Jump to content
Dogomania

CASABLANCA Eminentia Canis


Casablanca

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zrobię mały OT...
[COLOR="purple"][B]Zapraszamy na bazarro mający wspomóc westie w potrzebie...[/B][/COLOR]:)
[URL="www.dogomania.pl/threads/212588-biżuteria-damskie-ciuszki-i-inne-na-Pepsi-i-inne-westty!-do-22.08.-Zapraszamy-***?"]www.dogomania.pl/threads/212588-biżuteria-damskie-ciuszki-i-inne-na-Pepsi-i-inne-westty!-do-22.08.-Zapraszamy-***?[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']'Chihuahuę' bez rodowodu można nawet za 400zł dostać :/[/QUOTE]
Ale ja piszę o rodowodowych, pety pewnie koło 1200 - 1500 można dostać :]
[quote name='Casablanca']Proszę mnie nie "postarzać"![/QUOTE]
Hehe jeszcze będziesz się cieszyła, jak w przyszłości ktoś Cię odmłodzi :evil_lol:
[quote name='Casablanca']Hehe, to trzeba załatwić żeby [B]*kleo* [/B]na nas poczekała to we trójkę się wybierzemy :D Ale ja mam jeszcze trochę czasu...:)[/QUOTE]
Nie ma sprawy, poczekam. A skoro Ty masz 13 to zawsze możemy okrągłą cyferkę razem obchodzić :evil_lol:
[quote name='Chiquita&DeeDee'][B]*kleo* [/B]ma śliczne psiaczki- tylko szkoda, że chiłką się nie chce pochwalić...;)[/QUOTE]
Dziękuję :)
Chiłka długowłosa jeździ po wystawach, krótkowłosy chłopak zacznie w przyszłym sezonie - a że jeździmy często i gęsto, to na pewno będzie można nas zobaczyć na wystawach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'][B]*kleo*[/B] to jak często i gęsto, to ja będę we Wrocławiu we wrześniu;) może chociaż jedna malutka foteczka? Taka malusieńka:evil_lol: mogę udostępnić galerię;) hehe[/QUOTE]
Do Wrocka akurat się nie wybieramy, na razie nie mam po co taki kawał jechać.
Fotki na razie nieee, mogę tylko powiedzieć że Adek jest półrocznym, zgrabnym dzieciakiem, biało-rudym z piękną głową :)

Kasandra wybierasz się do Torunia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Najgorsze to jest to, że wtedy to ja już następny próg przekroczę:D i co ?:D

możemy czekać:) [B]*kleo* [/B]ma śliczne psiaczki- tylko szkoda, że chiłką się nie chce pochwalić...;)[/QUOTE]
To wejdziesz, wyjdziesz i jeszcze raz wejdziesz do grobu :eviltong:
[quote name='*kleo*']Ale ja piszę o rodowodowych, pety pewnie koło 1200 - 1500 można dostać :]

Hehe jeszcze będziesz się cieszyła, jak w przyszłości ktoś Cię odmłodzi :evil_lol:

Nie ma sprawy, poczekam. A skoro Ty masz 13 to zawsze możemy okrągłą cyferkę razem obchodzić :evil_lol:

Dziękuję :)
Chiłka długowłosa jeździ po wystawach, krótkowłosy chłopak zacznie w przyszłym sezonie - a że jeździmy często i gęsto, to na pewno będzie można nas zobaczyć na wystawach :)[/QUOTE]
Nie wątpię, że będę się cieszyła :evil_lol:
Trzeba będzie jakąś podwójną imprezkę robić :diabloti:
No prześlij chociaż jedną fotkę na maila :roll:
[quote name='Chiquita&DeeDee']Oj tak, kiedyś będziesz chciała, żeby Cię odmładzali;)

[B]*kleo*[/B] to jak często i gęsto, to ja będę we Wrocławiu we wrześniu;) może chociaż jedna malutka foteczka? Taka malusieńka:evil_lol: mogę udostępnić galerię;) hehe[/QUOTE]
[quote name='*kleo*']Do Wrocka akurat się nie wybieramy, na razie nie mam po co taki kawał jechać.
Fotki na razie nieee, mogę tylko powiedzieć że Adek jest półrocznym, zgrabnym dzieciakiem, biało-rudym z piękną głową :)

Kasandra wybierasz się do Torunia?[/QUOTE]
Miałam jechać do Torunia, ale mamie się nudzi po pierwszej godzinie :evil_lol: a hodowcy, którzy mieli mnie zabrać jednak nie jadą, bo suczka, którą mieli wystawiać skończyła championat :roll: szkoda ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

Hej Kasandra !! :hand:
Co tam u Blanki ? :evil_lol:
Wiesz, że prawdopodobnie za rok pojadę na obóz z psem !! :sweetCyb:
Kasandra a ty jedziesz za rok ?
Jak tak, to na jaki turnus ? :cool3:
Kasia mi mówiła że było bosko :evil_lol:
hahah...wyobrażam to sobie :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

[quote name='westie_justa']Ja też jadę w nastepnym roku!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Kasandra też i Kasia też i Ty Ola tez i bedzie Bosko:loveu::loveu:!!!!!:sweetCyb:[/QUOTE]
Też się bardzo cieszę! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Jeah...się wie ! :evil_lol:
Bosko, bosko czyli zajebiaście :D
Oh wyobrażam to sobie Justa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

[quote name='westie_justa']O tak jeszcze jak pojedziemy na ten sam turnus:D i bedziemy w jednym domku:eviltong:![/QUOTE]

Pomysł super !! :evil_lol:
Oki. ;)
No ty masz same dobre pomysły :evil_lol:
Tak, tak to jeszcze spytam się Kasi i Kasandry a jak się zgodzą to pozostaje nam się cieszyć :D
To byłoby nas wtedy 4 w domku hihi :D
Psy by miały radochę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że mam same dobre pomysły:diabloti:
Zgodzą sie na pewno:evil_lol:
tak 4 w domku plus 4 psiaki:D! Kajtek jedyny rodzynek piesek:eviltong: i 7 bab:diabloti: Mel największa Blaneczka kryszyna... moje to to białe kudłate Dot:eviltong: i mały Kajtuś:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola & Kajtek']Hej Kasandra !! :hand:
Co tam u Blanki ? :evil_lol:
Wiesz, że prawdopodobnie za rok pojadę na obóz z psem !! :sweetCyb:
Kasandra a ty jedziesz za rok ?
Jak tak, to na jaki turnus ? :cool3:
Kasia mi mówiła że było bosko :evil_lol:
hahah...wyobrażam to sobie :D[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']Ja też jadę w nastepnym roku!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Kasandra też i Kasia też i Ty Ola tez i bedzie Bosko:loveu::loveu:!!!!!:sweetCyb:[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']O tak jeszcze jak pojedziemy na ten sam turnus:D i bedziemy w jednym domku:eviltong:![/QUOTE]
Ja jeszcze nie wiem na który turnus pojadę ;) A w domku może będę z dziewcynami z tego roku, ale to wszystko jeszcze jest do obgadania :D Przecież to dopiero za rok!

Link to comment
Share on other sites

No i zapomniałam, że dzisiaj na wystawie byliśmy :eviltong:
Międzynarodowa Wystawa Psów, Sopot 14.8.11.
Casablanca, klasa pośrednia, sędzia-Bozena Ovesna (CZ)
[B]lokata I / w konkurencji 4, ocena doskonała, złoto, CWC[/B] :multi: tym samym rozpoczęła Championat Polski ;)
Ja w Młodym Prezenterze, grupa młodsza, sędzia-Viva Maria Soleckyj-Szpunar
[B]5/5 pkt[/B]. i dostałam się do "ścisłej 9" z 21. osób :lol:

Oraz terier tybetański wystawiany przeze mnie: lokata I, doskonała, złoto, CWC, CACIB, BOB :loveu:

Zdjęcia jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']No i zapomniałam, że dzisiaj na wystawie byliśmy :eviltong:
Międzynarodowa Wystawa Psów, Sopot 14.8.11.
Casablanca, klasa pośrednia, sędzia-Bozena Ovesna (CZ)
[B]lokata I / w konkurencji 4, ocena doskonała, złoto, CWC[/B] :multi: tym samym rozpoczęła Championat Polski ;)
Ja w Młodym Prezenterze, grupa młodsza, sędzia-Viva Maria Soleckyj-Szpunar
[B]5/5 pkt[/B]. i dostałam się do "ścisłej 9" z 21. osób :lol:

Oraz terier tybetański wystawiany przeze mnie: lokata I, doskonała, złoto, CWC, CACIB, BOB :loveu:

Zdjęcia jutro ;)[/QUOTE]

Super Kasandra, zaszalałyście! gratulacje :) teraz uderzecie do Torunia?

Link to comment
Share on other sites

Zdjątka z wystawy ;)
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06868.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06873.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06876.jpg[/IMG]
Porównanie o CACIB:
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06891.jpg[/IMG]
Oraz terier tybetański ;):
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06950.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Młody prezenter :

Pani sędzina-Viva Maria Soleckyj-Szpunar przeprowadzała na początku z każdym indywidualnie rozmowę :mdleje:Na szczęście poszło mi dobrze :evil_lol: Pytała się dłaczego startuję w Młodym Prezenterze, o rasę, czy wystawiam psy za pieniądze :cool3:
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06904.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06910.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06932.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC06933.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A to musiałass po angielsku z nią gadac?
I gratulacje:D![/QUOTE]
Z kim? Panią Bozenę Ovesną rozumiałam "mniej więcej" po Czesku i ona trochę mówiła po Polsku, a jak nie rozumiałam to się pytałam asystentki, a jak asystentka nie rozumiała to trzeba było zgadywać :D Pani Viva Maria jest Polką ;)
Jak wystawiałam teriera tybetańskiego, to sędzina była z Litwy i ani trochę jej nie rozumiałam i łaziłam po ringu w kółko licząc na to, że o to jej chodzi :evil_lol:
Dziękuję :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...