Jump to content
Dogomania

Dwa owczarki -Apo ma dom, Saba miała dom i kochających ją ludzi-odeszła za TM [*]


mari23

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem. Api i Saba w "swoim" boksie - ucieszyły się, że wracają do "siebie". na dziś jestem o nie spokojna. Teraz szukamy domu ze złotymi klamkami i ja przygotuję swoją prywatną umowę adopcyjną dla tych dwóch psów i prześlę ją Marysi - już mam ją w głowie. W każdym razie te psy nie były warte tego pana - bo to super psy. I dziś przygotuję wersję plakatu do druku - chętnych do rozwieszania plakatów proszę o maile na [email][email protected][/email] - i chciałabym, aby te plakaty rozwieszać we Wro i okolicach - bo uważam,że nasze dolnośląskie jest warte tych dwóch onków, tylko my za mało plakatujemy - osiedla na zachodzie wro biorę na siebie - dalej proszę o pomoc. Jednak uważam, że kolejny transportu nie powinno być - jeśli ktoś sam nie jest wstanie przyjechac po psy to niech się udławi kością. One są warte, aby to po nie się pofatygować.

Link to comment
Share on other sites

ja bym najchętniej przestrzegła schronisko,aby nie wydawali im żadnego psa jeśli by im się kiedyś znowu zachciało owczarka!

ja zawsze straszę na wizycie przedadopcyjnej ;)
tutaj też było groźnym tonem powiedziane,że jak adoptują psa to podpisują umowę,w której jest punkt,że nie mają prawa psa przekazać osobie trzeciej,bo inaczej sąd!
o wizycie poadopcyjnej też mówiłam,ze obowiązkowa i to nie jedna
dobrze,że się tego trzymali,bo przynajmniej psy wróciły do swojego kojca,swojej budy i są bezpieczne
więc trzeba zacząć z nowymi siłami szukać im domu od nowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Jestem. Api i Saba w "swoim" boksie - ucieszyły się, że wracają do "siebie". na dziś jestem o nie spokojna. Teraz szukamy domu ze złotymi klamkami i ja przygotuję swoją prywatną umowę adopcyjną dla tych dwóch psów i prześlę ją Marysi - już mam ją w głowie. W każdym razie te psy nie były warte tego pana - bo to super psy. I dziś przygotuję wersję plakatu do druku - chętnych do rozwieszania plakatów proszę o maile na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - i chciałabym, aby te plakaty rozwieszać we Wro i okolicach - bo uważam,że nasze dolnośląskie jest warte tych dwóch onków, tylko my za mało plakatujemy - osiedla na zachodzie wro biorę na siebie - dalej proszę o pomoc. Jednak uważam, że kolejny transportu nie powinno być - jeśli ktoś sam nie jest wstanie przyjechac po psy to niech się udławi kością. One są warte, aby to po nie się pofatygować.[/QUOTE]

dokładnie tak!!!!!!
ja rozwieszę plakaty w Wojnowicach, bo tam czasem bywam - w tej podwrocławskiej wsi dużo pięknych nowych domów teraz powstało - może i dobrzy ludzie się znajdą...

a dlaczego dopiero teraz tu zajrzałam....ech, ...
wśród lasów pomiędzy dwiema miejscowościami wyszedł nam dzisiaj na jezdnie przed samochód biały pies - wyglądał, jakby prosił: dobij mnie albo uratuj!
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/418/5938f8c73aa75ccfmed.jpg[/IMG][/URL]
to bullterierka - wyziębiona, wycieńczona i pokaleczona leśnymi zaroślami - w samochodzie trzęsła się i nie otwierała nawet oczu, u weta okazało się, że ma zmiany osłuchowe...
dopiero wróciłam, ona została w przychodni - dobrze, że właściciel przychodni zna mnie i przyjechał - urzędnicy dzisiaj nie pracują, więc żadnej decyzji nie dało się uzyskać...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Kurde-Apollo wraca?Saba wraca?Kurde..
E/W
--------------
Idę sobie popłakać-nie ma sprawiedliwości w tym kraju,nie ma ludzi,są ludziska przez nich cierpią biedne psiska.
E/W

Link to comment
Share on other sites

maila mi daj - inaczej nie umiem tego plakatu wysłać. Ja już kilka rozwiesiłam - są takie specjalne tablice np. w Netto, Lidlu, Biedronce - można też pochodzić po wetach i zoologach (zaraz idę właśnie) no i powrzucać do skrzynek na listy w domkach jednorodzinnych - takie są na furtkach.

Link to comment
Share on other sites

Biedny Api i biedna Saba - dobrze choć, że cały czas razem.

Czy Pan opisywał ich zachowanie w mieszkaniu i na spacerach ? ( choc trzy dni to moze za mało na wiarygodne obserwacje, zresztą Pan też mało wiarygodny).

Ja też poproszę plakat- w sobotę jest u nas ogolnopolski zlot POMOCNEJ ŁAPY , koleżanka jest zaproszona, porozdaje trochę plakatów: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Koleżankami podpowiedziała, że sami dogomaniacy z Wro, to za mało, więc zaproponowała akcję w pracy - rozesłała swoim znajomym maila z plakatem i poprosiła o rozwieszenie każdy "u siebie" -to jest to - zaraz poprosiłam drugą koleżankę o podobną akcję - może ktoś jeszcze ?? Piszcie do mnie, zróbmy wielką reklamę na całe miasto! Pokażmy te psy wszędzie! W każdym zoologu, u każdego weta, w każdym sklepie, gdzie jest tablica informacyjna, proszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']a dlaczego dopiero teraz tu zajrzałam....ech, ...
wśród lasów pomiędzy dwiema miejscowościami wyszedł nam dzisiaj na jezdnie przed samochód biały pies - wyglądał, jakby prosił: dobij mnie albo uratuj!
[URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
to bullterierka - wyziębiona, wycieńczona i pokaleczona leśnymi zaroślami - w samochodzie trzęsła się i nie otwierała nawet oczu, u weta okazało się, że ma zmiany osłuchowe...
dopiero wróciłam, ona została w przychodni - dobrze, że właściciel przychodni zna mnie i przyjechał - urzędnicy dzisiaj nie pracują, więc żadnej decyzji nie dało się uzyskać...[/QUOTE]

mari23 napisałam do Ciebie pv..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...