Jump to content
Dogomania

Badania rezonansem magnetycznym rasy cavalier king charles spaniel (Olsztyn)


Ruby

Recommended Posts

[B][COLOR=red]W imieniu Pani Doktor Miłosławy Kwiatkowskiej z Olsztyna serdecznie zachęcam do zgłaszania się do Pani Doktor w związku z planowaną przez Panią Doktor akcją badania cavalierów rezonansem magnetycznym w kierunku choroby syringomyelia, która spośród wszystkich ras najczęściej (ale nie tylko) dotyka cavaliery (badania będą wykonywane w Olsztynie). Warunkiem rozpoczęcia takiej około tygodniowej akcji tańszych badań jest tylko to, aby byli chętni. Dlatego wszystkich serdecznie zachęcam do kontaktu już bezpośrednio z Panią Doktor:

Tel. do prywatnej lecznicy Pani Doktor w Olsztynie (należy prosić Panią Doktor do telefonu i z Nią, a nie z recepcjonistkami rozmawiać o akcji):
[/COLOR]
[COLOR=violet](89) 541 24 91

Akcja dotyczy tylko rasy cavalier king charles spaniel.

W razie jakichkolwiek wątpliwości odsyłam do wątku na forach cavisiowych (np.: [url]http://*************.eu/cavisiowo/viewtopic.php?t=3268[/url]), a w razie niejasności, wątpliwości, pytań uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z Panią Doktor Kwiatkowską.

Ja mam za zadanie tylko poinformować o akcji i zachęcić do badań.

[/COLOR][/B][B][COLOR=red]Zawsze będę głośno mówić, że decyzja o poddaniu psa narkozie i temu badaniu jest decyzją trudną i powinna być suwerenną decyzją każdego właściciela. Bo to każdy właściciel sam powinien rozważyć, co zrobić i jakiejkolwiek decyzji by nie podjął - należy ją uszanować, w żaden sposób nie oceniając.
Ja tylko zachęcam do badania cavalierów, wszem i wobec ogłaszam akcję, ale nikogo do tego namawiać nie chcę i nie będę. To jest suwerenna decyzja każdego właściciela, która nie powinna być przez nikogo oceniana, ani komentowana. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś rano z Panią Doktor Miłosławą Kwiatkowską w sprawie mojego chorego na hydromyelię (wodordzenie) Rogerka i dopytałam o tę akcję.

Pani Doktor prosiła mnie, żebym przekazała, że nie jest w stanie w dniu dzisiejszym powiedzieć, jaka to będzie dokładnie kwota, ponieważ najpierw musi wiedzieć, ilu będzie chętnych. Prosiła o przekazanie, że decyzja o ustaleniu kosztów nie należy tylko do Niej, o kwocie decydują także inne Osoby. Na pewno, jeśli będzie więcej chętnych, to Pani Doktor postara się wywalczyć niższą cenę badania. Pani Doktor powiedziała, że kwota nie przekroczy 50% ceny takich badań, wykonywanych w innych miejscach w Polsce. Im więcej chętnych, tym koszty będą mniejsze.

Co do terminu badań, to Pani Doktor myśli, że taką akcję realnie uda się zorganizować na koniec września/początek października, ale prosiła, żeby już teraz się do Niej zgłaszać.

We wszelkich wątpliwych kwestiach, w szczególności medycznych - proszę kontaktować się bezpośrednio z Panią Doktor.

Zostałam upoważniona do podania publicznie adresu mailowego Pani Doktor, na który można pisać, żeby się zgłaszać na badania i/lub zadawać pytania. Tak więc z Panią Doktor proszę się kontaktować przez:

1) Nr tel. do lecznicy, w której pracuje Pani Doktor:

(89) 541 24 91

2) Adres mailowy:

[email][email protected][/email]

Pani Doktor chciałaby, aby cena badania obejmowała także badanie potencjałów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...