Jump to content
Dogomania

Florek,juz niczego nie potrzebuje:(


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz Florku...
Chyba jeszcze tak nigdy nie zapadł w sercu pies na Dogo, a było ich wiele. Starałam Ci się robić ogłoszenia, codziennie po kilka... Próbowałam znaleźć Ci domek. Ale ludzie chyba nie mają oczu, jak mogli Cię nie zauważyć? Miałeś wspaniały charakter, byłeś cudownym, pięknym psem. Mogli mieć wspaniałego przyjaciela...
Najgorsze jest to, że nie zdążyliśmy się poznać, ale mam nadzieję, ze Grażynka wspomniała Ci słówko o mnie. Wy, pieski odchodzicie tak ciuchutko... Nie powiecie co Was boli, co jest nie tak. Nieraz nie zdążymy się nawet z Wami pożegnać.
Wiem, że jesteś w niebie... Wiesz czemu? Bo po kilku okropnie chłodnych, deszczowych dniach dziś wyszło słońce, jest ponad 20 stopni... Chyba tylko Ty mogłeś zrobić z tym porządek...
Nigdy Cię nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, proszę... Ty również bądź ze mną, gdy będę podejmować ważne decyzje pokieruj mnie na tą dobrą ścieżkę... Po prostu bądź...

Serduszko... żegnaj...
[*]
[*]
[*]

[CENTER][SIZE=1][I]Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w Niebie?
Czy uścisnę Cię, gdy spotkamy się w Niebie?
Tak bardzo chcę odmienić się,
bym mógł iść, iść tam, gdzie Ty,
hen, do Niebios.[/I][/SIZE]

[video=youtube;FSho1_OoVsc]http://www.youtube.com/watch?v=FSho1_OoVsc[/video]

[COLOR=Silver]Tego, że ryczę jak głupia i nie mogę się uspokoić nie muszą wszyscy wiedzieć, ważne, ze wiesz Ty...[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Zegnaj Floro,zegnaj przyjecielu
to moja wina ze odszedłes w schronie
to moja wina i ja musze z tym zyc
jedno wiem od dzisiaj słonce ma mniej promierni ...bo Ciebie juz nie ma
byłes promyczkiem w naszym szarym i zabieganym swiecie
Zegnaj Flora i mam nadzieje ze mi wybaczysz:(
[*]

[B]Panie Boże, powiedziałeś „Proście”, [/B]
[B]rzekłeś „Proście, a będzie wam dane”… [/B]
[B]Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście [/B]
[B]szedł do Ciebie mój pies ukochany? [/B]

[B]Panie Boże, poznasz go z łatwością, [/B]
[B]miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon, [/B]
[B]proszę, o Panie, zawołaj go głośno, [/B]
[B]bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo. [/B]


[B]Zbyt pozno wzielam sie za załawiamie hoteliku ,za pomoc Tobie[/B]
[B]moze....moze ...........moze[/B]
[B]ale dzisiaj juz nie bede o tym wszystkim wiedziała...[/B]
[B]Dobrze ze byłes ,wszyscy Ciebie kochali i nie tylko ja płacze po Tobie[/B]
[B]pani kierownik sie spłakała ,prezes twardziel odszedł do swojego gabinetu.....[/B]
[B]nie zapomnimy Ciebie ...tylko [/B]
[B]jak z tym zyc....>:([/B][/QUOTE]

wiem, co czujesz, bo i ja 14-go pożegnałam mojego maleńkiego Krecika - zbyt późno wzięłam go do siebie, liczyłam, że dom znajdzie...
a od kilku dni o wzięciu Florka marzyłam...
może.... a może.... może..... to mi wciąż w sercu "siedzi"...:-(



żegnaj Florciu kochany !!!
[*]

Link to comment
Share on other sites

mari ...prosze
chce zapomniec i dalej mysle:(
Agnieszka z Fundacji tak płakala ze az mi serce pękało,nie ma osoby ktora by po nim nie uroniła łezki
michelle miala jego zawiezc i kiedy powiedzialam ze juz nie trzeba ...pare minut cisza w słuchawce,fiorsteinboc załamka....i tak po kolei kto wejdzie placz.....
Florek zostawił pieniazka na karme dla Lejdi
dzisiaj kupie i zawioze....
ZALUJE FLORO....ZALUJE
psa o takiej łagodnosci i radosnego i kochanego...nie pamietam w schronie
psa ktory nie warczał i nie szczekal ...nigdy
zgodny i posłuszny....

Link to comment
Share on other sites

weszlam dzis na watek Florka, bo nie dostalam na pw danych do przelewu... chcialam sie przypomniec... w te kilka dni zdazyl odejsc...

Giselle, dziekuje Ci za to, ze chcialas cos dla niego zrobic, ze zaczelas dzialac - zal, ze los mial inaczej zaplanowana przyszlosc dla tego lagodnego i zgodnego psa. Nie mow, ze to Twoja wina. Nie nadazamy naprawiac ogromu zla wyrzadzanego zwierzetom przez nas ludzi, to nas przerasta i jedyne co nam sie udaje to zacisnac zeby i zawalczyc o jakies psie istnienie, moze akurat to jedno zycie uda sie uratowac - i czasem sie udaje.
Grazyna, kochalas Florka i spotkasz go kiedys Tam, bedzie na Ciebie czekal, taki sam jak w schronie, gdzie tyle serca od Ciebie zaznal. Pomagaj dalej, tyle psow czeka na ratunek, bez ludzi takich jak Ty nie przezyja.

Dziekuje wszystkim dziewczynom pomagajacym Florkowi i innym potrzebujacym psom. Nie zalamujcie sie, choc tak boli - bo musicie dzialac dalej, zaplakane i niepocieszone, bo bez was te psy zgina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...