Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Niestety , Oskarek już się nie miewa:placz:.
Wczoraj wieczorem został uśpiony:(.

Tak pisze Jaaga:
[FONT=Helvetica][COLOR=#3e454c]W ostatnim czasie już nosiliśmy go po schodach. jednak musiał się przewrócić, jak sam chodził po trawie i pekła mu kośc w przedniej łapie, więc nie dało się nic zrobić. On bardzo chciał żyć, miał apetyt, sprawny mózg. Usypianie było straszne, bo bardzo długo oddychał po podaniu morbitalu, lekarz jeszcze dołożył drugą dawkę, tak sine miał serce i płuca. Oczywiście wszyscy pouciekali i musiałam przy nim być sama. Był z nami 4 lata.[/COLOR][/FONT]

Zawsze to jest bardzo smutny moment, jak psiaki odchodzą. Pocieszający jednak jest fakt, że Oskarek miał darowane te 4 lata życia .
Pewnie już by nie żył dawno, gdyby został w tej hurtowi ze złamaną nogą, bez żadnej opieki .

Daliśmy mu 4 lata szczęśliwego życia i dom, który choć był tymczasowy, to był jedym domem, który miał w życiu i miejscem, gdzie był kochany.:loveu:
Bardzo dziękujemy Jaadze , jej mamie, sąsiadce, za opiekę na Oskarem, która szczególnie w ostanim czasie nie była łatwa:modla::loveu:.

Dziękujemy też wszystkim, którzy przez te 4 lata wspierali Oskara finansowo, bo bez tego nie byłybyśmy w stanie go uratowac:loveu: :loveu:.
Szczególne podziękowania dla Radka, który był chyba najwierniejszym fanem Oskara:calus::).

Żegnaj Oskarku!:(:(:(

Edited by erka
Link to comment
Share on other sites

Poryczałem się, gdy przeczytałem tę wiadomość:(
Tak bardzo mi przykro. Oskar zapadł mi w serce. Nigdy nie miałem szczęścia go spotkać, ale myślałem o nim tak, jak o swoich znajomych psiakach. Będzie mi brakować tych wirtualnych odwiedzin u starego owczarkowatego:shake:
Śpij psinko[']

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...