Jump to content
Dogomania

Jak z kanapowca zrobić sportowca??


ozuzi

Recommended Posts

[quote name='Atena']hm, to mam nie swierze informacje:evil_lol:
A no tak, nie świerze, bo raz pisałaś, ze 12 a to w maju było:evil_lol:
[/quote]

nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi Atena...

zaczeło mi się z nowu chcieć na te spacery chodzić:razz:, dzisiaj to mi się nawet mamę udało wyciągnąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']Wbrew pozorom w podstawówce nie jest znowu tak łatwo. Jak chodziłam to musiałam sie tak samo uczyć jak tereaz. Czyli nic :cool3:[/quote]
Jak pójdziesz do liceum będziesz inaczej śpiewała:razz:
Jak byłam w podstawówce też mi sie zdawało, że to nie wiadomo ile roboty.

Link to comment
Share on other sites

narazie jestem w Wa-wie, a z pieskiem ciocia i wujek. ja i tak bede trenować wychodzenie z psiurem, bo u rodziny jest słoooodziutki spanielek:loveu:

Atena jeśli Ci chodzi o to że pisałam że mam 12 lat i chodzę do 1gim, to prawda. poszłam rok wcześniej do szkoły.

Link to comment
Share on other sites

Mam w klasie też dziewczynę (koleżankę znaczy się ;) ) która wcześniej do szkoły poszła.
W porównaniu z podstawówką - gimnazjum jest trudniejsze. Więcej przedmiotów itd., ale i tak bardziej mi się podoba, bo jest super pani z polskiego :)

Co do głównego wątku :D Gdy byłam tydzień na wakacjach w lipcu, po powrocie zastałam tłuściocha (patrz avatar ;) - teraz trochę schudł), któremu nie chciało się biegać. Nie powiem, że to wielka krowa itd... :roll: Prawdę mówiąc przed wyjazdem też była leniwa.
Po ćwiczeniach, powoli, powoli Kulka dochodziła do formy.
Teraz trenujemy agility i uczę ją elementów tańca z psem (twist, stęp hiszpański, slalom między nogami itd.). Kulka uwielbia biegać i szaleć, szczególnie na spacerach :D Cieszę się z tego co osiągnęłam i dosonale wiem, że to moja zasługa ;) Bo ja pracowałam przez wszystkie miesiące nad kondycją Kulki. Nie jest jeszcze całkowicie dobrze, ale teraz chodzi o wagę. Musimy zrzucić 1-2 kg, a właściwie Kulka musi, bo ja podobno - zdaniem lekarza - mam niedowagę :P ;)

Aby osiągnąć sukces nie wystarczy podawać psu karmy light. Ja jeszcze pełnego sukcesu nie osiągnęłam, ale wierzę, że mi się to uda... :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Jak pójdziesz do liceum będziesz inaczej śpiewała:razz:
Jak byłam w podstawówce też mi sie zdawało, że to nie wiadomo ile roboty.[/QUOTE] co prawda to prawda :evil_lol: ale studia to pestka jesli idzie sie w ta dziedzinę, którą się lubi :)
ozuzi powiem tak doceniaj psa puki go masz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Mam w klasie też dziewczynę (koleżankę znaczy się ;) ) która wcześniej do szkoły poszła.
[/quote]
U nas są dwie takie..:/ ale są beznadziejne: przemądrzałe, nadmiernie filozoficzne i mają wysokie mniemanie o sobie:angryy: uważają się za niewiadomo kogo, na polskim tylko podlizują się nauczycielce:diabloti: no i ZAWSZE mają inne zdanie niż klasa, żeby się wyróżnić.:diabloti: Cokolwiek by to nie było, one nigdy się z nami nie zgodzą...:/

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

U mnie są 'inne' takie dziewczyny :/. I wcale nie są bardziej kumate od innych. Ale jedna osoba w sumie dobra w nauce strasznie sie wywyższa :/. jest mądrzejsza piękniejsza i bardziej 'teges' niż wszyscy :/.

Się zrobiło tak offiasto. Ale nie gadajmy już o tym kogo mamy w klasie.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Co do tematu.... Ja robię tak że mój pies biega razem ze mną.
Wpierw siadamy do samochodu i jedziemy do lasu, tam w lesie najpierw pies biega na smyczy przy mnie, później kiedy już się rozochoci i rozgrzeje zdejmuję mu smycz i zasuwa po lesie za mną i tak dziennie biegamy sobie 1,5 godziny.
Pies z kanapowca zrobił się sportowcem a i przy okazji ja mam kondycje nastolatka... :)

ps. szkoda że jeszcze nie chodzi na siłownie jak ja :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']a czy on biega po lesie w tym bardzo malym uniemozliwiajacym porzadne dyszenie i chlodzenie orgnizmu kagancu??[/quote]
No jasne że nie, wyjeżdżamy do lasu i ja spuszczam psa a on biega za mną... Wtedy jest szczęśliwy i wolny....
Pies ma kaganiec tylko wtedy kiedy musi mieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...