Jump to content
Dogomania

[ Gorzów Wielkopolski ] Czarna Sunia Labradorka - szuka swojego własciciela lub domu!


dream*

Recommended Posts

Pracuję w przychodni weterynaryjnej, jeden dzień sunia u nas była na "przechowaniu" i urzekła mnie do tego stopnia, że muszę o niej napisać.

Nie jest to pies rasowy, tj nie ma tatuażu hodowlanego, jednakże jest idealnie w typie czarnego labradora - nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim z charakteru - jest to przewesoły pies który na widok człowieka zaczyna machać ogonem i błyskać radośnie oczami, całą sobą potrafi okazać jak się cieszy na widok człowieka. jest jednak wyjątkowo grzeczna i spokojna, raczej nie niszczy rzeczy, przynajmniej nic takiego nie zaobserwowałam w lecznicy, ładnie chodzi przy nodze, nie ciągnie - pies cudo. Wszystkie te cechy nasuwają myśl, że gdzieś tam czeka jej właściciel...za którym być może tęskni...

Jest to młody pies na co wskazują idealnie czyste, białe ząbki i figura - jeszcze bez typowej dla labradorów masywności.

Powiem wam, że suczka musi czym prędzej znaleść dom, bo inaczej wymięknę i zacznę coraz bardziej rozważać jej przygarnięcie...

Kontakt w sprawie adopcji tel. 608 388 177

TU JEST WIECEJ JEJ ZDJĘĆ: [URL]http://sites.google.com/site/lubuskiepsiaki/home/labradorka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Założyłam suni temat u nas [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=14762[/url]
Ona jest na DT teraz, z tego co wiem z maila od [B]czia[/B].

Czy nadano jej jakieś imię? Dziwnie tak bez imienia..

Link to comment
Share on other sites

ja dziś dowiedziałam się od osoby która interweniowała w jej sprawie i nie pozwoliła by dalej się błąkała, że labka jest już na dt.. co do imienia, to nie wiem czy ma czy nie, jeśli nie ma to może wynika to z tego, że nie ma jeszcze swojego człowieka który nadałby jej imie :( mnie szczerze ona urzekła, ale temat psa jest jeszcze świeży - a jest to temat który wymaga długotrwałego trawienia i myślenia, nie chcę podejmować pochopnych decyzji, mam więc nadzieję, że znajdzie dobry domek lub swojego własciciela jeśli takiego gdzieś tam ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...