Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

Och Maupa4 serdecznie dziękuję za te zdjęcia! :Rose::loveu::modla:Jest ich tak dużo i są takie śliczne!!! Mam pytanie czy mogę je wykorzystać na FB a w przyszłości na stronie internetowej? Chciałbym się też w jakiś sposób odwdzięczyć bo zdjęcia są prześliczne!!! Ja byłam tam w takich nerwach, że wyszły mi chyba jako tako tylko ze 3 zdjęcia :(

Yuki_ witaj :) :multi: Dziękujemy za gratulacje i zaglądanie do naszej galerii :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaa :) Neruś uwielbia frisbee i ma niespożytą energię. Tylko jest mały problem bo po jakimś czasie nie che już mi oddać frisbee he he
Z agility też nie najgorzej sobie poradził (próbowaliśmy kilka razy) ale nie przypadło mu do gustu :) a rally-obi nie wiem co to jest :)

Edited by monia&nero
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']aaa :) Neruś uwielbia frisbee i ma spożytą energię. Tylko jest mały problem bo po jakimś czasie nie che już mi oddać frisbee he he
Z agility też nie najgorzej sobie poradził (próbowaliśmy kilka razy) ale nie przypadło mu do gustu :) a rally-obi nie wiem co to jest :)[/QUOTE]
Coś jak obedience tylko na luźniejszych zasadach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kaaasia'][URL]http://images52.fotosik.pl/419/1c778fade2a0a2e9med.jpg[/URL] Nie tylko śliczna ale jaka całuśna :loveu:[/QUOTE]
rozdaje całuski na lewo i prawo :)

[quote name='unikatowydiament']:multi::multi::multi::multi::multi:
dla Teqili za WDS
:laola::laola::laola::laola:[/QUOTE]

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Zaglądam i ja przed wyjazdem :)[/QUOTE]
Alicjo i Ozzulku udanych wakacji :)

[quote name='lula2010']BULWY pieknieja z dnia na dzien ,Panciostwo rosnie w dume .....
a powaznie .....jeszcze raz GRATULACJE dla WAS ,a TEKILA na zywo jeszcze piekniejsza !!!:loveu:[/QUOTE]
Krysiu dziękuję :)
a tu moja druga duma i syneczek mój kochany
[IMG]http://www.pupileo.pl/attachment.php?attachmentid=62394&stc=1&d=1408222295[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...