Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']to milego ogladania filmu![/QUOTE]
Dziękuję :)

[quote name='Chiquita&DeeDee']Miłego oglądania Monia:)[/QUOTE]
Dziękuję :)
[quote name='FredziaFredzia']I jak film? Polecasz?[/QUOTE]
Ja mama słabość do Toma Cruisa :loveu: więc polecam:cool3: no ale mój Tz stwierdził że film i efekty dobre

[quote name='KASIA&TOSIA']Szczęścia i oczywiście zdrówka w nowym 2012 życzymy:laola:[/QUOTE]
Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Również wszystkiego co najlepsze !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][IMG]http://i43.tinypic.com/iv9z45.gif[/IMG]

[B][COLOR=red]Wszystkim Wspaniałym Odwiedzającym naszą galerię[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]życzymy w tym Nowym 2012 roku:

- zdrowia
- miłości
- wspaniałych przyjaźni
- szczęścia
-pomyślności
- spełnienia marzeń (nawet tych najbardziej zwariowanych)
-powodzenia
- sukcesów zawodowych i prywatnych
-podwyżek
- awansów
- wspaniałych i szalonych wakacji
- milionów EUR/USD/GBP/PLN (jak kto woli) na koncie
- wszystkiego tego czego sami sobie życzycie
-no i co najważniejsze zdrowych, szczęśliwych psiaków, kotków, królików i innych zwierząt, które z Wami mieszkają i które kochacie

[COLOR=purple]Monia, Rafał i Nero[/COLOR]
[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziś Tz był u weta z Pieronkiem na kontroli. Z pęcherzem juz dobrze ale antybiotyk jeszcze przez 5 dni. Niestety w moczu wyszła podwyższona bilurbina :( Nerus nie był na czczo więc w czwartek musimy zrobić dodatkowe badanie krwi pod tym kątem. Ach ten mój biedula :shake: Ale nic to mam nadzieję że to tylko od antybiotyku. Zobaczymy co wyjdzie w tych badaniach. Neruś podczas badań rozdawał tyle całusów Pani wet, że dostał gratis 4 próbki karmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Dziś Tz był u weta z Pieronkiem na kontroli. Z pęcherzem juz dobrze ale antybiotyk jeszcze przez 5 dni. Niestety w moczu wyszła podwyższona bilurbina :( Nerus nie był na czczo więc w czwartek musimy zrobić dodatkowe badanie krwi pod tym kątem. Ach ten mój biedula :shake: Ale nic to mam nadzieję że to tylko od antybiotyku. Zobaczymy co wyjdzie w tych badaniach. Neruś podczas badań rozdawał tyle całusów Pani wet, że dostał gratis 4 próbki karmy :)[/QUOTE]
Trzymamy kciuki zeby okazalo sie to nic powaznego1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Trzymamy kciuki zeby okazalo sie to nic powaznego1[/QUOTE]
Dziękuję

[quote name='KASIA&TOSIA']Na pewno będzie wszystko dobrze.....to Pieronek to niezły czaruś jest:))[/QUOTE]
oj tak. Szczególnie dla swoich dwóch Pań wet ulubionych. Jak tylko położy sie go na stół do badania to odrazu daje calusa w nos:evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Dziś Tz był u weta z Pieronkiem na kontroli. Z pęcherzem juz dobrze ale antybiotyk jeszcze przez 5 dni. Niestety w moczu wyszła podwyższona bilurbina :( Nerus nie był na czczo więc w czwartek musimy zrobić dodatkowe badanie krwi pod tym kątem. Ach ten mój biedula :shake: Ale nic to mam nadzieję że to tylko od antybiotyku. Zobaczymy co wyjdzie w tych badaniach. Neruś podczas badań rozdawał tyle całusów Pani wet, że dostał gratis 4 próbki karmy :)[/QUOTE]

czekam i ja na wieści -aby jak najbardziej dobre

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabinka40']Przyszłam odwiedzić misiaczka i poczytałam że chory:shake:, trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze:loveu: Ucałuj mocno Nerusia od cioci:calus:

A panna młoda mnie powaliła:roflt:, jak się nie zakochać....[/QUOTE]

[quote name='megi82']czekam i ja na wieści -aby jak najbardziej dobre[/QUOTE]

[quote name='Kawalier']Również czekam na dobre wieści i na poprawę jego stanu zdrowia! Pozdrawiam.[/QUOTE]

Dziękujemy. Neruś jutro ma badania to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...