Jump to content
Dogomania

CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU


LadyDobermann

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na WDS to to co pisze "Mondiale 2011".
Asiaczki- znasz francuski jak wieśc niesie ;) - czy mozesz zerknąc na farncuską częśc odnosnie regulacji wet i przeczytac co pisza o wymogach dla obcokrajowców? szczególnie chodzi o ten podatek jesli się ma na wystawie kilka psów...diabli wiedzą,co oni chcą...

Link to comment
Share on other sites

[B]Tascha [/B]- ja wiem, jak poruszać się na ichniejszych stronach, ale mi chodzi o ten wątek.
Tutaj są poruszane tematy różne. Dotyczące i WDS i Cruft's. Stąd moje "poruszenie", że ciężko się zorientować a czym bliżej obu tych eventów, tym będzie jeszcze ciężej. Nie każdy będzie chciał brnąć przez wiele stron, aby znaleźć odpowiedź na dręczące pytania i wątpliwości.
W chwili wolnej zerknę na te uregulowania.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzień dobry

Zgłosiłam na Cruft's dwa psy, mieliśmy jechać z mężem ale tak wyszło, że nie mam opieki nad pozostałymi swoimi psami na tyle dni.
Muszę więc pojechać sama, mąż zostanie z psiakami.
Mam pytanie - czy ktoś ma wolne miejsce w aucie dla mnie i dwóch psów lub jeśli ktoś zgłosił się na Cruft's a nie ma środka transportu to wtedy pojedziemy moim autem. Ja niestety nie poprowadzę taki kawał drogi sama, więc szukam albo transportu albo "kierowcy".

[email][email protected][/email]
tel. 506 520 520

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']do wszystkich wybierających się na [COLOR=black]światówkę[/COLOR] do francji:

zmieniły się przepisy dotyczące przemieszczania zwierząt w celach niehandlowych (w tym również z polski do francji) i

[B][SIZE=2][COLOR=red]od stycznia 2011 zwierzę musi być zidentyfikowane za pomocą mikrochipu[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=2][COLOR=black]osoby posiadające psiaki tatuowane powinny zapoznać się z nowymi przepisami i zachipować swoje zwierzaki [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

a na stronie Krajowe Izby lekarsko Weterynaryjnej pisze ze to powyższe rozporządzenie dotyczy tylko psów urodzinych po tym czasie .
[URL]http://www.vetpol.org.pl/index.php?option=com_docman&Itemid=91[/URL]
trzeba otworzyc pismo 0322-03-11 Identyfikacja zwierzat towarzyszących

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']a na stronie Krajowe Izby lekarsko Weterynaryjnej pisze ze to powyższe rozporządzenie dotyczy tylko psów urodzinych po tym czasie .
[URL]http://www.vetpol.org.pl/index.php?option=com_docman&Itemid=91[/URL]
trzeba otworzyc pismo 0322-03-11 Identyfikacja zwierzat towarzyszących[/QUOTE]

dzięki za info.
jak sprawdzałam, na stronce głównego inspektoratu weterynarii nie było tej informacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim,
mam do zaoferowania rezerwację na hotel w Birmingam ...może ktoś jest zainteresowany ??
Chętnie "oddam" rezerwację, bo ja niestety nie jadę.

[COLOR=#003580][FONT=&quot]Hotel[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#003580][FONT=&quot]Village Hotel Dudley[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Adres[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Castlegate Park, Birmingham Rd, Dudley
Dudley, DY1 4TB
Wielka Brytania [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Numer telefonu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]+441384 21 66 00[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Faks[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]+441928756442[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]E-mail[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Informacje dla podróżujących[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Aby otrzymać szczegółowy opis dojazdu prosimy przejść do [URL]http://www.booking.com/directions.pl.html?id=157894318[/URL][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#003580][FONT=&quot]Szczegóły rezerwacji [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Przyjazd[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]czwartek, 10 marca 2011, zameldowanie po 15:00 [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]Wyjazd[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#003580][FONT=&quot]niedziela, 13 marca 2011, wymeldowanie przed 11:00 [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Z powodu przykrych zdarzeń losowych nie mogę lecieć na Cruft's. Wybierałam się jako widz i mam zabukowane bilety w obie strony do Londynu na lotnisko Luton. Z Londynu będzie trzeba sobie już pociągiem dojechać do Birmingham (godzina drogi). Wylot z Wrocławia 9 marca o godzinie 06:20 rano powrót w niedzielę. Oddam oba bilety za darmo. Kwestia tylko umówienia się na lotnisku możliwie wcześnie by móc przepisać je na inną osobę. Proszę o kontakt mailowy [email][email protected][/email] bądź pod numerem telefonu 665 930 829.

Link to comment
Share on other sites

hmm pisałam do moderatora, ale najwidoczniej nie do tego co trzeba yhmm... zamknąć temat i założyć dwa osobne? zaraz się jakiś mode pojawi :)
Pisać tu o Cruft a założyć nowy dla Swiatówki, ... coż chyba wrócę tylko do czytania tego forum, o ile się da ;)

Link to comment
Share on other sites

Cholera, a mi się akurat zwiesił komp jak była working group :/ tybetan mi gdzieś mignął, nie wiedziałam jednak, że to pies Pani Iwony :)

w Pastoral:
1. Owczarek Niemiecki
2. Samoyed - boska Pilgrimage SNOW BALL z Estonii
3. Owczarek Australijski
4. Norweski Buhund - zjawiskowy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...