Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Oczywiście aktualna kwarantanna jest na stronie psyzpalucha ♥♥♡♡

 

Niestety nie ma, nie ma skąd kopiować. Obecna awaria objęła wszystkie wersje strony schroniska, także tę najstarszą i najlepiej działającą, z której kopie trafiają (jak są) na psyzpalucha.

 

Tedi :(

Link to comment
Share on other sites

I w ogóle ile ogłoszeń. Molly, Śmieszek, Tristan, Poker, Miłek, Robert :)

 

Tylko w ten sposób ludzie mogą zobaczyć te psy. Może któryś komuś przypomni własnego, albo któryś po prostu się spodoba? 

A może każdy wolontariusz albo miłośnik KOSZYCZKA da na gwiazdkę jednemu staremu psu dom? Czy nie byłoby to piękne?

Link to comment
Share on other sites

Tylko w ten sposób ludzie mogą zobaczyć te psy. Może któryś komuś przypomni własnego, albo któryś po prostu się spodoba? 

A może każdy wolontariusz albo miłośnik KOSZYCZKA da na gwiazdkę jednemu staremu psu dom? Czy nie byłoby to piękne?

Piękne by było, gdyby każdy pies znalazł dom, ale myślę, że każdy sam najlepiej wie, czy może wziąć kolejne zwierzę czy nie. Dla kogoś limit to 1 zwierzę, dla kogoś innego 3, a dla jeszcze kogoś nie ma żadnych limitów. Niektórzy z różnych powodów w ogóle nie mogą mieć zwierząt. Każdy ma inną sytuację, każdy ma inny etap w życiu. Często też ludzie otwierają się na większą liczbę zwierząt dopiero w pewnym momencie życia, np. już po odchowaniu dzieci, kiedy mają więcej luzu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1z3mlbs.jpg  29q07zm.jpg  2n1xaut.jpg

Z tyłu za geriatrią są jeszcze takie miejsca i takie psy.

 

mvg5cw.jpg

Dora, siedem lat w schronisku, spacery od pół roku. "Wygrzebała" ja Iwonka z czeluści schroniskowych zakamarków.

 

 

Dora ma już słomę w budzie, koc jako ocieplenie, dziś wycięłam jej wszystkie dredy i pozostałości starej sierści. Leżała skulona, ale nawet nie próbowała gryźć, chociaż wymęczyłam ją porządnie, nawet powyrywałam i wycięłam stare futro z pyszczka. Obserwowała moje zabiegi przy budzie ze zdziwieniem, ma też już "firanki-wiatrołapy". Biedna, biedna suczka, mam nadzieję, że jej los jednak się odmieni.

Link to comment
Share on other sites

Dora jest piękna, oby udało Jej się opuścić schronisko i nieco poza nim pożyć;

 

Pewnie, że piękna, czarna z białymi łapkami, ma grube ładne futro. I tak się stara przezwyciężyć swoje lęki, że jestem wzruszona. Gdyby poszła do domu, natychmiast by się oswoiła, oczywiście przy odpowiednim człowieku, który rozumie takie psy i umie z nimi postępować.

 

 

 

Ps. Zuzia-Gryzelda zaadoptowana prosto z SGGW, gdzie pojechała kolejny raz na operację.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że piękna, czarna z białymi łapkami, ma grube ładne futro. I tak się stara przezwyciężyć swoje lęki, że jestem wzruszona. Gdyby poszła do domu, natychmiast by się oswoiła, oczywiście przy odpowiednim człowieku, który rozumie takie psy i umie z nimi postępować.

 

 

 

Ps. Zuzia-Gryzelda zaadoptowana prosto z SGGW, gdzie pojechała kolejny raz na operację.

 

ciekawe przez kogo?

Link to comment
Share on other sites

Dwa nowe psy. Kolejny sznaucerek ;) tylko większy trochę i taki kundelek czarny przerażony. Jeszcze na dodatek Miłek pogryzł go przez kraty i potem ten nowy kulał i lizał cały czas łapkę.

Ząbek cały czas leżał w koszyczku i spał...

Ten Bartuś to ulubieniec opiekunki Ani i całego szpitala, bo on podobno ledwo co przeżył. Ma chore serce, ale teraz już jest w bardzo dobrej formie

Chore serce też prawdopodobnie ma sznaucerek. Strasznie charczał już w poniedziałek na spacerze i zgłosiłam opiekunce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...