Jump to content
Dogomania

Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='gregorsat']Bo Ci ktuś rąbnął na innym watku:evil_lol:(chyba wiesz, kto i gdzie):evil_lol:
Tak zawzięcie tam dyskutowałaś, że sam dzisiaj z Obisiem zostałem...:placz:[/QUOTE]

bo już nie mogłam wytrzymać ...!;) mam aktualne zdjęcia Obisia,ale wstawię dopiero w niedzielę wieczorem - jestem w Lublinie na zajęciach:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kinga_kinga7']bo już nie mogłam wytrzymać ...!;) [/QUOTE]

Nerwowa panna Kinga...:evil_lol:

[quote name='kinga_kinga7']mam aktualne zdjęcia Obisia,ale wstawię dopiero w niedzielę wieczorem - jestem w Lublinie na zajęciach:)[/QUOTE]

Nieobecność usprawiedliwiona:placz:, zobaczymy, czy obietnica będzie dotrzymana...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']o kurcze! nie widziałeś się z chłopakiem? no co Ty....[/QUOTE]

Młyn był tam dziś niemały, spacerów multum, być może akurat na spacerku był.
Mocno się rozglądałem... i nic...:-(
Ashę na spacer wziąłem, bo to przecież poznanie było...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Młyn był tam dziś niemały, spacerów multum, być może akurat na spacerku był.
Mocno się rozglądałem... i nic...:-(
Ashę na spacer wziąłem, bo to przecież poznanie było...;)[/QUOTE]

Obiś rzeczywiście był na spacerku!:) szkoda,że go nie widziałeś,ale jeszcze będzie okazja;) prześlę Ci na e-maila zdjęcia Obisia,może Ty będziesz umiał je zapisać ....:roll:

Link to comment
Share on other sites

No, my tam o suńce, a Obiś tu sam:-(

[quote name='kinga_kinga7']Obiś rzeczywiście był na spacerku!:) szkoda,że go nie widziałeś,ale jeszcze będzie okazja;)[/QUOTE]

Czekam z niecierpliwością...:lol:

[quote name='kinga_kinga7']prześlę Ci na e-maila zdjęcia Obisia,może Ty będziesz umiał je zapisać ....:roll:[/QUOTE]

Na pewno coś wymyślę...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']dołączam się;)(znaczy się jako miziający, a nie miziany)...:evil_lol:[/QUOTE]

no myślę :evil_lol::eviltong:


[quote name='kinga_kinga7']Obiś rzeczywiście był na spacerku!:) szkoda,że go nie widziałeś,ale jeszcze będzie okazja;)[/QUOTE]

psiaczek wyspacerowany to najważniejsze :) no szkoda trochę że sie rozminęliście ale może kiedyś uda się Wam spotkać :)

[quote name='gregorsat']No, my tam o suńce, a Obiś tu sam :-(
[/QUOTE]

na Obisia też czeka gdzieś ten jedyny domek nie możebyć inaczej to taki fajny jest psiak :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...