Jump to content
Dogomania

Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kinga_kinga7']ciocia Igiełka jest! Obiś jest w schronisku od zimy 2009r,ma ok 6lat...? jakoś tak:)[/QUOTE]

jestem kochana i taki fajny uroczy psiaczek nie ma domku to już 3 lata w schronisku a może jest daleko od wejścia i nie rzuca się w oczy i napisz mi jeszcze czy chłopaczek jest wykastrowany i czy zgadza się z innymi czworonogami ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']jestem kochana i taki fajny uroczy psiaczek nie ma domku to już 3 lata w schronisku a może jest daleko od wejścia i nie rzuca się w oczy i napisz mi jeszcze czy chłopaczek jest wykastrowany i czy zgadza się z innymi czworonogami ? :)[/QUOTE]

Obiś nie jest wykastrowany,z innymi psiakami (tzn z psami,z suniami raczej ok:)) dogaduje się różnie...jest psem z charakterem! obecnie jest w boksie z sunią,żyje z nią w zgodzie,oczywiście sunia wysterylizowana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']Obiś nie jest wykastrowany,z innymi psiakami (tzn z psami,z suniami raczej ok:)) dogaduje się różnie...jest psem z charakterem! obecnie jest w boksie z sunią,żyje z nią w zgodzie,oczywiście sunia wysterylizowana[/QUOTE]

czyli nie da sobie w kaszę dmuchać i ma rację a jak będe mieć więcej czasu to mogę napisać tekst do ogłoszeń dla Obiska :)

Link to comment
Share on other sites

już napisałam :)

[B]
Obiś- Sympatyczny Indywidualista szuka Ciebie na resztę życia- tytuł

[/B]Witaj :)

Nazywam się Obiś i mam 6 lat. Z wyglądu mały i biszkoptowo-szary jak przystało na dżentelmena z białym krawatem. Mówią o mnie trwardziel i wesołek choć czasem i mnie radość zamieni się w łzę a smutek wypełni serce. To nie poddaje się ale już tak długo patrzę na wejście bidula i wsród odwiedzających szukam Ciebie.
Nie przepadam za psiakami ale z suniami się ładnie dogaduję. Ot poprostu cały ja chciałbym być najważniejszy a do ludzi jestem taki miły i przyjacielski.
Lubię chodzić na spacery, uwielbiam głaskanie i drapanie za uchem a wtedy leżę do góry brzuchem. Wysłucham jak najlepszy przyjaciel a gdy będzie Ci przykro podam łapę jako zaproszenie na spacer.

Czekam
Twój na zawsze
Obis

:)

niestety z banerkiem nie pomogę nie umiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']już napisałam :)

[B]
Obiś- Sympatyczny Indywidualista szuka Ciebie na resztę życia- tytuł

[/B]Witaj :)

Nazywam się Obiś i mam 6 lat. Z wyglądu mały i biszkoptowo-szary jak przystało na dżentelmena z białym krawatem. Mówią o mnie trwardziel i wesołek choć czasem i mnie radość zamieni się w łzę a smutek wypełni serce. To nie poddaje się ale już tak długo patrzę na wejście bidula i wsród odwiedzających szukam Ciebie.
Nie przepadam za psiakami ale z suniami się ładnie dogaduję. Ot poprostu cały ja chciałbym być najważniejszy a do ludzi jestem taki miły i przyjacielski.
Lubię chodzić na spacery, uwielbiam głaskanie i drapanie za uchem a wtedy leżę do góry brzuchem. Wysłucham jak najlepszy przyjaciel a gdy będzie Ci przykro podam łapę jako zaproszenie na spacer.

Czekam
Twój na zawsze
Obis

:)

niestety z banerkiem nie pomogę nie umiem :roll:[/QUOTE]

kochana! wspaniały i piękny tekst:) to zaczynamy ogłaszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Chciałbym jak najszybciej:multi:
To ode mnie tylko parę ulic...
Ale przecież ktoś musi mnie z nim poznać...
Minęło tyle czasu, a znam go tylko wirtualnie.:oops:[/QUOTE]

hmm...jakoś się umówimy;) jeśli zakończy się u nas zbiórka na schronisko,to prawdopodobnie ja te dary przywiozę i może wtedy..?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...