Jump to content
Dogomania

jedzenie dla małej bokserki


aska_1501

Recommended Posts

przedewszystkim nie dawaj jej mleka!!kleiki tez nie. 7 tygodniowy piesek powinien jesc juz samodzielnie "stałe" jedzonko . jesli nie chcesz suchej karmy dawaj suni ryż z marchwewka i delikatne miesko (kurczakowe :)) oczywiscie wszystko ugotowane :) kaszamoze byc nie trawiona przez psa wiec ryż jest bezbieczniejszy
pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Też mam bokserka. Od zawsze ma problemy z trawieniem kaszy. Zawsze po niej ma rozwolnienie. Dlatego podaję mu ryż gotowany z mięsem mielonym lub miesem z kurczaka lub podrobami i warzywkami. Od tej pory nie ma problemu! Aha pamiętaj - nie nalezy przyprawiać psu jedzenia żadnymi kostkami rosołowymi, wegetami itp. To co dobre dla nas nie zawsze jest dobre dla naszego psiaka. Mam nadzieję że jak tylko odstawisz kaszę i inne chemie (kleiki itp) to sytuacja się poprawi.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

mój psiula też miał potworne rozwolnienie po przywiezieniu go do domu. Jadł ryż z marchewką i kurczakiem i pił dużo mleka. Weterynarz stwierdził u niego zapalenie jelita grubego, dał antybiotyki i kazał odstawić gotowane jedzonko. Przeszedł na namoczoną eukanubę.Wszystkie dolegliwości się skończyły, tyle że jednocześnie odstawiliśmy mu mleko i właściwie do tej pory nie wiemy co zadziałało: odstawienie mleka, czy nowa dieta i antybiotyk. Przypuszczam jednak, że przyczyną rozwolnienia było mleko.
Więc jeśli dajesz mleko, to spróbuj je odstawić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']ach to mleko :razz:

apple wegeta i kostki rosolowe ni esa wcale takie dobre dla nas;) tez powinnismy je ograniczyc do minimum .

co do kaszy to Cimi ma racje zadko ktory pies ja trawi[/quote]
Nie koniecznie znam psy które uwielbiaja kaszę - i nie maja z nia problemów. Jak np. mój stary kundelek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Nie koniecznie znam psy które uwielbiaja kaszę - i nie maja z nia problemów. Jak np. mój stary kundelek[/quote]
a czy ja napisalam ze kazdy ???:roll: napislaam ze zadko ktory .moja poprzednia psina tez kasze wcinala i nie bylo problemow :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...