Jump to content
Dogomania

Łakomy pies


Kunio

Recommended Posts

Witam.
Mam 7 letnią suczkę podobną do jamnika. Pies zawsze był łakomy. Ostatnio przeszła zabieg sterylizacji. Od ok 6 miesięcy jedzie na karmie royal canin obesity managment. Trochę już schudła. Niestety pies jest na tyle łakomy że wszędzie chodzi i coś wyżera. Dzisiaj przebrała się miarka bo pies podczas mojej nieobecności wszedł na stół i wyjadł placki ziemniaczane i rogale z nadzieniem. Nawet ja tyle nie jem. Jak mały pies może tyle zjeść. Pies dobrze wie że źle zrobił. Dostała szmatą po łbie. Wkurzyło mnie to niemiłosiernie. Jak pies może byc aż tak łakomy. Co z tym zrobić? Dojdzie niedługo do tego że będę ją trzymał na smyczy nawet w domu

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze skoro pies zjadł jedzenie ze stołu podczas Twojej nieobecności to co da walenie szmata po głowie. Myślisz, że pies skojarzy to z tamtą sytuacją? Na pewno nie wie za co mu sie dostało. Tu niestety ale potrzebna jest tresura psa, karcenie go w jakis delikatny sposób ale jak tylko wspina sie do jedzenia a nie godzinę po zajściu.

Link to comment
Share on other sites

ale ten pies wie co zrobił i za co dostal. Z drzwi już ogon kuliła więc wiedziałem że coś jest nie tak. Pies nigdy nie wspinał się na stół przy mnie. Zrobiła to pierwszy raz. I jak tu ją karcić skoro ona czeka aż ktoś wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...