Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

[quote name='Diuna B.']Saraj84,bardzo mi przykro,wiem co przeżywasz :-(
Grzalka - jak Tosia ? lepiej? Trzymam kciuki za Twoją dziewczynę.[/QUOTE]

Nie chcę zapeszać, ale Tosia wróciła do nas z dalekiej podróży, od kilku dnia sama je, cały czas ją płuczemy, a w poniedziałek sprawdzimy mocznik i kreatyninę.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was stosował Pediatrivet? Moja psinka ma PNN i niedokrwistość. Mój lekarz miał wolne i inny wet za bardzo nie potrafił wytłumaczył co jest na co :( Dostałam jeszcze jakieś brązowe kapsułki 1szt a 10kg. I mam je dawać co 3 dni.

Edited by asiac3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiac3']Czy ktoś z Was stosował Pediatrivet? Moja psinka ma PNN i niedokrwistość. Mój lekarz miał wolne i inny wet za bardzo nie potrafił wytłumaczył co jest na co :( Dostałam jeszcze jakieś brązowe kapsułki 1szt a 10kg. I mam je dawać co 3 dni.[/QUOTE]

Ja nie stosowałam.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może mi podać mniej więcej listę produktów, których pies z niewydolnością jeść nie może? kojarzę, że któreś mięso zawiera dużo fosforu, ale nie mam pojęcia jakie :/ nie wiem co mogę mu dawać, a czego nie... a ewidentnie do suchego renala coś dodawać muszę, bo samego jeść nie chce..

Link to comment
Share on other sites

Pytalas szamanko o mieso:wolowina zawiera najwiecej fosforu,oczywiscie podroby a wszegolnosci serca wolowe i wogole serca zwierzece.mieso z kuraka zawiera fosforu najmniej.
Dobrym zrodlem bialka sa jajka gotowane.
Sory,ze bez polskich znKow

Link to comment
Share on other sites

[B]szamanko[/B] można,ser żółty wiadomo nie za często,ale dlatego bo ciężko strawny.ale jako np.nagroda to czemu nie,reszta raczej jest ok.co do ryb -wiadomo każdy gatunek ma inna zawartosć tłuszczu i fosforu.tu raczej trzeba byłoby się zapoznać ze składem tych poszczególnych gatunków(popularna makrela wędzona chyba zawiera dużo fosforu,ale nie jestem pewna na 100%).

Link to comment
Share on other sites

asiac3:dożylnie dostawała NaCl i glukozę 1:1 parę dni a potem już u naszego veta NaCl i czasem Ringera i trochę glukozy jak nie bardzo jadła,ja daję mojej małej kroplówki podskórne z Nacl ,gdzies mi sie obiło o uszy że kroplówki z samej glukozy szkodzą nerkowcom ale nie wiem nic konkretnego na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...