziękuję że przyłaś, ja własnie pomyslałam o tym najsłynniejszym Książu. Moja mama mówi że mozna było sobie spacerować i zwiedzać taki był dostępny.No ale to było ponad pół wieku temu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kora, przepraszam i dziękuję że przyłaś, ja własnie pomyslałam o tym najsłynniejszym Książu. Moja mama mówi że mozna było sobie spacerować i zwiedzać taki był dostępny.No ale to było ponad pół wieku temu:roll:[/QUOTE]


teraz tez mozna spacerowac i zwiedzac :) a nawet nalezy, bo to historia nasza przeciez :)
poza atrakcjami ksiazecymi, sa jeszcze hitlerowskie

a mial go kupic michael jackson :D i chyba zrobia z niego w koncu hotel :( porazka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']A ja jak widzę Malwi wpis, to mi serce tak łomocze, tak łomocze................... myślę że to jakaś wiadomość o Szczylkowym domku :oops: :roll:[/QUOTE]

niestety ...

na ukojenie nerwów mogę napisać tylko tyle że jak będzie coś konkretnego to napiszę to największą na świecie czcionką i na zielono - żeby się wyróżniało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Mieszkaliśmy w Ksiązu blisko pałacu, ale mama nigdy nie mówłia że on Wielki:roll: To nie pierwszy raz taka pomyłka mi się zdarza. Takie apele powinny być doprecyzowane;)[/QUOTE]

Dziś tak mi szczęśliwie na dogo, już pełna entuzjazmu zaglądam, a to nie ten książ... No szkoda, bo bliziutko byśmy miały z Korą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Brakuje mu 70 zł :shake:[/QUOTE] Wysłałam za IX i X:smile:

[quote name='Nes2009']Tyle psiaków teraz w potrzebie jest a ja się tylko modlę by ta zima nie była taka sroga i długa jak poprzednia.[/QUOTE]

Nes, ale pieski kochają śnieg....Jak jest ładna, sucha i śnieżna zima to jest i zdrowie. ;)

Link to comment
Share on other sites

CIOTECZKI, W MIĘDZYCZASIE ZAPRASZAM NA WĄTEK

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193664-Bia%C5%82a-Podlaska.Kreska-ma-bezp%C5%82atny-dt%21-Potrzebne-pieni%C4%85dze-na-karm%C4%99%21Ratujcie%21"]http://www.dogomania.pl/threads/193664-Bia%C5%82a-Podlaska.Kreska-ma-bezp%C5%82atny-dt!-Potrzebne-pieni%C4%85dze-na-karm%C4%99!Ratujcie![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...