Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Figa adoptowana??? A to nie Zuzia Gryzelda?? :)

Dzisiaj pytałam opiekunkę kiedy Figa wróci ze szpitala i opisywałyśmy ją sobie, bo wiadomo jak to jest z imionami, że beżowa, spanielowata, z długimi uszami to chyba Figa nie? ;) no i powiedziała mi, że została adoptowana ze szpitala przez jakąś panią.

Ja o Zuzi nic nie wiem, ale z tego co tu czytam, widać, że też adoptowana :)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, kiedy Ząbkowi zrobią zęby, bo wygląda to źle. W mordce wszystkie kolory tęczy, na pewno stan zapalny. Wanda zgłaszała... Mam nadzieję, że to jedyna przyczyna jego apatycznego zachowania.

No Ząbek był w kiepskiej formie dzisiaj. Cały czas spał. Zawsze się gdzieś tam kręcił, podchodził do kraty, żeby go pogłaskać, a dzisiaj nic.

Link to comment
Share on other sites

Zuzia Gryzelda adoptowana z SGGW a nie ze szpitala paluchowego.

Dla mnie Ząbek z wizyty na wizytę coraz smutniejszy i bardziej osowiały. Zawsze się wygramoli z posłanka by podejść do krat ale rezygnuje, gdy inne się przepychają i szczekają. Sznaucer i Rózia to diabły wcielone. Właściwie czemu one są na geriatrii? Są chyba w dobrej formie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy był u lekarza, ale opiekunka to widziała, więc pewnie ta łapka będzie obserwowana. On był bardzo wystraszony i w ogóle się nie dał dotknąć. Najpierw miał być koło Fiołka, ale wiadomo jak on szczeka cały czas, potem koło Miłka, bo się wydawało, że Miłek spokojniejszy, ale skończyło się to kiepsko. I w końcu jest Fiołek, pusta klatka i dopiero on. Musi się oswoić z nowym miejscem, wyciszyć. a w tej sali same aspołeczne typy ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę z Zuzi, Figi i czarnej baryłki! :)

 

Do tego już od dwóch dni działa kwarantanna na starej stronie schroniska i mam nadzieję, że tak już zostanie. Udało mi się złapać jeden moment, jak działała w czasie awarii, więc w archiwum na psyzpalucha są tylko niewielkie "dziury".

 

Na gwiazdkę zrobiłam pakiety ogłoszeń dla psów:

Molly, Negra, Dag, Siwek, Knopers, Roger, Bary, Chojrak, Szaruś, Rózia, Ofelia, Śmieszek, Miłek, Gufi, Bosman, Rudzik, Robert, Zeus, Esteban, Max, Samba, Lala (4 trójłapki), Zeke

na 12 portalach nie licząc stron schroniskowych. Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew.

Link to comment
Share on other sites


 

Na gwiazdkę zrobiłam pakiety ogłoszeń dla psów:

Molly, Negra, Dag, Siwek, Knopers, Roger, Bary, Chojrak, Szaruś, Rózia, Ofelia, Śmieszek, Miłek, Gufi, Bosman, Rudzik, Robert, Zeus, Esteban, Max, Samba, Lala (4 trójłapki), Zeke

na 12 portalach nie licząc stron schroniskowych. Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew.

Niezła robota, niech teraz telefony dzwonią

Link to comment
Share on other sites

Znowu nowe staruszki tj te same, o których pisala JunaN

Sala 11

 

2389/14 , mały gryzoń, na bakier ze smyczą, usiłuje ją zjeśc, nie luibi też brania na smycz i chodzenia, jak już zapomni, że ma smycz to strasznie wącha wszystko

wpisana dieta hepatic, czyli wątroba choruje

 

10516623_1508918369369853_82203152949268

10885024_1508918422703181_62682013101334

 

 

 

nowy w geriatrii sznaucerek chory na serce 2166/14 ( nie pytałam się autorki zdjęc o pozwolenie kopiowania, chyba mogę, co?), 10 lat

 

10401877_1508919669369723_11880059334554

 

10393796_1508919596036397_67623648611673

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...