Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Erko, wczoraj skończyła się oskarowa dieta. Mieszałam mu i tak ze zwykłą, choć kupy wtedy są nieciekawe, ale co zrobić. Inaczej starczyłoby na znacznie krócej. Niestety, nie miałam kiedy nawet wczesniej dać znać. Czy mam mu zamówić czy Ty zamówiłabyś?

Link to comment
Share on other sites

Jaaga zamów.

Czy ktos mógłby pomóc w sfinasowaniu karmy dla Oskara?
Ja przelałam z konta psów kieleckich 400 zł dla Oskara, właściwie był to przelew z pustego w próżne, bo psiakie kieleckie zadłużone na 1500 zł. Ale tam jakos bardziej można liczyc na pomoc.
Nie jestem w stanie już więcej zakładać, dlatego bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Oskarek pies świętokrzyski, wklejam i tu naszą prośbę:

[SIZE=6][COLOR=#ff0000]Przekaż 1% podatku
[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
[COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000] na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=arial][COLOR=#006400][B] [SIZE=4]NUMER KRS:[/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]0000135274[/B][/COLOR]
[/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=verdana][SIZE=2][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#006400][B]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#000080][B][SIZE=5][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=5][FONT=arial]
[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B]
[COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#ff0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%.[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Erko, czy kieleckie psy są pod opieką jakiejś fundacji, tzn.,czy na jakąś fundację można przelać kaskę?[/QUOTE]

Niektóre są pod opieka ŚTOZ-u, ale Oskar, jak i inne są pod opieką erki i ekipy z Kielc.
Pieniadze można było wpłacać na AFN, ale coś tam było nie tak z odzyskiwaniem pieniędzy z faktur, tylko to erka więcej może napisze.
Przy małym psie nie byłoby problemu, ale pies ważący 45 kg niestety na wiele Hepaticu nie ma.
Niestety palce zaczynają znowu paskudzić się. Takie błędne koło. Sa sterydy, to sika pod siebie, bo nie ma mowy, zeby zdążył i wszystko wyjada, nie ma sterydów i ograniczona jest dieta, to robią się rany. Sikania w okresie zimowym nie da się przetrzymać, bo nawet legowisk nie da sie prać i suszyć szybko.

Link to comment
Share on other sites

Na AFN już nie zbieramy darowizn. W ograniczonej ilości możemy na VIVĘ. Ale problem jest taki,że w fundacjach można rozliczac tylko faktury przelewowe. Na takie faktury zgadzają sie ewentualnie tylko znajomi weci,żaden sklep z karmą sie nie zgodzi na przelewową.
A i weci też nie bardzo się teraz godzą, bo AFN , z którym do tej pory współpracowałysmy,niestety nie robił im przelewów w terminie.

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie udało mi się zalogować na tym cholernym forum :angryy: Nie wiem co się dzieje czy mój komp juz całkiem pada czy jakieś siupy się tu dzieją. Wszystkie konta miałam w prywatnych wiadomościach i prawie wszystkie wiadomości mi zniknęły :angryy: Ledwie odnalazłam konto Erki i wysłałam ciupinkę kaski dla Oskarka. Potem wyślę jeszcze troszkę. Biedny psina dobrze że chociaż na starość tak mu się fartnęło i trafił do Jaagi. Większość nie ma tyle szczęścia :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oskarowi bardzo się rozpaprały rany na palcach, podobno skóra odstaje, wygląda to okropnie, konieczna wizyta u weta, musi dostawac metronidazol i i inne antybiotyki. Po antybiotykach znowu mu siądzie wątroba:(. Podobno jest bardzo dobry lek na watrobę, ale kosztuje 80 zł . W dodatku juz skończyła się karma lecznicza , czyli wydatek 218 zł .
Jesteśmy zadłuzone , nie mamy kasy, nie wiem, co będzie dalej z Oskarem:-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...