Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

W czwartek pojechała do pani Katarzyny Lula, ciężko chora na serce, z nowotworem. Piszę "do pani Katarzyny", bo chociaż ma ona fundację (wiadomo, co za tym idzie), pies mieszka w domu, śpi na materacu razem z panią i córką. Będzie leczona, na ile to możliwe, okazała się bardzo kontaktowym psem.

https://www.facebook.com/events/424012797770069/

2whhx1j.jpg

wspaniale!! Choć warto dodac, że Lula w schronisku tez  była bardzo kontaktowa. Czekamy na informacje z fundacji Vendi

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, w sb rano, przed 10 poprosiłam kogoś z wolo o zrobienie kilku fotek Wigora żeby pokazać przystojnika po fryzjerze. Powiedzieli żeby sie kontaktować z Magda i Małgosia z palucha. Na fb jakiś profil dekor coś tam i za cholerę nie wiem o kogo chodzi, zwł że imiona dziewczyn dość popularne. Macie moze jakieś pomysły kto to był i jak się kontaktowac?
Bardzo mi zależy na tych zdjęciach, bo przydłyby się do ogłoszeń i może Wigor wpadłby komuś w oko. W sb ledwie go poznałam. :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, w sb rano, przed 10 poprosiłam kogoś z wolo o zrobienie kilku fotek Wigora żeby pokazać przystojnika po fryzjerze. Powiedzieli żeby sie kontaktować z Magda i Małgosia z palucha. Na fb jakiś profil dekor coś tam i za cholerę nie wiem o kogo chodzi, zwł że imiona dziewczyn dość popularne. Macie moze jakieś pomysły kto to był i jak się kontaktowac?
Bardzo mi zależy na tych zdjęciach, bo przydłyby się do ogłoszeń i może Wigor wpadłby komuś w oko. W sb ledwie go poznałam. :)

Jeżeli abazur deco, to mogę dać telefon

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam i zaktualizowałam pierwszą stronę, zajrzyjcie. Przy okazji szukania starszej suczki dla pewnej pani odkryłam kilka takich, które siedzą w schronisku 10 lat. Jedną dołączyłam. Powoli całe schronisko robi się geriatrią. Pełno jest zapomnianych, starych psów, siedzących latami.

Dwa psy zniknęły mi z oczu, pewnie nie żyją, bo nie ma ich na żadnej schroniskowej stronie.

 

 

Schronisko opuściła też Kruszyna , pojechała do Kasi

Link to comment
Share on other sites

A geriatria pustoszeje. W salkach jest po dwa, trzy psy. Poker siedzi sam, klatki w większości są puste. Co nie znaczy, że starych psów nie ma w schronisku, wręcz przeciwnie (patrz wyżej). W każdym razie na cztery ręce wyprowadziłam z pewna młodą dziewczynką WSZYSTKIE psy w ciągu trzech godzin.

Dyrektor chce zlikwidować geriatrię. A w tej chwili jest tam (szczególnie w salkach) luksusowo. Jedyny minus, że światła gasną o wpół do czwartej. W boksach w pawilonach jest ciemno, mokro i piekielnie hałaśliwie. 

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam i zaktualizowałam pierwszą stronę, zajrzyjcie

 Jakbyś mogla poprawić imię -Bratek nie Bartek :) .  Fred wylądował w domku przy biurze  .

Z Koszyczka robi się faktycznie watek całego schroniska, na spacerach widzi się mnóstwo staruszków z różnych pawilonów, nie tylko z paw. I.

Link to comment
Share on other sites

Dzikus został przechrzczony na Promyka :)

 

11407004_990411774344102_872434137856106

NIEWIDZIALNY

14 lat w schronisku!!!!!!!!!!!!!!

UDOSTĘPNIAJCIE PROMYKA

.... trafił jako szczeniak i niezauważony pozostał w schronisku praktycznie całe życie.
Mam na imię Promyk - jedna decyzja o wyrzuceniu mnie jako szczeniaka zaważyła na moim życiu - od 14 lat czekam w schronisku na Paluchu -na wybawienie - na dom - na kogoś kto mnie pokocha i zaakceptuje.
Jakiego domu szukam?
Akceptuje inne psy - więc bez problemu się z nimi dogadam.
Jestem raczej typem samotnika, boję się wychodzić ze swojego boksu - ale jak już wyjdę to cieszę się każdą trawką, kamykiem, staram się na nowo poznać otaczający mnie świat. Tylko czy zdążę? Czy ktoś mnie pokocha? Mam już 15 lat.

Kontakt Marta 691-686-763 lub Agnieszka 508-192-329

 

A ja przy okazji znów namawiam na głosowanie na Fundację JOKOT w Krakwecie. Instrukcja i pomoc techniczna tutaj: https://www.facebook.com/events/782992351798495/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do domu pojechał niewidomy Popiołek!!! Zabrała go Pani, która go znalazła. Popiołek mieszka w mieszkaniu, załatwia się na dworze, prawie cały czas śpi na swoim legowisku (w schronisku leżał wciąż na ziemi). Bardzo słabo chodzi, opiekunowie są mocno zaniepokojeni i jak najszybciej pójdą z nim do lekarza. Popiołek był bardzo chudy i ostatnio słabo chodził. Pewnej środy zachowywał się tak, jakby bolały go wszystkie łapy. Wymogłam na lekarzach rtg. , do którego psa trzeba było uśpić. Wtedy lekarz wysłuchał szmery w sercu Popiołka. Był leczony na tarczycę, ale nic nie pomagało na tę jego chudość. Teraz ma dom i dobrą opiekę. Bardzo, bardzo się cieszę!

Popiołek na odprawie w biurze adopcji:fjfbdg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Schronisko opuściła też Ludwika. Pojechała do fundacji "Projekt Vendy Czuwa". Nie popierałam dla niej tego miejsca. Nie była umierająca (a oni biorą takie psy) i zasługiwała na lepszy, zwykły dom. Tam będzie w otoczeniu 12 psów i nie wiem, czy to dla niej takie wskazane. szkoda, że inni zadecydowali inaczej, chociaż zgłosił się jeszcze jeden dom z dwoma psami pod Warszawą.

.103trg0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do domu pojechał niewidomy Popiołek!!! Zabrała go Pani, która go znalazła. Popiołek mieszka w mieszkaniu, załatwia się na dworze, prawie cały czas śpi na swoim legowisku (w schronisku leżał wciąż na ziemi). Bardzo słabo chodzi, opiekunowie są mocno zaniepokojeni i jak najszybciej pójdą z nim do lekarza. Popiołek był bardzo chudy i ostatnio słabo chodził. Pewnej środy zachowywał się tak, jakby bolały go wszystkie łapy. Wymogłam na lekarzach rtg. , do którego psa trzeba było uśpić. Wtedy lekarz wysłuchał szmery w sercu Popiołka. Był leczony na tarczycę, ale nic nie pomagało na tę jego chudość. Teraz ma dom i dobrą opiekę. Bardzo, bardzo się cieszę!

Popiołek na odprawie w biurze adopcji:fjfbdg.jpg

co się stało z Popiołkiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...