Jump to content
Dogomania

Bernardyn MISIA z Buska_drobna,młoda_,radosna i już szczęśliwa!!! MA DOM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='erka']Oby wszystko było dobrze.
Bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu, Misia juz niedługo będzie gotowa do adopcji.[/QUOTE]

Jest wszystko dobrze...po 14ej Madallena dzwoniła do kliniki i przysłała smsa:
[B]Już po zabiegu.Nie działo się nic.Wszystko ok!Wybudzona czuje się ok[/B]

Bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu...BARDZO!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Cieszę się, że u Misi już po zabiegu i wszystko jest dobrze:multi:

Ja się postaram w czasie najbliższym jakiś bazarek na benki też skrobnąć, tylko jak zwykle czasu mało i o cierpliwość proszę:oops:[/QUOTE]

Wzajemnie...oj,wzajemnie!!!
Jutro podpytamy jeszcze jak cudniasta- białorzęsy Pirat, się czuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']ona takie piegi ma cudniaste[/QUOTE]

Noooooooooooooooooooo...i porackie oko...i białe rzęśki na jednym...j cudny charakterek- jeszcze smarkacki,ale już bardzo potrzebujący człowieka...Tak nie chciała zostać bez Beaty...musi dostać swój domek,bo bardzo go szuka i lgnie do każdego człowieka,który poświęci jej troszkę uwagi...choć troszkę ciepła!!!

Link to comment
Share on other sites

zamówiłam komplet ogłoszeń dla suni

ale tez polecam i wam ..bazarek ogłoszeniowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08%21%21%21?p=15153957#post15153957"]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08!!!?p=15153957#post15153957[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zuzliku, jutro postaram sie wyslac Ci zdjecia z opisem do bazarku na beniutke- jesli moge oczywiscie?
Jesli bym mogła Cie poprosic tak jak ostatnim razem o załozenie, bo ja raz jestem na dogo a często nie..
Potem podsumowaniem i wysyłka to juz sie zajme - najtrudniej mi jest z pilnowaniem i podnoszeniem bo wieczorkami to jestem bez szans kompletnie..:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']zamówiłam komplet ogłoszeń dla suni

ale tez polecam i wam ..bazarek ogłoszeniowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08%21%21%21?p=15153957#post15153957"]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08!!!?p=15153957#post15153957[/URL][/QUOTE]

Dziękuję ANETTTA...bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']zuzliku, jutro postaram sie wyslac Ci zdjecia z opisem do bazarku na beniutke- jesli moge oczywiscie?
Jesli bym mogła Cie poprosic tak jak ostatnim razem o załozenie, bo ja raz jestem na dogo a często nie..
Potem podsumowaniem i wysyłka to juz sie zajme - najtrudniej mi jest z pilnowaniem i podnoszeniem bo wieczorkami to jestem bez szans kompletnie..:oops:[/QUOTE]

Aniu...nawet nie wiesz jak spadasz z nieba ze swą propozycją!!!Jestem Ci ogromnie wdzięczna!!!Ogromnie!

Od wczoraj jestem kompletnie przybita sterylką Misiuni...:shake:...czuję się paskudnie i bezwzglednie odpowiedzialna za całą sytuację...

Sama Misia czuła sie po sterylce dobrze...poznała Beate już po głosie i zrobiła rejwach,przyprowadzona przytuliła sie do jej nogi kurczowo...nawet spokojnie dała się do auta wsadzić (sama ma jeszcze opory by wsiadać do samochodu)...jak już była na miejscu,radośnie wyskoczyła z auta i biegiem do bramki i swojego kojca pobiegła...troszkę jedzenia dziubnęła i przespała do rana w budzie. Dzisiaj już ładnie zjadła...napiła się wody...paraduje w kubraku!
Jutro Beata ma podać następną(3 dawkę) betamoxu...i tu własnie dochodzimy do przyczyny zdenerwowania i doła.
Pytając o możliwość i termin sterylizacji...wzięłam pod uwagę,możliwość min.2 dni pozostawienia Misi w lecznicy i niejako automatycznie pomyślałam znowu o Bobrowcu...dogadałam koszt sterylizacji-350zł...koszt noclegu-25zł i poprosiłam erkę o przelanie kwoty 428zł za sterylizację,bo miało być płacaone gotówką.
Niestety koszt okazał się znacznie wyższy...
Wg przekazanej telefonicznie specyfikacji (może ktoś ma faks...Beata przefaksowałaby fakturę):
_zabieg... 403zł
_2 doby pobytu...50zł
_kubraczek...30zł
_leki...2 x16zł
_fiprex 40-60kg + książeczka...35zł
----------------------------------------------
Łącznie 534zł

Beata zapłaciła z prywatnych środków erki 428zł...106zł pozostało z faktury.
Opis i zalecenia,które Beata dostała:
_Misia ma założone szwy wchłanialne
_Do 17-ego ma nosić kubraczek
_11-ego ma podany mieć betamox
_Przeciwbólowe środki otrzymała po zabiegu w dniu operacji

Zaskoczona wysokością rachunku, Beata zadzwoniła do mnie...i z informacji uzyskanych od wetki wynika,że Misia miała cieczkę, przez co zabieg podrożał (niestety nie mam podstaw,by zaprzeczyć lub potwierdzić ...jednoznacznie stwierdzam,że Beata nie zauważyła niczego co na cieczkę by wskazywało, ani reakcja psów będących obok na to nie wskazywała)...
z dalszych wyjaśnień- a fiprex podany został,bo Misia miała pchły( o tym z Beatą nie rozmawiałam, taką informację otrzymałam dzisiaj).

Mam świadomość,że to ja spowodowałam tę całą sytuację,dlatego też wdzięczna jestem Ani za propozycję bazarku i sama też przygotuję bazarek właśnie na ten cel...spłatę sterylizacji Misi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Super ......:) dziewczynka ma juz ogloszenia.......:)[/QUOTE]

Niestety jeszcze nie...powoli zaczynam robić! Dziś będzie allegro i kilka większych ogłoszeń!!!

[B]Bardzo potrzebuje i ogłoszeń i wsparcia na pokrycie gigantycznego kosztu sterylki!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Aż trudno uwierzyć, że ani Beata ani psiaki wokół Misi żadnej cieczki nie zauważyły ani nie wyczuły:crazyeye::shake:
Zazwyczaj weci nie robią sterylek w czasie cieczki, jest znacznie zwiększone ukrwienie narządów i występuje zagrożenie krwotokiem...:roll:

Zuzliku, nie wiń się za to! To weci mają się znać i widzieć co robią i czy to co robią jest bezpieczne i pomaga psu, dobrze, że nic się nie stało i że tak czy siak Miśka już po sterylce...

Podrzucę 50 zł dla Misi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Aż trudno uwierzyć, że ani Beata ani psiaki wokół Misi żadnej cieczki nie zauważyły ani nie wyczuły:crazyeye::shake:
Zazwyczaj weci nie robią sterylek w czasie cieczki, jest znacznie zwiększone ukrwienie narządów i występuje zagrożenie krwotokiem...:roll:

Zuzliku, nie wiń się za to! To weci mają się znać i widzieć co robią i czy to co robią jest bezpieczne i pomaga psu, dobrze, że nic się nie stało i że tak czy siak Miśka już po sterylce...

Podrzucę 50 zł dla Misi;)[/QUOTE]

Ani Beata, ani Eva2406,a była całkiem niedawno i to nie sama...ani erka...ani psy Beaty,które wokół Misi siedzą niewykastrowane!
Może i wiedzą,ale jednak przedzabiegiem powinnam dostać konkretną informację co do koszulek,książeczek...a tak cena podskoczyła o ponad 100zł!
A była już i tak znacząca!

Dziękuję Madziu...ale pieniążki dla MISI zbiera erka...trzeba do niej o konto się zwrócić...napiszesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...