Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

to muzą być bardzo zaawansowane mistyfikacje i porządnie planowane, a wiec z cala bezwględnością i premedytacją  przeprowadzone. nawet nie z dobrej woli i np nieznajomości kontekstu typu - pies źle wygląda  bo choruje na nosówke, ale pokażmy, ze w fatalnych warunkach. 

 

nawet nie wiem, co woleć w takiej sytuacji, żeby sie okazało prawda, czy żeby nie.

Link to comment
Share on other sites

[attachment=14118:Phototastic-2015-06-16_2eab868d-0230-4141-96d9-a4174382b4c6.jpg]
[attachment=14119:635698027303005539.jpg]

Puszek w swoim domu. U mnie spał tylko na posłaniu, u siebie od razu wpakował się na łóżko i tylko tam sypia, ku rozpaczy rezydentki Lusi ;)

Link to comment
Share on other sites

[attachment=14120:V__0AA9(1).jpg]

I Kaszmir pies idealny, okazało się, ze nie widzi na jedno oko a na drugie częściowo. Nie ma też chorego serca, tylko zwyrodnienie kręgosłupa. Z kotem postępy - już mogą pozować razem na jednym zdjęciu;)

Link to comment
Share on other sites

Nauczona doświadczeniem wiem jedno: żeby być pewnym czegoś w 100% muszę zobaczyć to na własne oczy. Byłam już świadkiem tak chamskiej manipulacji faktami, zdjęciami, ludźmi, że od dawna jestem niewiernym Tomaszem.

 

No proszę, wyjątkowo zgadzam się w 100%.

Byłam, widziałam i to, co widziałam mogę opowiedzieć, ale tylko osobiście, telefonicznie. Nie będę z dogomanii robic drugiego fejsbuka. 

Co do Zenka, ponieważ to ja załatwiałam tę adopcję, czuję się za niego odpowiedzialna. Pojechałam sama i przywiozłam go do Warszawy. I to nie dlatego, że jakoby miałby koszmarne warunki albo miał być uśpiony, albo zaszczepiono(???) mu guza. Jedynie dlatego, aby nie trafił o hotelu, kiedy krakowskie frakcje będą "wkraczać" i interweniować, odbierać zwierzęta i dalej robić to samo, co zarzuca się owej fundacji.  Nie mam zamiaru mieć nic wspólnego z tymi walkami. Oczywiście Zenek NIE wróci na Paluch, to jest absolutnie wykluczone. Jest u mnie. 

Link to comment
Share on other sites

Dag pojechał dziś do zwyklego domu ( dzięki promocji w psim piśmie), Pokerek został sam w sali.

 

Cudny Blue z padaczką też opuścił  schronisko :)

 

W sali 3 jest małe, 5 kg,  cudeńko chyba 1097/15, coś jak pinczerek beżowy, dzielny maluch, odgryza się niedobrej Babci Łatce :). Na spaceru idealny, spokojny, lubi głaskanie. Ma pewnie przerost prostaty, nieładnie oddycha, ale raczej jest to katar, polip lub zrosty w nosku a nie takie złe oddychanie sercowe. I są nowe/stare ( z rejonu ) psy w sali zwanej balkonikiem

 

http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011501382

Link to comment
Share on other sites

psiaki z rej 13, Bella 1457/05, oddana po 1dniowej adopcji, teraz nr 999/15 i Wigor 747/10, sala tzw balkonik. Wigor dołączył do Belli w geriatrii, bo był bardzo smutny, gdy jej nie było. Wesołe, fajne psiaki. Są pod opieką swoich wolontariuszy, nie ma po co robić im nowych opisów z innymi imionami,  mają wydarzenie nas fb  https://www.facebook.com/events/1514353438854044/

 

 

11201829_1048141605215866_18326525933493

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dag pojechał dziś do zwyklego domu ( dzięki promocji w psim piśmie), Pokerek został sam w sali.

 

Cudownie!

 

Pozostałe adopcje oczywiście też cieszą :)

 

Poznałam ostatnio Sabę, adoptowaną 3 tygodnie temu chyba z R10 albo R11 (wol. Ola L.) - owczarkowata 10-latka. Cudna sunia, własciciele bardzo zadowoleni. Dobrze, że są ludzie (i to chyba coraz więcej), którzy są gotowi przygarnąc takiego zwyczajnego starszego psiaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

psiaki z rej 13, Bella 1457/05, oddana po 1dniowej adopcji, teraz nr 999/15 i Wigor 747/10, sala tzw balkonik. Wigor dołączył do Belli w geriatrii, bo był bardzo smutny, gdy jej nie było. Wesołe, fajne psiaki. Są pod opieką swoich wolontariuszy, nie ma po co robić im nowych opisów z innymi imionami,  mają wydarzenie nas fb  https://www.facebook.com/events/1514353438854044/

 

 

11201829_1048141605215866_18326525933493

To prawda. Mają. Mi Wigor skradłserce i gdyby nie kilka drobiazgow byliby u mnie. Jakby ktoś chciał wyprowadzić te psiaki to Wigor może rzucać się na inne psy, nie wzystkie ale trzeba uważać. Z Bellą są bardzo zżyci i mi sie marzy wspoly domek dla nich. Kochane psiaki i co tu dozo mowić, przy takim piesku jak Wigor t na podwórko nikt nie wejdzie ani nikt nie zaczepi. Samym wyglądaem wzbudza respekt a to taki fajny mily psiak. Potrafi uwalic sie na tasie i kazać sie czochrać. Bella jest spokojna, czasem pociagnie ale nie sprawia klopotów.

Aha i on sie przegrzewa niestety wiec upaly nie dla niego. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jest nowy staruszek terierek w sali Pokerka.

 

 

 

Dzisiaj Gabryś miał brać udział w nagrywaniu spotu do gazeta.pl Niestety, pomysł byl taki, że psy będa na fotelu, z większościa był problem, bo bały się i chciały zejść. A Gabryś został wniesiony i szybko czmychnął . Za to załapał sie na jego miejsce Bratek. Nooo, to psiak kanapowy, pięknie pozował do filmu :) . Emisja 1.07

 

 

ZAPRASZAM do stoiska Schroniska podczas Dnia psa na Polu Mokotowskim, najbliższa sobota, godz.11-15. Z geriatrii będą ze mną Knopers i Miłek. Wszystkie psy mają przygotowane wizytówki :)

 

10734015_1581236738804682_14266139052644

 

11099545_1581236635471359_45536855792519

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...