Jump to content
Dogomania

CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU


LadyDobermann

Recommended Posts

Witam,

organizuje przejazd busem na Cruft's i swiatowke w Paryzu w 2011 roku. Wyjazd bedzie na wszystkie dni wystawy, zapewniamy nocleg i ewentualnie dla chetnych w dni kiedy nie beda wystawiac psow maly objazd okolicy polaczony ze zwiedzaniem.

Info o wystawach:
Cruft's
[URL]http://www.crufts.org.uk/[/URL]

swiatowka:
[URL]http://www.worlddogshow.fr/index2Ang.htm[/URL]

Wszystkich chetnych zapraszam do kontaktu, podam wiecej informacji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Coyote Ugly FCI']jak się ma aspekt wystawiana psa z cietym uchem /ogonem ??[/QUOTE]

jesli pies jest urodzony przed bodajze 1 czarwca 2007 i ma niekopiowane ucho moze byc wystawiony, po tym terminie tylko naturalne psy moga byc pokazywane na cruft's
kopiowane psy moga byc wystawiane w angli tylko na wystawach gdzie nie pobieraja oplat za wstep widzow, wiec cruft's odpada :( - ja moge tylko jednego zabrac bo ma nieciete uszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyDobermann']jesli pies jest urodzony przed bodajze 1 czarwca 2007 i ma niekopiowane ucho moze byc wystawiony, po tym terminie tylko naturalne psy moga byc pokazywane na cruft's
kopiowane psy moga byc wystawiane w angli tylko na wystawach gdzie nie pobieraja oplat za wstep widzow, wiec cruft's odpada :( - ja moge tylko jednego zabrac bo ma nieciete uszy...[/QUOTE]


mialm raczej na mysli swiatowę w Paryzu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']mialm raczej na mysli swiatowę w Paryzu ?[/QUOTE]
To Twoje standardowe pytanie odnośnie światówek organizowanych w krajach gdzie obowiązuje zakaz kopiowania (ostatnio dotyczyło Danii). Odpowiedź też będzie standardowa...;)
A potem światówka 2012: 18 - 20 maj Salzburg - Austria :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']To Twoje standardowe pytanie odnośnie światówek organizowanych w krajach gdzie obowiązuje zakaz kopiowania (ostatnio dotyczyło Danii). Odpowiedź też będzie standardowa...;)
A potem światówka 2012: 18 - 20 maj Salzburg - Austria :razz:[/QUOTE]

niekoniecznie standartowa :)

co do Austri zakaz wszedl po 2008 roku a moj jets z 2007 wiec na pewni sie tam zjawimy :)

co do Paryza to dlatego pytam gdzyz na naszych forach rozne opinie sie czyta

tj."
że psy urodzone po 28 sierpnia 2008 nie będą przyjmowane z ciętym uchem.

Wczoraj na wystawie w Paryżu jak najbardziej były wystawiane amstaffy z ciętymi uszami wiec nie wiem jak sie ma to co napisałaś do rzeczywistości [IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/hmmm.gif[/IMG]"
Karmi miło mi ze sledzisz gdzie i co ja pisze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='LadyDobermann']na swiatowce w paryzu tez mozna z cietym uchem jesli pies jest zameldowany w kraju gdzie nie ma zakazu, a u nas nie ma - zreszta Polska jest u nich w wykazie krajow ktore takowego zakazu nie posiadaja i psy od nas z powodzeniem moga byc wystawiane[/QUOTE]
jak nie ma jak jest zakaz kopiowania ucha. nie ma u nas jedynie zakazu wystawiania psa z kopiowanym uchem, ale to raczej inna bajka. chyba, że właśnie zdanie ZK się liczy?

Link to comment
Share on other sites

Już Wam dziewczyny odpisałem na pv.
Co do wypowiedzi Mari to ja się z nią zgadzam. Odpowiedż która do nas przyszła z Paryża nie jest jednoznaczna co do wystawiania psów kopiowanych z Polski bo rzeczywiście nie ma u nas zakazu wystawiania takowych psów na wystawach a co do ich cięcia.....no cóż przecież nie wolno, przynajmniej wetom.....Wydaje mi się ,że ze względów finansowych nam pozwolą ale lepiej dokładnie się dopytać.
Wyślemy do nich ponownie zapytanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...