Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
ozuzi

Jak z kanapowca zrobić sportowca??

Recommended Posts

[quote name='Atena']hm, to mam nie swierze informacje:evil_lol:
A no tak, nie świerze, bo raz pisałaś, ze 12 a to w maju było:evil_lol:
[/quote]

nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi Atena...

zaczeło mi się z nowu chcieć na te spacery chodzić:razz:, dzisiaj to mi się nawet mamę udało wyciągnąć

[quote name='Kamcia_14']Wbrew pozorom w podstawówce nie jest znowu tak łatwo. [/quote]

No właśnie. Ja jestem w ostatniej klasie podst. i mam dużo do roboty po szkole, no a problemów w szkole nie mam. :roll:

[quote name='Kamcia_14']Wbrew pozorom w podstawówce nie jest znowu tak łatwo. Jak chodziłam to musiałam sie tak samo uczyć jak tereaz. Czyli nic :cool3:[/quote]
Jak pójdziesz do liceum będziesz inaczej śpiewała:razz:
Jak byłam w podstawówce też mi sie zdawało, że to nie wiadomo ile roboty.

narazie jestem w Wa-wie, a z pieskiem ciocia i wujek. ja i tak bede trenować wychodzenie z psiurem, bo u rodziny jest słoooodziutki spanielek:loveu:

Atena jeśli Ci chodzi o to że pisałam że mam 12 lat i chodzę do 1gim, to prawda. poszłam rok wcześniej do szkoły.

Mam w klasie też dziewczynę (koleżankę znaczy się ;) ) która wcześniej do szkoły poszła.
W porównaniu z podstawówką - gimnazjum jest trudniejsze. Więcej przedmiotów itd., ale i tak bardziej mi się podoba, bo jest super pani z polskiego :)

Co do głównego wątku :D Gdy byłam tydzień na wakacjach w lipcu, po powrocie zastałam tłuściocha (patrz avatar ;) - teraz trochę schudł), któremu nie chciało się biegać. Nie powiem, że to wielka krowa itd... :roll: Prawdę mówiąc przed wyjazdem też była leniwa.
Po ćwiczeniach, powoli, powoli Kulka dochodziła do formy.
Teraz trenujemy agility i uczę ją elementów tańca z psem (twist, stęp hiszpański, slalom między nogami itd.). Kulka uwielbia biegać i szaleć, szczególnie na spacerach :D Cieszę się z tego co osiągnęłam i dosonale wiem, że to moja zasługa ;) Bo ja pracowałam przez wszystkie miesiące nad kondycją Kulki. Nie jest jeszcze całkowicie dobrze, ale teraz chodzi o wagę. Musimy zrzucić 1-2 kg, a właściwie Kulka musi, bo ja podobno - zdaniem lekarza - mam niedowagę :P ;)

Aby osiągnąć sukces nie wystarczy podawać psu karmy light. Ja jeszcze pełnego sukcesu nie osiągnęłam, ale wierzę, że mi się to uda... :)

[QUOTE] Jak pójdziesz do liceum będziesz inaczej śpiewała:razz:
Jak byłam w podstawówce też mi sie zdawało, że to nie wiadomo ile roboty.[/QUOTE] co prawda to prawda :evil_lol: ale studia to pestka jesli idzie sie w ta dziedzinę, którą się lubi :)
ozuzi powiem tak doceniaj psa puki go masz ...

[quote name='Asti']Mam w klasie też dziewczynę (koleżankę znaczy się ;) ) która wcześniej do szkoły poszła.
[/quote]
U nas są dwie takie..:/ ale są beznadziejne: przemądrzałe, nadmiernie filozoficzne i mają wysokie mniemanie o sobie:angryy: uważają się za niewiadomo kogo, na polskim tylko podlizują się nauczycielce:diabloti: no i ZAWSZE mają inne zdanie niż klasa, żeby się wyróżnić.:diabloti: Cokolwiek by to nie było, one nigdy się z nami nie zgodzą...:/

Guest Kamcia_14
U mnie są 'inne' takie dziewczyny :/. I wcale nie są bardziej kumate od innych. Ale jedna osoba w sumie dobra w nauce strasznie sie wywyższa :/. jest mądrzejsza piękniejsza i bardziej 'teges' niż wszyscy :/.

Się zrobiło tak offiasto. Ale nie gadajmy już o tym kogo mamy w klasie.

Co do tematu.... Ja robię tak że mój pies biega razem ze mną.
Wpierw siadamy do samochodu i jedziemy do lasu, tam w lesie najpierw pies biega na smyczy przy mnie, później kiedy już się rozochoci i rozgrzeje zdejmuję mu smycz i zasuwa po lesie za mną i tak dziennie biegamy sobie 1,5 godziny.
Pies z kanapowca zrobił się sportowcem a i przy okazji ja mam kondycje nastolatka... :)

ps. szkoda że jeszcze nie chodzi na siłownie jak ja :P

[quote name='marmara_19']a czy on biega po lesie w tym bardzo malym uniemozliwiajacym porzadne dyszenie i chlodzenie orgnizmu kagancu??[/quote]
No jasne że nie, wyjeżdżamy do lasu i ja spuszczam psa a on biega za mną... Wtedy jest szczęśliwy i wolny....
Pies ma kaganiec tylko wtedy kiedy musi mieć...