Jump to content
Dogomania

Osa odnalazła swoich ludzi! :)


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Drzagodha']Daga, skoro się z chłopakami dogaduje, to zabieraj ją na tymczas :D[/QUOTE]
myślałam o tym....,ale to nie jest takie proste:shake:wyobrażasz sobie mnie z 3 psami na smyczy?Z dwoma już ciężko i chodzę pojedyńczo.Gdyby tylko udało mi się moje mieszkanie sprzedać przed zimą to kupiła bym mały domek do remontu,ale już od pół roku tak sobie mówie i nikt nie chce go kupić:placz:Wtedy było by światełko w tunelu:razz:Ale kiedy to będzie to nie wiem i nic nie obiecuje.Mogę powiedzieć tyle że już bym jej ie oddała:eviltong:I Scooby też.Tak żal mi było je rozdzielać,tak słodko spały wtulone:placz: ech...
p.s Osa jej bardzo czujna w domu, reaguje na puknięcie leceniem do drzwi,spi oczywiście na kanapie:evil_lol:Typowy domowy kanapowiec:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Panie i Panowie, Osa trafiła dziś do domu!

Wczoraj rozmawialiśmy z pewnym państwem zainteresowanym adopcją jakiegoś psiaka od nas. Mieli amstaffkę, niestety życie się tak poukładało, że musieli ją oddać. Poszukali jej domku i oddali psiaka. Udało im się wyjść na prostą i postanowili, że w ich domu ponownie pojawi się pies. O szczegółach problemów nie będę na forum rozmawiać, ale taka była niestety konieczność. Pani wygadała się, że najchętniej pojechałaby do tego domku i zabrała im ich Nigrę, ale skoro zdecydowali się ją oddać, to niech już tam będzie, a oni adoptują jakiegoś potrzebującego psiaka.

Jakie było ich zdziwienie, kiedy do nas przyszli i zobaczyli Osę, a raczej Nigrę... Nie zastanawiali się ani chwili, pies musiał wrócić do domu. Osa strasznie ucieszyła się na ich widok, oni nie mogli uwierzyć w to, że pies trafił na ulicę. Domek był sprawdzony, a tu takie coś... Pani od razu kontaktowała się z domem, do którego trafiła Osa. Państwo stwierdzili, że im uciekła. Szkoda tylko, że jej nie szukali... Wszyscy jesteśmy w totalnym szoku, właściciele Nigry są załamani, nie mogą uwierzyć, że ich pies tak skończył. Podejrzewam, że ludziom, którym ją oddali nie popuszczą. No, ale czas pokaże.

Na całe szczęście, jest też dobra strona tej historii. Nigra wróciła do właścicieli, żałujcie, że nie widzieliście jej reakcji na tych państwa, na ich dzieci. Serce się raduje, jak się na coś takiego patrzy :) Jest między nimi jakaś szczególna więź, nie widziałam jeszcze czegoś takiego. W każdym razie, Nigra wróciła do domu, opuściła w końcu schroniskowy kojec, aby po wejściu do domu zanurkować w pościeli ;) Oczywiście państwo podpisali umowę adopcyjną, losy Osy będą pod kontrolą, ale ja jestem dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Trzeba zmienić opis !!!! :)
Jejku jak się cieszę !. Jeszcze taka historia. :)
Z miiiiłą chęcią bym zobaczyła szczęśliwą Osę/Nigrę w domku u boku swoich właścicieli.
Psino oby już wszystko było dobrze i żebyś była szczęśliwym psiakiem do końca swoich latek. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...