Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

Kolejne badania ma 3 stycznia, zobaczymy jak teraz;) niestety Rudek znow pluje nerkowymi karmami, wiec poki co mieszam mu to z karmą dla seniorków, od czasu do czasu podudzie z kurczaka (100 g) i do tego chitofos. Martwi mie ten stosunek białko/kreatynina no i fakt ze bialkomocz sie nie zmiejsza, spada za to ciężar moczu;( Byl w normie, a ostatnich badaniach ponizej. Zamiast eneranelu przerzucilismy si a lotensin i zobaczymy co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Nie, u dr Neski nie byłam chociaż wiem, że jest jedą z najlepszych specjalistów ( Rdek źle znosi podróż, więc ie chcę go dodatkowo stresować), Ufam swoim paniom weterynarz :) Rudek ma za dużo Hgb, także do anemii mu jeszcze daleko, chociaż MCHC już poniżej normy niestety. O Rubenalu rozmawiałam ze swoją panią weterynarz i uznała że warto spróbować :)

Link to comment
Share on other sites

Nie, u dr Neski nie byłam chociaż wiem, że jest jedą z najlepszych specjalistów

 

Bo ja wiem czy  taki wybitny z niej specjalista, są różne opinie.. Bardzo mało dowiedziałam się będąc na wizycie (drogiej jak cholera swoją drogą!!) . Moim zdaniem nie ma odpowiedniej wiedzy jak prowadzić psa z problemem nerkowym, jak go karmić przede wszystkim :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ja próbowałam właśnie z wodą Jan, ale ta ma dość sporo potasu, więc podaje zwykłą. Z Rubenalem nigdy nie wiadomo, spróbować nie zaszkodzi, nie wierzę w jego magiczne działanie, nie o to chodzi, ale wiadomo, że chwytamy się wszystkiego by pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

nie wim czy próbowałas tej wody Jan.ma specyficzny smak moim zdaniem-o ile czlowiek moze się do czegos przymusić o tyle zwierze niekoniecznie,no ale wyjatki się zdarzaja.no i,skoro woda ma sporo potasu to musisz wiedzieć tez na jakim poziomie potas ma twój pies,czy przypadkiem nie suplemetujesz potasu

Link to comment
Share on other sites

To gratulacje jeśli o mocznik i wątrobę chodzi!!:) super :)U nas gorzej:( Rudasek wymiotuje po wodzie coraz bardziej ( u niego jest równoznaczne ze wzrostem mocznika), wiec w poniedziałek lecimy skontrolować parametry krwi i moczu. Karm nerkowych oczywiście nie je - trudno, staram się wybierać tylko senior ki i suplementow
ać odpowiednio.

Link to comment
Share on other sites

Przy 80 czuje się caałkiem dobrze jak na niego, samopoczucie pogarsza się gdy mocznik skacze powyżej 140, chociaż obecnie badania robione ze względu na wymioty po wodzie ( u niego skutek wzrostu mocznika) i byłam w szoku widząc ze ma mocznik prawie ze najmniejszy od początków leczenia:p Apetyt ma natomiast bardzo dobry, aż wyjątkowo, i ma więcej sił niż zwykle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...