Jump to content
Dogomania

Siberian Husky na Młodego Prezentera


ewka122

Recommended Posts

Witam!
Na początku przepraszam, że piszę w tym temacie, ale uważam, że tutaj zostanę najszybciej zauważona przez właścicieli Huskich. ;)
Nazywam się Ewelina i jestem właścicielką Siberiana Huskiego, jest to sunia, ma 5 lat, ale ona zakończyła już wyjazdy na wystawy. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób z towarzystwa Huskich mnie pamięta, gdyż na wystawy jeżdżę od lutego 2007 roku.
Jestem Młodą Prezenterką i występowałam już z kilkoma rasami na Młodym Prezenterze oraz wystawiałam kilka ras na zwykłym ringu, dzięki czemu mam porównanie, że jedną z kilku ras, którą uważam, że potrafię wystawiać i znam się na niej najlepiej to właśnie Siberian Husky, jednak z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogę mieć drugiego Huskiego, dlatego byłabym bardzo wdzięczna, jeśli ktoś pożyczyłby mi swojego Siberiana na ten właśnie konkurs. ;)
Na razie poszukuję pieska na te wystawy:
- Radom,
- Białystok,
- Warszawa.
Jeśl ktoś byłby tak miły i pożyczyłby mi Swojego psiaka byłabym bardzo wdzięczna.
Moje zdjęcia i informacje można zobaczyć na moim blogu lub mogę napisać na PW.
Pozdrawiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...