Jump to content
Dogomania

CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU


LadyDobermann

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pochwalę się wynikami z WDS 2011...


[SIZE=4][COLOR=red][B]WDS 2011 Paryż
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.2 w kl. pośredniej!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1 w kl. otwartej!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

[/B][COLOR=black]Gratuluję Zuzi, że zdecydowała się pojechać na WDS i pięknie zaprezentowała Ofika!!!!
Dziękuję ciepło i gratuluję Ali Nowak za piękne zaprezentowanie Serka. Nie mam słów, aby wyrazić moją radość z wyników....

Pzdr.
Pzdr.[/COLOR][B][COLOR=black]
[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pochwalę się wynikami z WDS 2011...


[SIZE=4][COLOR=red][B]WDS 2011 Paryż
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.2 w kl. pośredniej!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1 w kl. otwartej!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

[/B][COLOR=black]Gratuluję Zuzi, że zdecydowała się pojechać na WDS i pięknie zaprezentowała Ofika!!!!
Dziękuję ciepło i gratuluję Ali Nowak za piękne zaprezentowanie Serka. Nie mam słów, aby wyrazić moją radość z wyników....

Pzdr.
Pzdr.[/COLOR][B][COLOR=black]
[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


Asiaczku, bo na to nie ma słów ;)
Bardzo się cieszę z Waszych wyników - żem kibicowała :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Gratulacje dla Wszystkich !![/B] Co i rusz słyszę jakichś polaków na terenie wystawy, co utwierdza mnie w tym, że jest nas tam całkiem sporo :)

Ale czekam z utęsknieniem na poniedziałek, kiedy wreszcie odespimy... Jutro już dla nas 4 dzień wystawiania (2 dni dla dogów, dzisiaj pierwszy dla Bassetów)..

Wprawdzie pojechałam tylko jako wystawco/fotograg (Jojek śpi w domu na kanapie), ale w czwartek z dwoma dogami też całkiem nieźle poszło :)

Włoch, w polskich rękach - [B]AMBROSINI della Baia Azzurra[/B] (bł/klasa otwarta) - I dosk. / (chyba 13/14), CACS, Res.CACIB (za wlasnym ojcem, hihi)

I rodzimy - [B]DARK SHADOW Black Blue Moon[/B] (bł/klasa młodzieży) - II dosk./ (chyba 11)

Czyli "umownie" dwaj vice Zwyc. Świata ;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaczek']pochwalę się wynikami z wds 2011...


[size=4][color=red][b]wds 2011 paryż
ofi child of the stars asiaczek fci - dosk.2 w kl. Pośredniej!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
Kanibaru fromaje frais - dosk.1 w kl. Otwartej!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

[/b][color=black]gratuluję zuzi, że zdecydowała się pojechać na wds i pięknie zaprezentowała ofika!!!!
Dziękuję ciepło i gratuluję ali nowak za piękne zaprezentowanie serka. Nie mam słów, aby wyrazić moją radość z wyników....

Pzdr.
Pzdr.[/color][b][color=black]
[/color] [/b][/color][/size][/quote]
ogromne gratulacje !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jamnik krótkowłosy króliczy


IZAK TASIEMKOWA MAFIA 1er EXCELLENT CACS - RCACIB




Jamnik długowlosy Miniaturowy


Asio Otus Tetris ocena doskonała, lokata II w dużej konkurencji przez cały czas był typowany [B]na numer 1 [/B] i w ostatnie chwili sędzina zmieniła zdanie na psa z rosyjskiej hodowli.


Borowik Taniec Motyla lok. IV w kl. mł


ASTER z Pływackiej II lok.na 8 suk w pośredniej


[B][COLOR=blue]Kantri Park's EGOIST

[/COLOR][/B][B][COLOR=blue]Jamnik standartowy krótkowłosy kl.pośrednia doskonały-I miejsce,
w porównaniu o najlepszego psa wygrał jamnik francuski[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

A tutaj macie wywiad z Grzegorzem Boguta - [url]http://pies.tv/index/movie/id/101/grzegorz-boguta-i-jego-siberian-husky.html[/url]


opowiada o swoich siberianach, o tym co trzeba robic, by wygrywac na swiecie ;)

wlasnie to jego siberian wygral swiatowke w Paryzu :)

material jest z kwietnia, z wystawy w Czestochowie :)

p. Grzegorzowi gratuluje tego wspanialego sukcesu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SemperCordis kennel']Poitevin siedziała grzecznie w domku:). Ale Fanion (czyli po naszemu Kipcio) został Mł.Ch. Francji ,Mł.Zw. Św- skaczemy z radości:)[/QUOTE]
Tez bym skakała...
Nam w tym roku zabrakło ciut, ciut...Ale nadal będziemy próbować w Salzburgu;) Oby nic nie stnanęło nam na przeszkodzie, tfu, tfu, tfu...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...