Jump to content
Dogomania

Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja jestem po długiej przerwie :oops:
Ajj.. jakoś tak. Tak czytałam wczesniejsze wpisy .Gregorsat, zapraszam w niedziele, wtedy jest wolontariat , pokażę Ci kojec Obisia, dam ci go na spacer :) Tylko nie w ta niedziele, bo mnie nie bedzie ( choroba...) ale za tydzień zapraszam!! :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']A ja jestem po długiej przerwie :oops:
Ajj.. jakoś tak. Tak czytałam wczesniejsze wpisy .Gregorsat, zapraszam w niedziele, wtedy jest wolontariat , pokażę Ci kojec Obisia, dam ci go na spacer :) Tylko nie w ta niedziele, bo mnie nie bedzie ( choroba...) ale za tydzień zapraszam!! :))[/QUOTE]

Będę na pewno u chłopaka. :multi:
Daj tylko wcześniej znać, o której.

Link to comment
Share on other sites

[h=2][/h] [INDENT] Proszę zajrzyjcie na watek Trisi - dzikiej suni, zabranej z jednostki wojskowej- jej świata gdzie była szczęsliwa do betonowego boksu w schronisku :-(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221722-szukamy-dt-dla-Trisi-dzikiej-suni-z-bia%C5%82ostockiej-jednostki-wojskowej/page4"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ojskowej/page4[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Tym razem [B]mocno[/B] się postaram...[/QUOTE]

I byłem dzisiaj u chłopaka:multi:
A że tak bliżej 12, to już był po spacerze i strzeliliśmy sobie jeszcze jeden po okolicy;)
Chłopak wszystko obwąchał, rozkopał, zakopał, obwarczał... :roll:
Konkretny facet, nie flaki na oleju:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']I byłem dzisiaj u chłopaka:multi:
A że tak bliżej 12, to już był po spacerze i strzeliliśmy sobie jeszcze jeden po okolicy;)
Chłopak wszystko obwąchał, rozkopał, zakopał, obwarczał... :roll:
Konkretny facet, nie flaki na oleju:lol:[/QUOTE]


super :multi: w końcu poznałeś "swojego" podopiecznego,a zrobiłeś może jakieś fotki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']super :multi: w końcu poznałeś "swojego" podopiecznego,a zrobiłeś może jakieś fotki?[/QUOTE]

Tego nie dało się zrobić...
Chodziłem z chłopakiem i drugim pieskiem z kojca.
Obi darł do przodu, a tamten, taki wyciszony, nie i głaskaniem trzeba było go zachęcać do spaceru, bo inaczej stawał jak wryty i koniec.
Dwie smycze i dwie ręce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Tego nie dało się zrobić...
Chodziłem z chłopakiem i drugim pieskiem z kojca.
Obi darł do przodu, a tamten, taki wyciszony, nie i głaskaniem trzeba było go zachęcać do spaceru, bo inaczej stawał jak wryty i koniec.
Dwie smycze i dwie ręce...[/QUOTE]

ale i tak fajnie,że odwiedziłeś Obiego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']I byłem dzisiaj u chłopaka:multi:
A że tak bliżej 12, to już był po spacerze i strzeliliśmy sobie jeszcze jeden po okolicy;)
Chłopak wszystko obwąchał, rozkopał, zakopał, obwarczał... :roll:
Konkretny facet, nie flaki na oleju:lol:[/QUOTE]


Super :) Widziałam Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']Super :) Widziałam Was :)[/QUOTE]

No, widok bezcenny:
Jeden pies wyrywa do przodu, drugi siedzi, a między nimi człowiek, który jakoś musi to ogarnąć:evil_lol:

Wpadłbym znowu w niedzielę na godzinkę, albo dwie.
Mogę???
Najgorzej, że w realu nikogo tam nie znam. Ot parę osób ze zdjęć z fb...:placz:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa ale zapraszam na wątek (jestem niepełnoletnia, robię co mogę!!)
[FONT=arial black][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237101-okropnie-wychudzona-suka-same-ko%C5%9Bci-z-chorob%C4%85-sk%C3%B3ry-mo%C5%BCe-nie-przetrwa%C4%87-zimy-POMOCY?p=20108231#post20108231"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237101-okropnie-wychudzona-suka-same-kości-z-chorobą-skóry-może-nie-przetrwać-zimy-POMOCY?p=20108231#post20108231[/URL]
[/U][/FONT]
[SIZE=3]suczka megawychudzona sama skóra i kości, w dodatku choroba skóry, aż się dziwie, że do tej pory nikt jej nie pomógł a wygląda jak chodzący szkielet!! [/SIZE][U][B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]POMOCY[/SIZE][/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...