Jump to content
Dogomania

Szukam literatury .. czy ktoś wie gdzie dostać książki?


Recommended Posts

szukam kilku konkretnych książek o dogoterapii, niestety nie są dostępne w wydawnictwach i księgarniach internetowych które sprawdziłam :( jesli ktoś trafiłby przypadkiem na którąś z nich lub może sam ją posiada lecz już nie potrzebuje (chętnie odkupię) to proszę-dajcie znać

[LIST]
[*]'heca na cztery łapy' k. jakimik-baran, m. lewandowska
[*]'terapia z udziałem psa' b. pawlik-popielarska
[*]'pies-przyjaciel i terapeuta' a. popławska
[*]'warsztaty na cztery łapy-pies w terapii dziecka niepełnosprawnego' -książka z fundacji 'przyjaciel'
[*]'pies terapeuta i przyjaciel rodziny' - ksiązka z fundacji 'przyjaciel'
[/LIST]

z góry wielkie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafka']warsztaty na 4 łapy to nie wydawnictwo Przyjaciela tylko Moniki Dudka - spróbuj bezpośrednio u niej [url]http://www.psyicholog.friko.pl/[/url] . Książek przyjaciela szukaj u nich lub na allegro...[/QUOTE]

masz rację, pomyliłam z 'hecą na cztery łapy', 'warsztaty na cztery łapy' to przecież materiały z konferencji .. :) dzieki za namiary na panią Monikę-z pewnością spróbuję się z nią skontaktować. na allegro w tym momencie nic nie jest dostępne niestety ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anah']jak Monika nie odpisze - nie zniechęcaj się . Urlopuje.
Pies terapeuta i przyjaciel rodziny mogę Ci przesłać. Wskaż gdzie[/QUOTE]

ok będę cierpliwa. byłoby fantastycznie jeśli dasz radę przesłać mi książkę, odwdzięczę się jak tylko będzie okazja. powinna dojść do Ciebie prywatna wiadomość z adresem i resztą. dzieki ogromne !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...