Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JEjku widzę, że szykuje się niezła wyprawa :) ja mam laski w transporterku, ale jak macie szelki to super.
Ja biorę do auta wodę i kocyki mięciutkie.. maluchy w aucie śpią przeważnie. Dostają mini śniadanko.

A na wakacjach na pewno będą szczęśliwi - cały dzień z ukochaną Pancią i Panciem :) moje uwielbiają wakacje, nie miałabym serca pojechać bez nich.

Link to comment
Share on other sites

hej Monia, wpadłam na chwilę, więc zaglądam do Ciebie i przesyłam buziaki dla całej bandy. Śliczne masz te dzieci no nie mogę :) Jeśli chodzi o podróż, to dacie radę, my z Vitem średnio raz w miesiącu jeździmy na weekendy do mojej mamy - ok 5 godzin w jedną stronę i Vito przeważnie całą drogę przesypia. Tylko na mokre ręczniki uważaj. my jak nie mieliśmy klimy, to też tak raz Vitka chłodziłam + uchylone okna i potem był przeziębiony niuniuś.. udanych wakacji!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']JEjku widzę, że szykuje się niezła wyprawa :) ja mam laski w transporterku, ale jak macie szelki to super.
Ja biorę do auta wodę i kocyki mięciutkie.. maluchy w aucie śpią przeważnie. Dostają mini śniadanko.

A na wakacjach na pewno będą szczęśliwi - cały dzień z ukochaną Pancią i Panciem :) moje uwielbiają wakacje, nie miałabym serca pojechać bez nich.[/QUOTE]
liczę na to że będzie wszystko dobrze i że psiaki będą zadowolone no i nie szybko skumają że woda z morza jest ble :)

[quote name='aniao']hej Monia, wpadłam na chwilę, więc zaglądam do Ciebie i przesyłam buziaki dla całej bandy. Śliczne masz te dzieci no nie mogę :) Jeśli chodzi o podróż, to dacie radę, my z Vitem średnio raz w miesiącu jeździmy na weekendy do mojej mamy - ok 5 godzin w jedną stronę i Vito przeważnie całą drogę przesypia. Tylko na mokre ręczniki uważaj. my jak nie mieliśmy klimy, to też tak raz Vitka chłodziłam + uchylone okna i potem był przeziębiony niuniuś.. udanych wakacji!![/QUOTE]
Aniuo witaj!:multi: Gdzie byłas jak Cię nie było??? Dziękujemy !!! Wpadaj do nas częściej no i spraw Vitusiowi siostrzyczkę albo braciszka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']
Aniuo witaj!:multi: Gdzie byłas jak Cię nie było??? Dziękujemy !!! Wpadaj do nas częściej no i spraw Vitusiowi siostrzyczkę albo braciszka ;)[/QUOTE]

haha no wiesz? od razu tak z grubej rury o tym braciszku :) na razie niestety się nie zapowiada :( tym bardziej miło mi się patrzy na Waszą ekipę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']zapraszamy do nas , (konkretnie post 1184) ,kliknij na linki i zobacz 102 zdjecia :lol: z ostatniego spotkania bulw i innych ....:eviltong:[/QUOTE]
już lecę :)

[quote name='unikatowydiament']hejka,miłego popołudnia,tulaski zasyłamy:) :)[/QUOTE]
również tulaski zasyłamy :)


[quote name='aniao']haha no wiesz? od razu tak z grubej rury o tym braciszku :) na razie niestety się nie zapowiada :( tym bardziej miło mi się patrzy na Waszą ekipę :)[/QUOTE]
oj tam oj tam z grubej rury :) Vituś by miał towarzystwo :) ...

Link to comment
Share on other sites

Hej,odnośnie jeszcze podróży-ja zawsze jeszcze zasłaniam tylnie szyby ręcznikami,aby psy miały jak najwięcej cienia,zawsze mam ręczniki papierowe i 2-3 reklamówki foliowe....oraz kocyk na zmianę,gdyby psiak miał wpadkę.Resztę napisały ci już dziewczyny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']niestety nasze pierwsze wspólne wakacje z bulwami odłożymy na znacznie później.... wczoraj zmarła moja druga Mama (Teściowa) :( :( :( :( :( :( :([/QUOTE]

Strasznie, ale to strasznie mi przykro. Trzymajcie się.
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...