Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monia&nero']dziś byłam na wystawie psów. Ring 30 był mój :) szczenięta i młode buldożki. Cud miód malina. Istny raj wokół same płaskie mordki :loveu: w dniu dzisiejszym upewniłam się, że muszę mieć drugiego takiego stworka. Mój Tz nie protestuje:loveu:[/QUOTE]
I ja mam w planie nabyć KIEDYŚ bulwiszonka :loveu:
Może się spotkamy na jakimś ringu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Oj do pojawienia się drugiego czeka nas jeszcze długa droga oszczędzania :) ale warto! w poniedziałek jaką lokatę systematycznego oszczędzania założę :)[/QUOTE]
ha ha, Ty wiesz, że to jest super myśl!
Nie wpadłam jeszcze na to! :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']dziś byłam na wystawie psów. Ring 30 był mój :) szczenięta i młode buldożki. Cud miód malina. Istny raj wokół same płaskie mordki :loveu: w dniu dzisiejszym upewniłam się, że muszę mieć drugiego takiego stworka. Mój Tz nie protestuje:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Agucha']I ja mam w planie nabyć KIEDYŚ bulwiszonka :loveu:
Może się spotkamy na jakimś ringu ;)[/QUOTE]

[quote name='monia&nero']Oj do pojawienia się drugiego czeka nas jeszcze długa droga oszczędzania :) ale warto! w poniedziałek jaką lokatę systematycznego oszczędzania założę :)[/QUOTE]

mój TZ chciał kiedyś buldoga-angielski lub frnacuz....decyzja padła na angielskiego,chyba że ja znajdę shih tzu które zawładnie szybciej naszym sercem...plany poszły w las....ale mam skarbonkę-taką puszkę,że można ją otworzyć dopiero jak będzie pełna-tam zbieram na psa z papierkami....a mam pewnie kilka lat....dokształcanie dało nam zauroczenie staffikami,ale że warunki domowe raczej nam nie pozwolą na tą rasę-chyba,że coś zmienie w naszym życiu....więc pewnie stanie na tym,że jeszcze będzie anglik lub francuz...ale oszczędzanie się opłaca..ale nie myślałam o lokacie-chyba skradnę do ciebie ten pomysł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...