Jump to content
Dogomania

Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!


AGA35

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']Dlaczego piszesz w takim tonie jakby Was oszukano? Sprawa byla wyjasniana na wátku balonowym, wiéc nie pisz nieprawdy, bo pieniádze bédá, 500zl (i tak duzo) ale bédá. I nie wspomnialas tez ze wyslalyscie fakturé z VATem, wiéc nie doprawiaj komus rogów któych nie ma ok?[/QUOTE]

[SIZE=5][COLOR=red][B]po pierwsze mała_czarna ma rację ZOSTAŁYŚMY OSZUKANE I BĘDĘ TO PISŁA W KAŻYM POŚCIE GDZIE SIE POJAWI ada-jej !!!!!!!!!!!!!!!! Nie pomogło nawet wrzucenie jej na czarne kwiatki !!!!!!!!!!! nie odpowiadała na moje posty i miała los trigera głeboko w d.........................!!!!!!!!!!!!! JAK NIE NIE WIESZ TO NIE ZWRACAJ UWAGI NIKOMU KTO BEZPOŚREDNO WALCZŁ O TE PIENIĄDZE Z ADĄ !!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Dlaczego piszesz w takim tonie jakby Was oszukano? Sprawa byla wyjasniana na wátku balonowym, wiéc nie pisz nieprawdy, bo pieniádze bédá, 500zl (i tak duzo) ale bédá. I nie wspomnialas tez ze wyslalyscie fakturé z VATem, wiéc nie doprawiaj komus rogów któych nie ma ok?[/QUOTE]

Nieprawdę? Obiecała i słowa nie dotrzymała. Czytałam wątek o Ada-jeje i wcale nie podoba mi się to, jak się zachowała w stosunku do psa, ktorego zobowiązała się utrzymywać. Będą? jak będą to będą. Na razie ich nie ma...

Ale to nie ten wątek, przepraszam maleńka. przynajmniej swoją wypowiedzią Cię podbiję :)

Link to comment
Share on other sites

a więc wracając do tematu Hesi. Uważam, że prowadzić ją powinien JEDEN lekarz ale taki, na którego będzie nas stać. Janicki jest zdecydowanie za drogi. Ponieważ nie jest JEDYNYM specjalista w tej dziedzinie, proponuję znaleźć tańszego ale równie dobrego.
Myślę, że najepszym rozwiązaniem będzie jakaś Fundacja, która poprzez swoje zniżki udostępni Hesi powrót do normalnego życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']JAK NIE ZNA SZCZEGÓŁW TO NIECH SIE NIE WTRĄCA !!!
Wracając do hesi zaraz będę znała szczegóły wizyty .[/QUOTE]

A Ty jak taka mádra i przemádrzala jestes to sobie radz sama. Przeciez nie liczysz sie z ludzmi rozumiem? A jak kasé dostaniesz troché pózniej to sié zamkniesz i przeprosisz?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][quote name='Sankja']a więc wracając do tematu Hesi. Uważam, że prowadzić ją powinien JEDEN lekarz ale taki, na którego będzie nas stać. Janicki jest zdecydowanie za drogi. Ponieważ nie jest JEDYNYM specjalista w tej dziedzinie, proponuję znaleźć tańszego ale równie dobrego.
Myślę, że najepszym rozwiązaniem będzie jakaś Fundacja, która poprzez swoje zniżki udostępni Hesi powrót do normalnego życia.[/QUOTE]


Jest wzmianka o dr Lipińskim więc może wyraźcie swoje zdanie czy to dobry pomysł by zabrać do niego Hesię dziewczyny wcześniej pisały , że bierze 80 zł .[/SIZE] [SIZE=4]
[/SIZE]
[SIZE=1][QUOTE]dziewczyny jeśli chcecie dyskutować na ten temat to przejdźcie na balonowy wątek bo tam dyskusja już ucichła , a tu nie potrzeba zamieszania ... [/QUOTE]Przyłączam się do prośby Malwi i jeszcze może niech ktoś będzie uprzejmy dać link do wątku , w którym jest mowa o Ada Jeje ponieważ tutaj zrobiło się zamieszanie i nowo wchodzący z pewnością sie nie połapią .

Proszę oczyśćcie swoje posty tak by nie mieszać dwóch spraw inaczej działanie jest na niekorzyść Hesi .[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']A Ty jak taka mádra i przemádrzala jestes to sobie radz sama. Przeciez nie liczysz sie z ludzmi rozumiem? A jak kasé dostaniesz troché pózniej to sié zamkniesz i przeprosisz?[/QUOTE]

bardzo cię proszę o opuszczenie teog wątku bo zupełnie pomyliłaś wątki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamknij jape sama i nikogo nie zamierzam przepraszać a już napewno nie pania prezes!

Link to comment
Share on other sites

ej ej....co to za zamkniesz...??? to teraz na takim poziomie sie rozmawia...poza tym osoba obiektywna patrzy na fakty...pieniadze byly obiecane, dziewczyny ich nie dostaly wiec sprawa wyglada bardzo prosto..zostaly oszukane...wyciagnely psa , a kasy nie dostaly obiecanej...tu nie ma nad czym sie zaglębiac..

wracajac do Hesi...to odpadly jej dwa paluszki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']ej ej....co to za zamkniesz...??? to teraz na takim poziomie sie rozmawia...poza tym osoba obiektywna patrzy na fakty...pieniadze byly obiecane, dziewczyny ich nie dostaly wiec sprawa wyglada bardzo prosto..zostaly oszukane...wyciagnely psa , a kasy nie dostaly obiecanej...tu nie ma nad czym sie zaglębiac..

wracajac do Hesi...to odpadly jej dwa paluszki...[/QUOTE]

Ok Kinia, to jak Ty powiesz ze wplacisz kase za miesiác i z 800zl obiecanych zmniejszysz deklaracjédo 500 (bo znalazlas wlasnie psa którego bédziesz leczyc i ponosic jego koszty), to powiem ze jestem oszustká. Tak to dziala? A jak to jest ze inni sie wycofujá z deklaracji, jak majá jakiekolwiek "zyciowe okolicznosci", czy trudnosci finansowe i to jest powszechnie rozumiane i akceptowane. No bo nikt nie wie co go jutro czeka, czy nie straci zdrowia, domu, czy pracy. Albo czy nie znajdzie psa-skarbonki, tez nagly wypadek. Wiéc tak Ci spieszno do nazwania kogos oszustem?

Link to comment
Share on other sites

osoba powazna mierzy sily na zamiary...800 zł to duzo kasy i pod tym warunkiem pies byl wyciagniety ze schronu..tu nie chodzi o 10 zł...a 500 zł ktore maja podobno byc narazie nie ma..a mija ktorys miesiac...ja wcale nie napisalam ze ada to oszustka..ja juz na ten temat sie nie wypowiem bo szkoda robic balagan na watku kruszyny...zaraz aga wstawi wiadomosc od kago...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']bardzo cię proszę o opuszczenie teog wątku bo zupełnie pomyliłaś wątki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamknij jape sama i nikogo nie zamierzam przepraszać a już napewno nie pania prezes![/QUOTE]

brawo! bardzo zaczyna mi się podobać wątek hesi. przynajmniej jest na pierwszej stronie :D

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=3][COLOR=blue][B]Sunia już po wizycie u weta. Darła się niemiłosiernie, ale absolutnie miała prawo. Jeśli nie będziemy mieli pecha na straconych dwóch palcach prawej łapy się skończy. W tej chwili mała ma założone nowe opatrunki. Musiało ja pierońsko boleć, bo wczorajsze sie przykleiły i trzeba było je zedrzeć. Dostała antybiotyk i środek przeciwbólowy i kroplówkę, więc jeszcze w trzeciej łapce jest welfronik usunięto jeden palec prawej łapki, drugi jest juz prawie martwy, więc pewnie poleci w niedzielę. Lewa łapka złamana w trzech miejscach. Palucha złamanego nie ruszamy, jedynie usunięty został pazur, który był już naderwany. Została kwestia w tej chwili zapobieżenia zakażeniom, w tym: kości.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=3][B][COLOR=blue]W przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej wtorek/środa konsultacja ortopedyczna w sprawie kości lewej łapy, która złamana jest z przemieszczeniem. Ogólnie bardzo duże ubytki skóry i pewnie to się będzie długo zabliźniać.
Leczenie w sumie przewidziane jest na ok. 2 m-ce. [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=3][COLOR=blue]Natomiast rzeczą na którą mała nie może narzekać to APETYT, co bardzo nas oczywiście cieszy ![/COLOR] :D:D[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']A Ty jak taka mádra i przemádrzala jestes to sobie radz sama. Przeciez nie liczysz sie z ludzmi rozumiem? A jak kasé dostaniesz troché pózniej to sié zamkniesz i przeprosisz?[/QUOTE]
To jest wątek Hesi, to raz. Dwa, spuść z tonu, bo poproszę moda o bana dla Ciebie za słownictwo. Trzy, gdziekolwiek tylko będę mogła, będę pisać o tym, że Tiger został oszukany. Nie dostał złamanego grosza. To tyle co do Ady. A teraz bądź tak miła i po prostu nie odzywaj się tutaj, skoro i tak nie masz nic sensownego do powiedzenia. Bez odbioru.

Link to comment
Share on other sites

I tak wkoło karuzela się kręci bo każdy chce mieć te ostatnie zdanie na temat Ada Jeje nie licząc się w tym wszystkim zupełnie z maleńką Hesią .

[SIZE=1]Kto to Ada Jeje ? Czy ona jest tu na wątku ?? Jaki ma związek z Hesią ?? Czy Ada Jeje jest winna pieniądze Hesi ??[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Aga mogłam połknąć cokolwiek dzięki temu, że zdałaś relację, bo od rana na głodniaka...
Odpadły paluchy w sensie, jeden paluch to już dzisiaj była martwa tkanka, a drugi niestety też się nadaje do amputacji, ale nie chcieliśmy już dzisiaj przysparzać małej bólu, bo wet twierdzi, ze on się"sam usunie" przy kolejnej wymianie opatrunku. Pozostałe są zdrowe, więc jeśli nie wda się zakażenie wszystko z tą łapką będzie OK.

Kość "dla ortopedy" będzie najprawdopodobniej do operowania czyli założenia jakiegoś elementu łączącego. Wszystko się okaże w przyszłym tygodniu.

Na wizytę dzisiejszą i zastrzyki z antybiotyku i środka przeciwbólowego wydałam 110,-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...