Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Trochę prywaty -  udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę. Znaleźliśmy psa, okazało się że jest to pies adoptowany z Palucha, więc wydawało nam się najlogiczniejsze żeby go zgłosić straży miejskiej i żeby go tam odwieźli i skontaktowali się z właścicielem. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś bywał tam bałagan i takie sprawy czasem umykały. Czy jak ktoś z Was będzie to mogę mieć prośbę o sprawdzenie czy pies wrócił do właściciela? Numer 2520/10/P. Duży, podpalany z dłuższym włosem.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę. Znaleźliśmy psa, okazało się że jest to pies adoptowany z Palucha, więc wydawało nam się najlogiczniejsze żeby go zgłosić straży miejskiej i żeby go tam odwieźli i skontaktowali się z właścicielem. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś bywał tam bałagan i takie sprawy czasem umykały. Czy jak ktoś z Was będzie to mogę mieć prośbę o sprawdzenie czy pies wrócił do właściciela? Numer 2520/10/P. Duży, podpalany z dłuższym włosem.

Psa o takim numerze nie ma na żadnej stronie, a powinien być w zaadoptowanych. Jeżeli trafił na Paluch, to ma nowy numer. Może obejrzyj kwarantannę?http://www.testowa.paluch.org.pl/ostatnio_znalezione/

Link to comment
Share on other sites

Jest na kwarantannie i ma nowy numer, może nie sparwdzili chipa.

http://www.testowa.paluch.org.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011502549

 

chip 967 0000 091 79 953

 

Tutaj jest informacja o tym, że był adoptowany:

http://paluch1.home.pl/system_kwarantanna.php

ID: 1739/15
Gatunek: PIES [ MIX ON ] [ samiec ]
Masc: czarna podpalana
Waga: 27,000
Skad: z ul. Guderskiego
Znaki: EX 2520/10 Adoptowany patrz włascicielski

Link to comment
Share on other sites

Do domu pojechały: Bella (dziesięć lat w schronisku, jednodniowa adopcja), po ogłoszeniu w audycji radiowej pani doktor Sumińskiej; Roger też do ludzi "złowionych" po tej audycji i Popiołek, do domu pod Warszawą, po pobycie w lecznicy. Niestety ma jakieś zmiany w mózgu, które są przyczyna pogorszenia jego zdrowia.

.29e2df7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Belcia pojechała do domu we wtorek. Podobno świetnie sobie radzi. Jest bardzo ciekawska. Włazi sobie do domu ale spać podobno woli w budzie na dworze. Pewnie niektóre nawyki schroniskowe beda sie jeszcze odzywać. Super trafiła.

Roger tez trafił bardzo fajnie zwłaszcza przy tej jego przepuklinie bo wymaga specjalnej diety. Pani powiedziała że sama nie je puszek to i psu nie da więc będzie miał codziennie gotowane jedzonko. Za jakiś czas jesteśmy umówione na spacer. On mi tak spędzał sen z powiek że dziś jak już Monika zdala mi relacje z adopcji to sie poryczałam.

Link to comment
Share on other sites

Do domku pojechał Tupiś, malutki piesek, który w ogóle nie radził sobie w schronisku. Cały czas leżał pod ściana i spał. Na spacerach poza schroniskiem i na Akcjach na Ursynowie i Adoptuj Warszawiaka zachowywał się zupełnie inaczej.  Teraz ma dom: małżeństwo z dwiema córkami, starsza suczka, młodszy piesek i papuga.

25gavf4.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Opuściły schronisko ostatnio:

 

   Gabryś    Smutek  Lobo     Lolek  Lady  Stan  Astor  Rysio

 

W schronisku odszedł Wilczek.

Nie żyje też Staś. Był u mnie pięć dni, zabrałam go z lecznicy, miał mocznicę.

 

Nie  żyje Zenek. Ostatecznie pokonał go nowotwór wątroby.W ciągu czterech miesięcy od poprzedniej operacji łagodnego śluzaka z guzka rozrosło się kilkanaście guzów i guzków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...