Jump to content
Dogomania

CASABLANCA Eminentia Canis


Casablanca

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Casablanca']Dziękujemy :)
Do Torunia Blanka nie jest zgłoszona, byłam tylko ja na Młodego Prezentera, a hodowcy, którzy mieli mnie zabrać jednak nie jadą ;) A wy jedziecie?[/QUOTE]

jedziemy :) i potem dopiero Bydgoszcz w październiku i Poznań :) a Wy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']haha to ciekawie:evil_lol:[/QUOTE]
Jeszcze kilka wystaw, a będę biegle rozmawiać po Czesku i rozumieć język migowy :D
[quote name='AgataP']jedziemy :) i potem dopiero Bydgoszcz w październiku i Poznań :) a Wy?[/QUOTE]
My jedynie Miastko 1.10 ;) No i chyba, że "zmuszę" mamę na Bydgoszcz myśliwców, na Młodego Prezentera :evil_lol:
Jedziesz sama, czy z mężem? A może bym się uśmiechnęła o jedno miejsce, bez psa, za dołożeniem do kosztów paliwa do Torunia i z powrotem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Jeszcze kilka wystaw, a będę biegle rozmawiać po Czesku i rozumieć język migowy :D

My jedynie Miastko 1.10 ;) No i chyba, że "zmuszę" mamę na Bydgoszcz myśliwców, na Młodego Prezentera :evil_lol:
Jedziesz sama, czy z mężem? A może bym się uśmiechnęła o jedno miejsce, bez psa, za dołożeniem do kosztów paliwa do Torunia i z powrotem?[/QUOTE]

odpisałam na priv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Nowy filmik pt. "Chihuahua nie na kolanka...czyli BLANKA!" :D
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=rocNFoMfmrU[/URL]

Zapraszam do oglądania :)[/QUOTE]
:crazyeye: Jestem pod wieeelkim wrażeniem. :klacz::thumbs: Wielkie brawa dla Blanki! Ona jest...niesamowita!
Mam tylko jedno pytanie- kiedy zaczęłyście ćwiczyć?
Jest świetna, zarówno w sztuczkach, jak i w agility... Super po prostu!:multi:

No i[SIZE="3"][B][COLOR="#9932cc"] wieeelkie gratki z okazji rozpoczęcia championatu Blanki i dostania się do "ścisłej 9-tki!!!" [/COLOR][/B][/SIZE]:BIG::cool2:[SIZE="1"]cokolwiek to znaczy[/SIZE] ;). Jak już ktoś napisał- teraz będzie "z górki"- duże CWC masz :lol:, a reszta sama przyjdzie- tylko pamiętaj że od pierwszego do ostatniego musi minąć co najmniej pół roku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']:crazyeye: Jestem pod wieeelkim wrażeniem. :klacz::thumbs: Wielkie brawa dla Blanki! Ona jest...niesamowita!
Mam tylko jedno pytanie- kiedy zaczęłyście ćwiczyć?
Jest świetna, zarówno w sztuczkach, jak i w agility... Super po prostu!:multi:

No i[SIZE="3"][B][COLOR="#9932cc"] wieeelkie gratki z okazji rozpoczęcia championatu Blanki i dostania się do "ścisłej 9-tki!!!" [/COLOR][/B][/SIZE]:BIG::cool2:[SIZE="1"]cokolwiek to znaczy[/SIZE] ;). Jak już ktoś napisał- teraz będzie "z górki"- duże CWC masz :lol:, a reszta sama przyjdzie- tylko pamiętaj że od pierwszego do ostatniego musi minąć co najmniej pół roku...[/QUOTE]
Dziękujemy :) Sztuczki takie podstawowe jak siad, łapę nauczyła się miesiąc po przyjechaniu do naszego domu. Resztę sztuczek świczyłyśmy przez ten rok, jak mnie naszła ochota. I jedna sztuczka-jeden dzień :D

Dziękujemy! :) To znaczy, że na eliminacje przyszło 21 osób. Sędzina wybrała do ćwierćfinału 14 osób, następnie do półfinału 9, a potem do finału 4 ;) Ja dostałam się do półfinału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja też się podłączam do gratulacji!!
Ale powiem tylko, że to było zasłużone:loveu: wszystko przed Wami :p
Bardzo miło się na Ciebie patrzy Kasandra, a poza tym jesteś świetnie zgrana z Blanką:loveu:

Poproszę o foteczkę mojego słodziuchnego pysia:modla: (z bliska oczywiście:loveu:)[/QUOTE]
Dziękujemy :)
Zgranie pary pies-człowiek to podstawa, więc dobrze, że się "dogadujemy" :p
Mam kilka foteczek pysia z bliska, ale mam miesięczny limit transferu internetu i jak go wyczerpię, to mnie rodzice uduszą, a więc fotki pod koniec miesiąca :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj to ja mam dobrze, taki pakiet że nieważne ile siedzę, zawsze płacę tyle samo... I to też przez TP.SA, tylko pewnie umowa inna... A opłaca się bardziej. Na pw napiszę Ci dokładnie ile płacę m-cznie, pogadasz może z Rodzicami, może będzie Wam się bardziej opłacało?

A w Warszawie już postanowione że nie będziesz? :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Oj to ja mam dobrze, taki pakiet że nieważne ile siedzę, zawsze płacę tyle samo... I to też przez TP.SA, tylko pewnie umowa inna... A opłaca się bardziej. Na pw napiszę Ci dokładnie ile płacę m-cznie, pogadasz może z Rodzicami, może będzie Wam się bardziej opłacało?

A w Warszawie już postanowione że nie będziesz? :sad:[/QUOTE]
Ja mam internet bezprzedwodowy, blueconect, bo mieszkam na takich polach, że nie ma możliwości założenia internetu stałego...
Niestety do Warszawie nie będę, nie znalazłam transportu, a rodzice nie chcą mnie zawieść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nio to poczekam...:) to już całkiem blisko:) a co tam u Blanki?:)[/QUOTE]
Blisko...jak ktoś jest cierpliwy, a to na pewno nie ja :diabloti:
U Blanki dobrze, właśnie leży rozwalona na łóżku choć miała na nie nie wchodzić podobno :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hmm... moje z założenia miały się byczyć na łóżku ile chcą... ja mam miękkie serce, ale już się nauczyłam;)[/QUOTE]
Ja nie pozwalałam jej przez rok, ale moja mama mówiła "ona tak prosi, ooooouuuo" i ją wpuszczała :angryy: i to ja wychodziłam na "tą złą" :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Zła, bardzo zła Casablanka, a feee:evil_lol::diabloti: heheh, ale ja też tak mam, że nie wyobrażam sobie, żeby dziewuszki się do mnie nie tuliły w nocy:loveu:[/QUOTE]
Ja "studiująca" książkową, telewizyjną, praktyczną i obozową tresurę miałam zamiar :roll: utrzymać się jako "przewódca stada" :evil_lol: Ale cóż, wygrali ze mną-dwie na jedną :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']No i zapomniałam, że dzisiaj na wystawie byliśmy :eviltong:
Międzynarodowa Wystawa Psów, Sopot 14.8.11.
Casablanca, klasa pośrednia, sędzia-Bozena Ovesna (CZ)
[B]lokata I / w konkurencji 4, ocena doskonała, złoto, CWC[/B] :multi: tym samym rozpoczęła Championat Polski ;)
Ja w Młodym Prezenterze, grupa młodsza, sędzia-Viva Maria Soleckyj-Szpunar
[B]5/5 pkt[/B]. i dostałam się do "ścisłej 9" z 21. osób :lol:

Oraz terier tybetański wystawiany przeze mnie: lokata I, doskonała, złoto, CWC, CACIB, BOB :loveu:

Zdjęcia jutro ;)[/QUOTE]


jeeeeejjjj tak długo tu nie byłam, wchodzę- a tu taka niespodzianka!!! GRATULUJĘ:multi:
Sunia przepięknie się rozwija, na zdjęciach wygląda przecudnie:)
i jaka postawa:)
pewnie teraz nie spotkamy się na wystawach, bo ja mam przerwę, ale jakbyś kontynuowała w nast. roku, będę z nową sunią :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Pattti, będziemy! :) Ja z nowym chłopczykiem, Ty z nową sunią, a do tego ja jescze w przyszłym sezonie powystawiam Chickę- w tym chyba nie zrobimy hodowlanki- z tego wszystkiego nie byłam w W-wie bo Cicce do 12-stu m-cy zabrakło 2-óch dni, a mnie coś się ubzdurało (tzn nie wiem właśnie jak to jest, bo raz słyszę tak, raz inaczej) że oceny z wystaw u chi liczą się po 12-tym m-cu życia...:confused:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']jeeeeejjjj tak długo tu nie byłam, wchodzę- a tu taka niespodzianka!!! GRATULUJĘ:multi:
Sunia przepięknie się rozwija, na zdjęciach wygląda przecudnie:)
i jaka postawa:)
pewnie teraz nie spotkamy się na wystawach, bo ja mam przerwę, ale jakbyś kontynuowała w nast. roku, będę z nową sunią :cool1:[/QUOTE]
Dziękuję! :)
My w tym roku też już nie pojeździmy, ew. Miastko i może na coś namówię rodziców ;) Ale w przyszłym roku chcemy ukończyć championat, więc pewnie będziemy w Gdańsku w styczniu, w Bydgoszczy w lutym :)
Jaka nowa sunia? Jeszcze nie dotarłam do galerii, jest tam coś napisane? :razz:
[quote name='arielka186']Pattti, będziemy! :) Ja z nowym chłopczykiem, Ty z nową sunią, a do tego ja jescze w przyszłym sezonie powystawiam Chickę- w tym chyba nie zrobimy hodowlanki- z tego wszystkiego nie byłam w W-wie bo Cicce do 12-stu m-cy zabrakło 2-óch dni, a mnie coś się ubzdurało (tzn nie wiem właśnie jak to jest, bo raz słyszę tak, raz inaczej) że oceny z wystaw u chi liczą się po 12-tym m-cu życia...:confused:[/QUOTE]
Po 12? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Czy już jest "pod koniec miesiąca"?;)[/QUOTE]
Nie, za tydzień będzie :)

Wczoraj zapomniałam napisać ;) Dzięki [B]AgacieP[/B], pojechałam wczoraj na wystawę do Torunia :) W Młodym Prezenterze startowałam z buldożkiem francuskim, pięknie chodził i się ustawiał, ale zaczął się krztusić i sędzina skomentowała to tak "musisz go szybciej ustawiać, sędzia nie ma czasu tyle czekać!".:shake: Dostałam 3/5 pkt., sędzina wzięła do finału 2 osoby na 13, choć powinna wziąć 4
Zdjęcia pod koniec miesiąca :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...