Jump to content
Dogomania

ZAFIR-ofiara WNYKÓW-URWANA ŁAPA,3 zmasakrowane - MA PRZEWSPANIAŁY zwierzolubny DOM :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ULKA12']Jak tylko trzy pozostałe łapki będą zdrowe to już jest sukces, a psiak się szybko dostosuje.[/QUOTE]Jasne, ze będa:) Muszą byc- tu tyle Aniołow sie zleciało- ze tylko patrzec:):)
AA foteczki Zafirka-mmmmmmmmmmmmmiodzio na serduszko...samo to, ze je tak ładnie...:)
Bedzie dobrze..bedzie dobrze..musi byc dobrze:):):)
SZukamy jakiegos super doświadczonego tymczasu- bo widze, że kaska bedzie...chlopaczek musi po wyjsciu z kliniki iśc od razu do domku...

Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo już jakie są koszty leczenia? Promujemy Zafira także na facebooku. Jest człowiek, który w tej chwili chce wpłacić 50 zł (1barto) i deklaruje, że we wrześniu mógłby więcej. Zdjęcia już lepsze... Oby mógł chodzić nasz dzielny pacjent! Trzeba się modlić o cud i już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go-ja']Czy wiadomo już jakie są koszty leczenia? Promujemy Zafira także na facebooku. Jest człowiek, który w tej chwili chce wpłacić 50 zł (1barto) i deklaruje, że we wrześniu mógłby więcej. Zdjęcia już lepsze... Oby mógł chodzić nasz dzielny pacjent! Trzeba się modlić o cud i już :)[/QUOTE]

Koszty będą niemałe, to dopiero początek, więc trudno powiedzieć na tę chwilę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Usmiechnelam sie jak widze te zdjecia choc wchodzilam na ten watek z pewna obawa. Super. Zafir duzo zdrowia, piesku.[/QUOTE]
Mnie tez po obejrzeniu tych fotek jakos mimo wszystko ulzyło..:)JAkis kroczek do przodu jest...tak mi sie wydaje...:)

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie przez chwilę a tu wiadomości, które pozwalają myśleć o pozytywnym zakończeniu tej tragicznej historii. Cieszę się bardzo.
Mimo, że tu nie zaglądałam, to cały czas myślałam o Zafirku. Zastanawiałam się, czy to rzeczywiście wnyki. Wnyki, czy potrzask mogły okaleczyć dotkliwie jedną łapkę a co się stało z pozostałymi. Dlaczego też były pokaleczone i pogruchotane? Może trzeba ten przypadek zgłosić na polocję? Może to robota jakiegoś zwyrodniala, sadysty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go-ja']Czy wiadomo już jakie są koszty leczenia? Promujemy Zafira także na facebooku. Jest człowiek, który w tej chwili chce wpłacić 50 zł (1barto) i deklaruje, że we wrześniu mógłby więcej. Zdjęcia już lepsze... Oby mógł chodzić nasz dzielny pacjent! Trzeba się modlić o cud i już :)[/QUOTE]

Jeszcze nie znamy wysokości faktury za dotychczasowe działania wetów. Dostaniemy ją jak Zafir wyjdzie ze szpitalika.

[quote name='maja602'] Zastanawiałam się, czy to rzeczywiście wnyki. Wnyki, czy potrzask mogły okaleczyć dotkliwie jedną łapkę a co się stało z pozostałymi. Dlaczego też były pokaleczone i pogruchotane? Może trzeba ten przypadek zgłosić na polocję? Może to robota jakiegoś zwyrodniala, sadysty?[/QUOTE]

Maju, tak jak napisałam w allegro - to wnyki bądź efekt działania jakiejś maszyny rolniczej 0 tylko ... jak pies się pod nią dostał ? Sam na ślepo nie wlazłby pod ostrza, weci mówią, ze na szyi ma wytarty pas od uwiązania, może został gdzieś przywiązany i wtedy dostał się pod coś. Wszystko jest w sferze przypuszczeń. Co do zgłoszenia sprawy na policję - nie mamy najmniejszych dowodów co mogło stać się z psem, więc sprawa z tegoż prostego powodu pewnie zostałaby umorzona.

[B]
CZY MA KTOŚ POMYSŁ NA DT ... czas leci, a my w martwym punkcie stoimy. Nigdy nie musiałam szukać DT dla psiaka z takimi obrażeniami - macie jakiś pomysł ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Głowa pusta... zero pomysłów. W ogłoszeniu na alllegro można dopisać dużymi literami 'możesz pomóc Zafirowi oferując mu DT'... jeśli zwykły tymczas by się nie znalazł to myślę, że z aukcji zostaną jakieś pieniądze na opłacenie płatnego DT, a wtedy będzie czas na zbiórkę deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagoda1403']Wspanaile że psiak ma taki apetyt to dobrze rokuje, a co do DT może napiszcie jaki on musi spęłniać wymogi domyślam się że najlepszy bedzie dom parerowy z ogrodem tylko czy jest tu ktoś kto ma takie warunki ?[/QUOTE]


Jagodo - niech zgłosi się ktokolwiek, to wspólnie rozważymy czy Zafir się tam nadaje czy nie. Ale widzisz, że nadmiaru chętnych brak, żebym musiała robić specyfikację pożądanego tymczasu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...