Jump to content
Dogomania

Rufus juz 3 lata w Bydgoskim Schronisku Dla Zwierzat,pilnie potrzebny dom!Dodano film


Nastkak

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magdalena,mam nadzieje,ze twoja propozycja jest jeszcze aktualna,bylabym bardzo wdzieczna.
W najblizsza sobote ,jade juz drugi raz z Rufusem na akcje adopcyjna do galerii pomorskiej , ostatnim razem spisal sie swietnie.Jedno trzeba przyznac -ten psiak baardzo sie zmienil.Oczywiscie na lepsze :multi:
Postaralabym sie wtedy nagrac ten filmik,ktos na pewno zabierze aparat.
A mam prosbe,zajrzyjcie na watek kolegi z boksu Rufusa,naszego innego lirowca,rowniez mojego (tzn.ze mna zaczynal) -starutkiego Gufika(link w moim podpisie)

Link to comment
Share on other sites

Byłam i widziałam Rufuska i inne psiaki :-). Rufusek jest taki spokojny bardzo słuchał się swojej opiekunki. Kładła mu nałapce smakołyk i nie pozwoliła zabrać od razu ,a on cierpliwie czekał, aż mu pozwoli. Jest niesamowity.
Inna rzecz że ta pogoda była męcząca dla psiaków, za ciepło.:-)

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='kamilka91']Rufus zachowywał się świetnie, mimo upałów wytrzymał do końca. Dawał się memłać dzieciakom, był spokojny i bardzo grzeczny :)
Powiedziałabym, że ktoś podmienił psa, gdyby nie to, że trudno byłoby znaleźć identycznego :lol:[/QUOTE]

Ja ci dam podmienil psa :eviltong: Rufus to elegancik i cwaniaczek pierwsza klasa i zadne china-chowy nie moga mu dorownac .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Niedługo bede odswiezac ogloszenia Rufusa ,przygotowałam nowy ,bardziej aktualny tekst do ogloszen :
[URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja21485_cudowny-jedyny-w-swoim-rodzaju-rufus-juz-prawie-4-lata-czeka-na-dom-do-oddania-tylko-w-najlepsze-rece-.html"]http ://aukcjezwierzat.pl/aukcja21485_cudowny-jedyny-w-swoim-rodzaju-rufus-juz-prawie-4-lata-czeka-na-dom-do-oddania-tylko-w-najlepsze-rece-.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nastko, fajnie , że o tym pomyślałaś :) Jeśli jednak, mogę coś zasugerować, to wyrzucenie fragmentu o rzekomej "niedelikatności" Rufusa i "kłapaniu zębami". Wszystkie moje psy, choć są najłagodniejsze na świecie, nie pozwoliłyby zrobić ze sobą "wszystkiego". To przecież naturalny odruch obronny. Nie ma potrzeby tego podkreślać. Myślę, że warto natomiast zaakcentować zalety i potrzebę domu. To istota.
Oby Rufusik znalazł fajnego, rozumiejącego delikatną psychikę psa, opiekuna.
Głaski dla Rufka :) Będziesz go pewnie widziała na dniach?

Link to comment
Share on other sites

Dobre wiesci:
Rufus byl dzis na spacerze, pojedynczych wystrzalow nie boi sie w ogole , raz tylko sie na chwilke wystraszyl,a prawie caly czas ktos strzelal, on nawet nie wypuscil pilki z pyska,nie wiem,jak by to bylo ,gdyby bylo kilka strzalow naraz.Na spacerze byl bardzo grzeczny,przychodzil do mnie za kazdym razem,jak juz sie wybiegal ,bo na poczatku ganial jak dziki ,taaaki byl szczesliwy:loveu:
W ogole to jest taka gapa,ze jak wolala go moja kolezanka to jej nie poznal,myslal ze to ja:lol: Przyszlam do schroniska spozniona ,jak mnie zobaczyl to byl bardzo zadowolony az szczekał ,widać poznaje mnie.Biegał w kolko jak na prawdziwego dzikusa przystalo(,bo on nie jest za bardzo pieszczochem ,chyba ze sie bardzo zmeczy i szuka miejsca na spanie) Dzis bawilismy sie w przeciaganie stara koszulka( dla Rufusa wszystko nadaje sie do zabawy nawet stara obroza,kiedys ukradl i biegal z nia po calym wybiegu) .Ubralismy w nia na chwile Rufusa,moze beda zdjecia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:cool3:[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2759/rufus01.jpg[/IMG]

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4207/rufus02.jpg[/IMG]

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1280/rufus03.jpg[/IMG]

Zdjecia z dzisiejszego spacerku .Dumny z siebie Rufus probuje rozkrasc wszystkie kije,jakie tylko sa w lesie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nastkak']Macie moze jeszcze jakis pomysl,jak oglosic Rufusa(ale tak,zeby nie adoptowali go przypadkowi ludzie).Ma troche ogloszen w necie.[/QUOTE]


Nie ma chyba lepszego sposobu niż kontakt osobisty z ewentualnym opiekunem, sprawdzenie go, obejrzenie warunków domowych, rozmowa na temat tego, jak będzie zajmował się Rufusem, ile ma czasu, gdzie pies będzie mieszkał (buda, dom) itd. Cudownie, jakby nawinął się jakiś dobry znajomy :)

p.s. ale on wielki się teraz wydaje :) cudny pychol!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...